Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Stasys Povilaitis iš „Šeimų dainos“ dalyvių dovanų gavo arklį!

Kolektyvas „Sare Roma“
TV3 nuotr. / Kolektyvas „Sare Roma“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jau šį šeštadienį 19.00 val. TV3 atvers naujojo muzikinio projekto „Šeimų dainos“ duris. Žavioji Agnės Grudytės-Guobienės ir Deivio pora balandžio 3-osios vakarą TV3 žiūrovams pristatys penkias muzikinį iššūkį priimti pasiryžusias šeimas. Naujojo šou komisijos nariai Danguolė Beinarytė, Stasys Povilaitis ir Liudas Mikalauskas šeimų pasirodymus jau įvertino, na, o ateinančio šeštadienio vakarą per tiesioginį balsavimą savo simpatijas telefono skambučiais galės pareikšti ir žiūrovai.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!
TV3 nuotr./Pirmosios „Šeimų dainos“ laidos akimirkos
Pirmosios „Šeimų dainos“ laidos akimirkos

Iš anksto apsidraudę nuo patyrusio maestro S. Povilaičio komentarų, pirmosios laidos dalyviai kaip susitarę į studiją atvežtas lauktuves teikė daugiausia jam. Legačiniskų giminė iš Junkilų kaimo teisėjui atvežė iškeptos kaimiškos duonos su lašinukais bei medumi. Ne tik gardėsiais, bet ir savo grojamais muzikiniais instrumentais šie dalyviai nustebino publiką.

„Legačiniskų šeimyna bene gausiausia iš dalyvaujančių projekte. Be to, jie groja su daugiausia instrumentų“, – pasakoja TV3 projekto „Šeimų dainos“ vadovė Neringa Kavaliauskienė.

Dar vienas iš giminių suburtas kolektyvas estrados grandui Stasiui padovanojo arklį! „Sare Roma” grupės lyderis pasakė, kad ši dovana geriausiai asocijuojasi su romais. Ugningoji šeima iš Vilniaus TV3 žiūrovams ir komisijai atliks „Gipsy Kings“ dainą.

TV3 nuotr./A.Grudytė-Guobienė ir Deivis
A.Grudytė-Guobienė ir Deivis

Valių–Kizelių šeimyna yra išsibarsčiusi ne tik po visą Lietuvą, bet ir po pasaulį, todėl jie į projektą įneš tarptautinių pasirodymų.

„Jei nors vienas šeimos narys dėl šio projeko iš užsienio grįš į Lietuvą, tai šios laidos misija bus atlikta“, – pasidžiaugė „Šeimų dainų“ teisėjas L. Mikalauskas.

Šeduikių šeimynos nariai – profesionalūs muzikantai – pirmojoje laidoje ryšis pristatyti savo kūrybos dainą. Kaip jie patiks komisijai ir ar juos šeštadienio tiesioginiame „Šeimų dainų“ balsavime palaikys žiūrovai, sužinosite netrukus.

TV3 nuotr./Pirmosios „Šeimų dainos“ laidos akimirkos
Pirmosios „Šeimų dainos“ laidos akimirkos

Ir penktieji – broliai Širvickai bei jų pusbrolis – susirinkusius į filmavimą svečius nustebino neįtikėtinu įvairiaspalviu pasirodymu.

„Komisija nesitikėjo iš šeimų išgirsti tokios dainos, o ir pavadinimas šios grupės stebina, nes visų dalyvių pavardės yra skirtingos. Vaikinai nusprendė pasivadinti ‚Mecotronikais‘“, – pasakoja Neringa.

Pirmosios šeimos išgirdo komisijos įvertinimus ir su nekantrumu laukia koks bus žiūrovų verdiktas. Jau po pirmos „Šeimų dainų“ laidos vienai jų teks atsisveikinti su projektu. Iškritusius dalyvius muzikiniame šou pakeis naujos šeimynos, todėl laidos kūrėjai kviečia suskubti pildyti anketas, nes gal kaip tik Jums pavyks patekti į naują muzikinį TV3 šou.

„Šeimų dainų“ atidarymas – jau šį šeštadienį, balandžio 3 dieną, 19.00 val. per TV3!
Norintieji dalyvauti naujame šou anketų ieškokite TV3 tinklalapyje adresu www.tv3.lt/seimudainos

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką