Dabar populiaru
Publikuota: 2016 liepos 2d. 16:34

Stilingi „Bliuzo naktų“ dalyviai šeštadienį leido aktyviai: gal rasite save?

Antroji festivalio diena
Žmonės.lt nuotr. / Antroji festivalio diena

Nors savaitgalį Varniuose, Lūksto ežero pakrantėje, dangus ir kiek apniukęs, festivalio „Bliuzo naktys“ svečių geros nuotaikos tai negadina. Šeštadienį čia vis tiek apstu stilingų festivalininkų, pasinėrusių į įvairiausias pramogas.

Festivalis „Bliuzo naktys“ Varniuose startavo penktadienio vakarą. Šįmet festivalis rengiamas jau 24-ąjį kartą, į jį ir vėl sugužėjo vasarotojų minia.

Pernakt festivalininkai klausėsi bliuzo melodijų, Varniuose jos skambėti šeštadienį ėmė ir nuo pat ryto – Pašiūrės scenoje veinas po kito pasirodo muzikantai.

Vieni laisvą laiką ir leidžia besiklausydami muzikos, kiti tuo tarpu dieną renkasi kitokias pramogas.

Daugybė pramogų šįmet pasiūlyta tiems, kas nori pasportuoti: ir futbolo, ir tinklinio varžybos, ir ekstremalūs šuoliai į vandenį pirmiausia nusileidžiant ant specialaus pripučiamo plūduro, ir kovos menų užsiėmimai, plaukiojimas irklentėmis, orientacinės varžybos...

Kam nepatinka šokti prie scenos, pašokti galėjo kitur – vyko ir bliuzo, ir zumbos šokių pamokos.

O kas norėjo laiką praleisti ramiau, galėjo pažaisti sportinį pokerį, apsilankyti čia pat atidarytoje senovinių automobilių parodoje, mokytis tapybos ant vandens, pasidaryti chna ar laikiną tatuiruotę, dalyvauti protmūšyje.

Vis dėlto didžiausia pramoga, matyt, visiems čia buvo galimybė prisėsti ežero pakrantėje, o norintiems – ir išsimaudyti. Lūksto ežero paplūdimys nuo pat ryto buvo tankiai „nusėstas“ poilsiautojų...

Be abejo, „Bliuzo naktų“ svečiai liko ištikimi ir vienai nerašytai kiekvieno festivalio taisyklei – rengėsi taip stilingai, kaip tik sugalvojo. Na gi koks festivalis be festivališko stiliuko?

TAIP PAT SKAITYKITE: „Bliuzo naktys 2016“: pirmoji naktis buvo triukšminga ir nuotaikinga

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Video

10:20
01:22
00:55

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas

Visi į lauką!

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką