Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 26d. 16:54

„Srovės“: moteris atsisako Lietuvos pilietybės dėl prarastų „flyLAL“ bilietų

Publicistikos žurnalistė Audrė Kudabienė.
„Scanpix“ nuotr. / Publicistikos žurnalistė Audrė Kudabienė.

Rytoj 19.40 val. LNK „Srovėse“ – išskirtinė istorija. Įtampos sukrėsti Kauno dailės gimnazijos mokytojai išsikvietė ir kunigą, ir vienuolį. Iš šio pasaulio viena paskui kitą iškeliavo dvi mokinės. Kol kas Kauno prokurorai negali tiksliau pasakyti, kokios buvo tragedijų priežastys, tačiau neneigia, kad tai - išskirtinė situacija.

Kita tema „Srovėse“ – po skrydžių bendrovės „flyLAL“ bankroto 68-erių ponia Liucija Šimkevičienė ryžtasi atsisakyti  Lietuvos pilietybės, rašoma LNK pranešime spaudai. Amerikoje jau penkerius metus  gyvenusi moteris sako, kad tai ne pirmas kartas jos gyvenime, kai Lietuvos valdžia rodo špygą paprastam žmogui, užuot skubėjusi pagelbėti.  

Šiandien  Liucija - beviltiškoje situacijoje,  būtent sausio 16-ąją „flyLAL“ kompanija jau žinodama, kad vakare sustabdys savo veikla, dar  pardavė Liucijai bilietus. Daugiau pinigų pirkti antrą bilietą  skrydžiui su kita  kompanija ji neturi... 

Ar poniai Liucijai vilties  suteiks  naujasis susisiekimo ministras? Juk ši ministerija išdavė „flyLAL“ skrydžių bendrovei licenciją, ministerija turėjo stebėti, ar  kompanija pajėgi dirbti.

Temos: 1 „FlyLAL“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką