Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 18d. 13:20

Stano svajonė išsipildė – „Chorų karams“ jis subūrė tarptautinę kariuomenę!

Stano
TV3 nuotr. / Stano

Galingasis milžiniško populiarumo sulaukęs projektas „Chorų karai“ TV3 eterį vėl drebins nuo vasario 13 dienos. Septynios Lietuvos įžymybės – Stanislovas Stavickis-Stano, Neringa Čereškevičienė, Liudas Mikalauskas, Augustė Vedrickaitė, Deivydas Zvonkus, Danguolė Beinarytė ir Justas Lapatinskas – jau subūrė savo chorus Vilniuje, Kaune, Tauragėje, Utenoje, Alytuje ir Telšiuose ir nekantriai laukia pirmos kovos.

„Svajoju šiam projektui suburti chorą, kuriame būtų įvairiausių tautybių atstovų ir kuriuos visus vienytų žodis „Lietuva“!“ – kviesdamas į choro atranką prieš gerą mėnesį savo svajonę išsakė S.Stavickis-Stano.

Jo svajonė išsipildė! Daugiatautį chorą subūręs „Chorų karų“ generolas džiaugiasi charizmatišku prancūzu Timoty, rytietiškomis marokiečio Mohamedo intonacijomis, totorės Almiros ir latvės Ligos žavesiu, lenkės Katarynos artistiškumu, naujazelandietės Evos nuoširdumu...

Pasak Stano ir jo choro vadovės nusipelniusios chorvedės, net 15 tarptautinių konkursų laureatės Rasos Gelgotienės, repetuoti su tarptautine komanda – tikras iššūkis: „Į choristus kreipiamės trimis kalbomis – lietuviškai, angliškai ir prancūziškai. Iš viso skirtingų kalbų mūsų chore – net dvylika! Teks labai paplušėti, kol suprasime vieni kitus be žodžių. Neabejojame, kad mūsų rezultatai bus stulbinami.“

Primename, kad vienas pagrindinių antrojo „Chorų karų“ projekto tikslų – dar labiau akcentuoti lietuvybę, skatinti patriotinius jausmus. Eteryje skambės gražiausios lietuviškos dainos, chorai kovos ne tik dėl žiūrovų simpatijų, o ir dėl piniginio prizo, kuris bus skirtas nugalėtojų miestui, apskričiai.

„Kaip tik lietuviškų dainų tekstus ir sudėtingiausia mūsų chorui išmokti. O dar tartis! Skirtingi charakteriai, intonacijos, balso tembrai – be galo įdomi patirtis!“ – šypsosi daugiataučio choro generolas, kuris šiuo metu atsakingai ruošiasi ir sausio 30 dieną 19.30 val. vyksiančiai 2011-ųjų Europos vyrų krepšinio čempionato burtų traukimo ceremonijai, kurią tiesiogiai transliuos TV3 televizija.

„Chorų karai“ su daugiataučiu Stano choru – jau nuo vasario 13 dienos per TV3!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką