Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 21d. 12:53

Stebuklų tikrai būna!

Marius Veselis
Scanpix nuotr. / Marius Veselis

Sakoma, stebuklai vyksta kiekvieną dieną, tik mes jų nepastebime. Žinomi žmonės negali pamiršti tos dienos, kai jų gyvenimus sukrėtė netikėtas įvykis, privertęs susimąstyti, pakeitęs likimą ar davęs galimybę pasidžiaugti unikalia akimirka.

Marius Veselis (34) : „Tai buvo sunkiausias išbandymas“

Buvusio televizijos laidų ir renginių vedėjo atmintyje turbūt visam laikui išliks įvykis, kuris Marių ne tik sukrėtė, bet ir pakeitė jo pasaulėžiūrą. „Galvojau, kad nemoku verkti, tačiau sužinojęs, kas atsitiko dukrai, atsižliumbiau už visą gyvenimą“, – prieš ketverius metus sakė M.Veselis. Tuomet jo buvusi žmona Kristina pateko į avariją, po kurios septynerių metukų jųdviejų dukrą Gabrielę dėl patirtos galvos traumos ištiko koma. „Nieko nėra baisiau, kaip matyti bejėgę mergytę, kurią be proto myliu, nukirptais plaukais. Dabar belieka laukti“, – tuomet sunkiai žodžius rinko Marius.

Tai, kad mergytė pabudo iš komos ir ėmė sparčiai sveikti, medikai vadino stebuklu. Po mėnesio Gabrielė buvo išleista namo, dar kurį laiką gydėsi sanatorijoje, o šiuo metu auga sveika ir laiminga. „Tai buvo pats sunkiausias mano gyvenimo išbandymas“, – jau su palengvėjimu apie praėjusį etapą sako Gabrielės mama.

Scanpix nuotr./Vitalija Katunskytė
Scanpix nuotr./Vitalija Katunskytė

Vitalija Katunskytė (54): „Tai tragedija ir stebuklas kartu“

Paprašyta prisiminti didžiausią savo gyvenimo stebuklą, žinoma scenos primadona neslepia, kad visą gyvenimą liks dėkinga medikams, kurie išgelbėjo jos anūko gyvybę.
„Kęstutis – vienintelis tokiomis sąlygomis gimęs vaikas Lietuvoje ir tik 150-tas pasaulyje. Mano dukra Monika nešiojo dvynukus, penktą nėštumo mėnesį jai nubėgo vandenys. Gimė neišnešiotas Lukas, tačiau išgyveno tik dvi dienas. Monikos įsčiose liko Kęstutis. Keli gydytojai siūlė suleisti skatinamųjų vaistų ir atsikratyti antrojo vaisiaus, laimė, dėl vieno mediko atkaklumo vaikelis buvo išsaugotas. Kęstutis gimė tik 1,3 kilogramo svorio, tačiau išgyveno ir auga sveikut sveikutėlis“, – džiaugsmo neslepia Vitalija.

Asm. albumo nuotr./„Aliukai ir sesutė Silvija“
Asm. albumo nuotr./„Aliukai ir sesutė Silvija“

Silvija Kairienė (47): atgavo prarastą turtą

Beveik prieš metus „Privartu“ žurnalas paskelbė apie grupės „Aliukai ir sesutė Silvija“ narius ištikusią nelaimę: koncertuojant Palangoje šviesiu paros metu iš jų pavogta garso aparatūra, kainuojanti 6 500 litų. „Neįtikėtina, bet mes susigrąžinome visą prarastą turtą. Vienas žmogus po pusmečio nuo minėto įvykio atsitiktinai rado mūsų lagaminą su visa aparatūra ir kompaktiniais diskais gatvėje ir nunešė į radinių skyrių. Iš pradžių dar pagalvojome, kad kažkas pajuokavo, tačiau galiausiai atpažinome savo daiktus. Tik iki šiol neaišku, kas juos buvo pasisavinęs ir kodėl paliko gatvėje“, – sako Silvija.

V. Ovadnevo nuotr./Ingrida Kazlauskaitė
V. Ovadnevo nuotr./Ingrida Kazlauskaitė

Ingrida Kazlauskaitė (27): šunelį sugrąžino šeimininkams

Mergina sako, kad vienas įvykis ją privertė tikėti stebuklais. „Prieš pat Kalėdas lankiausi tėvų namuose, kai sulaukėme netikėto telefono skambučio. Mūsų šeimos draugas pranešė, kad prie sargo būdelės rado sušalusią pudeliukę. Kadangi jis namie augino katę, negalėjo priglausti vargšo šunelio, todėl paprašė mūsų jį pagloboti. Nulėkėme jos parsivežti. Kalytę išmaudėme, pamaitinome, aš ją pavadinau Aiša ir iškart įdėjau skelbimą į pirmą pasitaikiusį interneto forumą. Ir ką jūs galvojate, po dešimties minučių sulaukiau skambučio. Atsiliepė tikrieji pudeliukės šeimininkai, mat nurodė visus jos požymius.

Kai pudeliukė pamatė savo šeimininkus, pradėjo cypti iš džiaugsmo, o mes net apsiašarojome. Jie mums atvežė dovanų, nors tikrai nesitikėjome jokio atlygio. Bet pats didžiausias netikėtumas buvo tada, kai sužinojau, kad tikrasis kalytės vardas yra Aišė. Suklydau tik viena raide“, – juokiasi Ingrida.

Scanpix nuotr./Robertas Javtokas
Scanpix nuotr./Robertas Javtokas

Robertui Javtokui (30) medikai sakė: „Krepšinį gali pamiršti“

Dešimt metų praėjo nuo tos dienos, kai vienas iš geriausių Lietuvos krepšininkų papuolė į kraupią avariją. Lėkdamas „Honda“ markės motociklu Robertas susidūrė su mikroautobusu.

„Skriejau daugiau nei 200 kilometrų per valandą greičiu. Tai buvo mano liga. Supratau, kad liūdnai baigsis, bet nieko negalėjau padaryti. Galėjau užsimušti, bet Dievas nusprendė kitaip, – avariją prisimena krepšininkas. – Medikai sakė, kad esu išprotėjęs. Jie teigė, kad turiu dėkoti likimui, jog likau gyvas, o apie krepšinį galiu pamiršti visiems laikams.“

Laimė, medikai tąkart klydo – Robertas į krepšinio aikštelę grįžo. Nors po šio baisaus įvykio Roberto aistra motociklams išblėso, aistra greičiui liko...  „Juoksitės, bet dabar turiu sportinį automobilį. Kokiu didžiausiu greičiu esu važiavęs? Beveik 300 kilometrų per valandą“, – prisipažįsta sportininkas.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką