Dabar populiaru
Publikuota: 2016 gruodžio 2d. 10:46

Su Fiodoru Černychu 5 metus draugaujanti baltarusė Valerija Matvejenko už pažintį dėkinga broliui

Valerija Matvejenko ir Fiodoras Černychas
Asmeninio albumo ir 15min nuotr. / Valerija Matvejenko ir Fiodoras Černychas

Kai pirmadienį Maskvoje gimusiam futbolininkui Fiodorui Černychui Vilniuje buvo įteiktas geriausio Lietuvos žaidėjo prizas, tarp į futbolo apdovanojimų vakarą susirinkusių šimtų svečių jam plojo ir jo širdies draugė Valerija Matvejenko.

Lapkričio 28-oji šiemet jai tapo dviguba švente – ne tik dėl garbingo įvertinimo jos mylimajam Fiodorui, tądien ji atšventė ir savo 23-iąjį gimtadienį.

„Tai buvo vienas geriausių gimtadienių mano gyvenime. Šįkart nieko neplanavau, nežinojau, kad vyksime į Vilnių. Man svarbią dieną, per mano gimtadienį, Fiodoras gavo tokį svarbų pripažinimą. Niekada nepamiršiu šios dienos“, – 15min kalbėjo Valerija.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Fiodoras Černychas su širdies drauge
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Fiodoras Černychas su širdies drauge Valerija
Asmeninio albumo nuotr./Valerija Matvejenko ir Fiodoras Černychas
Asmeninio albumo nuotr./Valerija Matvejenko ir Fiodoras Černychas

23-ejų baltarusė – didžiausia futbolininko F.Černycho gerbėja jau daugiau nei penkerius metus. Prieš tiek laiko jiedu susipažino būtent Baltarusijoje, maža to – futbolo aikštelėje, tuomet juos suvedė toje pačioje baltarusių komandoje su Fiodoru žaidęs Valerijos brolis.

„Fiodoras atvyko į Baltarusiją, kai jam buvo 18 metų, po metų gyvenimo ten mūsų keliai susidūrė. Mano brolis taip pat futbolininkas, jie žaidė kartu, sykį jis nusprendė mane pristatyti Fiodorui. Negaliu dabar jam išsiduoti, bet... kai jį pamačiau... tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio“, – šyptelėjo Valerija.

Asmeninio albumo nuotr./Valeria Matveenko
Asmeninio albumo nuotr./Valerija Matvejenko

Netikėta pažintis virto vienu pasimatymu, vėliau – antru. Kaip ir dažnai pasitaikančiame scenarijuje – pirmiausiai jiedu išėjo drauge pasivaikščioti, vėliau kartu nuėjo pavakarieniauti.

„Po šio pasimatymo mes vis daugiau laiko ėmėme praleisti kartu, galiausiai tapome pora. Nors trejus metus bendravome per atstumą – tai buvo mums didelis išbandymas. Tuomet Fiodoras žaidė Mogiliove, o aš studijavau Minske, matydavomės tik savaitgaliais“, – pasakojo šiandien Lenkijoje drauge su mylimuoju gyvenanti mergina.

Mogiliove Valerija taip pat praleido didžiąją dalį savo gyvenimo metų – tai jos gimtasis miestas. Tačiau baigusi mokyklą ji išvyko studijuoti į Minsko valstybinį lingvistikos universitetą, ten šiemet baigė anglų ir vokiečių filologiją.

Užsienio kalbų mokymasis visuomet labai žavėjo Valeriją, tačiau ji visuomet galėjo pasigirti ir dailia išvaizda, todėl iki šiol mergina kartais ragauja ir modelio darbo duonos. Tiesa, siekti profesionalios manekenės karjeros jai sutrukdė per žemas ūgis (modelių pasaulyje 169 cm neužtenka), tačiau dėl to Valerija per daug ir nenusimena – žengti podiumu niekada nebuvo pati didžiausia jos svajonė, o ir šiaip šiandien ji gali džiaugtis pasiūlymais dirbti kaip fotomodelis.

Asmeninio albumo nuotr./Valerija Matvejenko
Asmeninio albumo nuotr./Valerija Matvejenko

„Turėjau minčių tapti modeliu, ėjau į kelias atrankas, bet visur išgirsdavau tą patį – nors turiu simpatišką veidą, esu per žema. Nepaisant to, pozuoju įvairioms fotosesijoms ir nė kiek nenusimenu – būti modeliu niekada nebuvo mano didžiausia svajonė“, – tikino ji.

Valerijos nuomone, modelio darbas, kad ir koks jis patrauklus atrodytų žiūrint iš šalies, yra labai sunkus. Nuolatinės kelionės, ištisos valandos darbo prieš kameras – visa tai vargina, ką jau kalbėti apie asmeninio gyvenimo kūrimą, kuriam tiesiog nelieka laiko.

Asmeninio albumo nuotr./Valeria Matveenko ir  Fiodoras Černychas
Asmeninio albumo nuotr./Valerija Matvejenko ir Fiodoras Černychas

Dėl savo išvaizdos mergina sako dažnai sulaukianti komplimentų, tačiau savo grožiu rūpinasi ne ką daugiau, nei daugelis merginų.

„Neturiu kokių nors ypatingų grožio paslapčių. Manau, kiekviena mergina turėtų prižiūrėti save tam, kad atrodytų tvarkingai ir gražiai. Svarbu gerti daug vandens, valgyti sveiką maistą ir sportuoti – kad ir namuose. Man pačiai labai svarbu – tvarkingi plaukai, švarus veidas ir nepriekaištingas manikiūras. Taip pat – geros manieros, visuomet stengiuosi būti patraukli tiek išore, tiek vidumi, įdomi savo vyrui. Stengiuosi ryte pabusti gerai nusiteikusiai, geros nuotaikos – esu įsitikinusi, kad dienos sėkmė priklauso nuo nusiteikimo“, – sakė Valerija.

Asmeninio albumo nuotr./Valeria Matveenko
Asmeninio albumo nuotr./Valerija Matvejenko

Beje, netrukus pridūrė, kad yra dar vienas svarbus dalykas – kiekviena mergina tiesiog privalo savo spintoje turėti mažą juodą suknelę, nes... maža kokia svarbi proga kada netikėtai pasitaikys.

Sportas – taip pat neatsiejama Valerijos gyvenimo dalis. Ir ne tik dėl to, kad jos mylimasis gyvena futbolo pasaulyje. Sportu daug metų domisi ir jos tėvai, jie – aistringi įvairių varžybų sirgaliai.

„Mūsų šeimoje sportas visada buvo labai svarbus. Juolab kad ir brolis futbolininkas. Tėvai stebi kone visus mačus, kur žaidžia brolis ir Fiodoras. Stebiu ir aš, ir visuomet labai jaudinuosi, išgyvenu, jei Fiodoras patiria kokią nesėkmę“, – kalbėjo ji.

Asmeninio albumo nuotr./Valerija Matvejenko ir  Fiodoras Černychas
Asmeninio albumo nuotr./Valerija Matvejenko ir Fiodoras Černychas

Pati mergina tris kartus per savaitę skiria treniruotėms sporto salėje, taip pat mėgsta keliauti, turi susidariusi šalių, kurias nori aplankyti, sąrašą. Dar viena jos aistra – dainavimas. Kadaise Valerija svajojo tapti dainininke, nors šio savo noro neapleidžia iki šiol – dažnai su draugais apsilanko karaokė vakarėliuose ir svarsto apie vokalo pamokas.

Kaip jiedu leidžia laisvalaikį drauge su Fiodoru? „Žinote, futbolininkai neturi labai daug laisvo laiko. Jie daug keliauja, vis kur nors skrenda, aplanko daug skirtingų šalių. Todėl jei turi laisvą minutę, dažniausia ją nori praleisti ramiai drauge su brangiais žmonėmis, šeima ar geriausiais draugais. Taip ir mes – kartais smagu net ir nieko neveikti, tiesiog pabūti kartu. Nors dabar jau dėliojame planus, kur vykti žiemos atostogoms. Liko trejos rungtynės ir galėsime kur nors išskristi“, – pasakojo Valerija.

Mergina neslepia – penkeri su puse metų draugystės jų santykius su Fiodoru labai subrandino. Šiandien jie vienas kitam daugiau nei tiesiog vaikinas ar mergina. Jie, kaip pati sako, ir geriausi draugai, ir meilužiai, jie – šeima. „Dalinamės ir džiaugsmu, ir skausmu, todėl neabejojame – vieną dieną oficialiai tapsime vyru ir žmona. Tai tik laiko klausimas“, – sakė ji.

Šiuo metu pora gyvena Lenkijoje, Balstogės mieste – ten, kur „Jagiellonia“ komandoje žaidžia Fiodoras. Balstogę nuo Vilniaus skiria 300 kilometrų, todėl radusi laisvą minutę pora neretai sėda į automobilį ir dienai ar kelioms atvyksta į Lietuvą.

„Kai atvykau į Lenkiją, nė žodžio nemokėjau lenkiškai. Tačiau susipažinau su keliomis merginomis iš komandos, jos mane pamoko lenkų kalbos. Todėl dabar jau kiek pramokau lenkiškai, nors suprasti kalbant greitai – dar sunku. Nors lenkų kalba lengvesnė nei lietuvių – ši tikrai sudėtinga... nors tikiuosi vieną dieną išauš diena, kai aš kalbėsi lietuviškai“, – juokiasi Valerija.

Ar ji kada pasvarsto apie galimybę gyventi Lietuvoje? „Man nėra taip svarbu, kur gyventi, daugiau svarbiau – su kuo esi tam tikroje vietoje“, – tikina mergina. Nors jei galėtų rinktis šalį pasaulio žemėlapyje, pirštu bestų į tas, kuriose vyrauja šiltas klimatas – ji sako tiesiog nekenčianti žiemos.

„Mieliau gyvenčiau dideliame mieste. Gyvenimas mažuose miesteliuose man atrodo kiek nuobodus. Aišku, visur yra pliusų ir minusų, bet, pasikartosiu – daug svarbiau, su kuo“, – 15min kalbėjo Valerija.

TAIP PAT SKAITYKITE: Jaudulio nesulaikantis Fiodoras Černychas geriausiojo titulu dalijosi su komanda

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:11
01:50
00:43

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką