Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 24d. 14:03

Stebuklingos Kalėdos: norėdama daugiau dovanų Simona Milinytė Kalėdų Seniui deklamuodavo ekspromtu sukurtus eilėraščius

Simona Milinytė vaikystėje ir dabar
Asmeninio albumo / Gedimino Žilinsko nuotr. / Simona Milinytė vaikystėje ir dabar

Žmonės.lt rubrikoje „Stebuklingos Kalėdos“ savo vaikystės nuotrauka ir prisiminimais dalijasi atlikėja Simona Milinytė.

„Visada buvau veikli mergaitė. Mano teta persirengdavo Kalėdų Seneliu ir mums atnešdavo dovanų. Mes turėdavome padeklamuoti eilėraščių, jei norėdavome jų gauti. Aš visada būdavau pasiruošusi ir porą eilėraščių išmokusi. Visus kitus kurdavau vietoje, nes labai norėdavau tų dovanų ir saldainių. Stovėdavau ir deklamuodavau vieną po kito. Išeidavo tokie dalykai kaip, pavyzdžiui, „paukščiai čiulba, snaigės krinta, stogai gražūs, man patinka“. Visi iš juoko krisdavo“, – portalui Žmonės.lt pasakojo neseniai savo 18-tą gimtadienį atšventusi Simona.

Kaip pasakojo atlikėja, jos teta persirengdavo labai geru Kalėdų Senelio kostiumu. Net nekildavo įtarimo, kad tai netikras Senelis, o tuo labiau kad po juo slepiasi moteris. S.Milinytė prisiminė, kad visada priekaištaudavo tetai, kad ji niekada nesusitinka su Kalėdų Seneliu, kai jis ateina. Teta vis teisindavosi, kad pasijuto blogai ar pasidarė silpna, ir Simonai kiekvieną kartą pažadėdavo, kad kitais metais būtinai dalyvaus susitikime su Kalėdų Seneliu.

Asmeninio albumo nuotr./Simona Milinytė 5-erių
Asmeninio albumo nuotr./Simona Milinytė 5-erių

„Būdama devynerių ar dešimties sužinojau, kad nėra Kalėdų Senelio. Tiksliai neatsimenu, kaip tai įvyko, tačiau pamenu, kad labiausiai norėjau tai įrodyti savo jaunesniam broliui (Simonos brolis yra trejais metais jaunesnis už ją – red. pastaba). Tėvai liepė man nesakyti, bet aš nesusilaikiau ir išpliurpiau jam. Labai gailėjausi dėl to vėliau, nes kai išaiškėjo viskas, nebeliko tokio didžiulio šventinio stebuklo kaip ligi tol“, – prisiminė S.Milinytė.

Kiekvienais metais Simonos šeima laikosi šventinių tradicijų. Šie metai nesiskirs nuo kitų, tačiau iš karto po švenčių, antrą Kalėdų dieną, Milinių šeima išvyks į užsienį, kur ketina pasitikti Naujuosius metus.

Asmeninio albumo nuotr./Simona Milinytė 5-erių
Asmeninio albumo nuotr./Simona Milinytė 5-erių
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką