Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 20, 20:49

Stano dėl traumos atsidūrė ligoninėje: joje malda paprašė savo vėžį perduoti Putinui

Dėl sporto metu patirtos traumos Stanislavas Stavickis-Stano atsidūrė Santaros klinikose. Kadangi joje turi daug laiko, stengiasi jį išnaudoti prasmingai. Apsilankęs Santariškių Dievo gailestingumo koplyčioje vykusiose mišiose, jis sukalbėjo maldą už savo ir artimųjų sveikatą bei paprašė savo vėžį perduoti Putinui.
Stanislavas Stavickis-Stano
Stanislavas Stavickis-Stano / Socialinių tinklų nuotr.

Portalui Žmonės.lt susisiekus su Santariškių ligoninėje atsidūrusiu muzikos prodiuseriu, jis savo sveikatos būklės plačiau komentuoti nepanoro, bet pasidžiaugė, kad jau sekmadienį iš ligoninės galės keliauti namo.

„Tiesiog sporto metu susižeidžiau ir tiek. Tiesiog trauma, nėra ką čia daug pasakoti“, – portalui Žmonės.lt sakė jis.

Kiek plačiau apie savo traumą ir laiką ligoninėje S.Stavickis-Stano papasakojo socialiniame tinkle „Facebook“. Šiuo įrašu sutiko pasidalinti su portalu Žmonės.lt.

„Santariškėse...

Bet ramiai! Ne tai, apie ką jūs pagalvojot. Dėl neatsargaus sporto šioka tokia trauma gavosi. Dabar vaikštau su drenu. Viskas užgijo per parą ir tuoj ištrauks tą šlangą.

Mane sutinkantys ligoninėje žmonės sutrinka ir sako, „Tai ką sugrįžo vėžys...“ Aš juos nuraminu šypsodamasis ir sakau, kad ne. Tada ir jie nusišypso. Nors jų gyvenimai ne tokie ir džiuginantys. Vienam plautį išpjovė, kitam rado darinių visokių, trečiam dar baisiau...

Kol dar neištraukė man to dreno, su palatos kolega nuėjome į Santariškių koplyčią. Į mišias.

Ir štai sėdžiu aš pamaldų metu ir mąstau nevisai krikščioniškus dalykus. Apie vėžį. Tokią maldelę kalbu:

Dieve, prašau tavęs, jei dar ne laikas, aplenk mane su šituo išbandymu. Dieve, aplenk mano palatos draugą, kad jam viskas gerai baigtųsi. Dieve, duok sveikatos visiems šalia besimeldžiantiems.

Dieve, paimk mano limfoma, visas kraujo vėžio rūšis, visas karcinomas, visus kietuosius navikus ir atiduok juos V.Putinui kad jis prasmegtų ir supūtų gyvas būdamas, o jam numirus, kad ir toliau jo kančios nesibaigtų.

Ačiū tau, Viešpatie.

Володя, в твоём случае самоубийство это не грех (liet. Volodia, tavo atveju savižudybė nėra nuodėmė)“, – rašė S.Stavickis-Stano.

Santariškėse... Bet ramiai! Ne tai, apie ką jūs pagalvojot :) Dėl neatsargaus sporto šioka tokia trauma gavosi. Dabar...

Posted by Stanislavas Stavickis on 2022 m. gegužės 20 d., penktadienis

S.Stavickio paviešinta malda sulaukė kontroversiškų reakcijų – vieni sekėjai dėkojo, kad atlikėjas išsakė tai, apie ką daugelis Ukrainą palaikančių žmonių galvoja, kiti – suskubo piktintis, kad linkėti blogo yra nekrikščioniška.

Vis dėlto pats S.Stavickis-Stano portalui Žmonės.lt sako, kad tokios reakcijos jo netrikdo – to galėjo tikėtis. „Tie žmonės, kurie stebi mano įrašus, supranta, kad jie visi yra arba sarkastiški, arba iššaukantys įvairias reakcijas. Nėra taip, kad man netyčia taip gaunasi. Ne, aš žinau, ką darau. Aš noriu diskutuoti“, – portalui Žmonės.lt sako jis.

Muzikos prodiuseris sako, kad jam, kaip tikinčiam asmeniui, pačiam dabar kyla įvairių minčių – kaip ir už ką melstis.

„Man būtų labai įdomu išgirsti mūsų bažnyčios poziciją. Šiose pamaldose, kuriose aš buvau, net tris kartus buvo kalbama malda už Ukrainą. Dabar, kiek žinau, visose mišiose yra meldžiamasi už Ukrainą, tad man kyla toks disonansas... Esu krikščionis, esu tikintis žmogus, tad nežinau, kaip man išspręsti šį vidinį konfliktą, nes man visada sakė, atsuk kitą žandą, nes tai yra krikščioniška, tai yra normalu. Sakė, kad negalima linkėti blogo savo priešui. Tai kaip man, krikščioniui, dabar daryti? Man dabar neina vadovautis tais rėmais, kuriuose aš augau. Aš esu pasimetęs ir norėčiau sužinoti, kaip tas doras krikščionis turėtų elgtis.

Tačiau, bet kokiu atveju, aš manau, kad kai vyksta karas, ta idėja, kuri sako, kad reikia atsukti kitą skruostą, remtis negalima“, – su portalu Žmonės.lt mintimis dalijosi S.Stavickis-Stano.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką