Dabar populiaru
Publikuota: 2010 birželio 16d. 16:50

Su kuo per Jonines uždainuos dirigentas Katkus?

Donatas Katkus
Karolio Kavolėlio / BFL nuotr. / Donatas Katkus

Birželio 23 d. Vilniaus Vingio parke visų, palaikančių TV3 laisvų Joninių idėją, laukia įspūdingas koncertas. Jį rengia garsūs kompozitoriai, dainininkai, scenografai, choreografai, šokėjai, kostiumų dizaineriai ir net 3D grafikos asai.

Susirinkusiųjų laukia ne viena staigmena. Šventės rengėjai atskleidžia vieną bene labiausiai intriguojančią: Joninių naktį koncertuosiančio Švento Kristoforo kamerinio orkestro meno vadovas Donatas Katkus trumpam baltąją batutą iškeis į mikrofoną ir pasirodys kaip dainininkas, o ne dirigentas.

Ne mažiau intriguoja tai, su kuo dainuos Donatas Katkus. Puikiai visiems pažįstamą ir vis dar mylimą lietuvišką superhitą maestro atliks su jaunu kompozitoriumi ir dainininku – Raigardu Tautkumi.

„Ir tai bus tik viena iš gausybės staigmenų, paruoštų Joninių svečiams. Didžiulė renginio kūrybinė grupė Joninėms Vingio parke paruošė begales išskirtinių pasirodymų, kuriuose atgaivą ras ir rimtosios muzikos gerbėjai, ir linksmybių ieškojai, maži ir dideli. Tą vakarą visko bus, orkestras bus kitoks, chorai pradės šokti, kartu dainuos įvairių žanrų atstovai, gražiausios dainos skambės kitaip, laužai bus didesni ir paparčio žiedo ieškosime danguje. Tai absoliučiai naujos Didžiosios Joninės“, – pasakojo „Didžiųjų Joninių su TV3“ iniciatorius, dainininkas ir kompozitorius Raigardas Tautkus.

Išskirtinai „Didžiųjų Joninių“ koncerte skambės ir daugiau dar niekada kartu scenoje nepasirodžiusių garsių žmonių duetų.

Joninių dvasiai įkūnyti buvo kruopščiai atrinkti koncerte skambėsiantys kūriniai. Simfoninis orkestras, operos solistai, talentingi chorai ir populiariosios muzikos atlikėjai ruošia scenai gyvus iki tol Vilniuje nematytus pasirodymus, persmelktus Joninių ugnies, lietuvių tautiškumo ir Joninėms privalomos žalumos. Lietuviškas tradicijas įkūnys moderniai aranžuotos ir atliktos lietuvių liaudies dainos ir sutartinės. Koncerto šėlsmą garantuos populiariausios garsių atlikėjų dainos, jas keis klasikinės muzikos garsai. Visi koncerto pasirodymai alsuos Joninių šventės tradicijomis. Vieni degs ugnimi ar žydės gražiausiais augalais, kitus bus sukūrę Lietuvos ar užsienio Jonai, dar kiti ilgai primins šviesiausią vakarą.

„Didžiosios Joninės su TV3“ – jau kitą trečiadienį gyvai Vilniaus Vingio parke, o transliacija – ketvirtadienį, birželio 24 dieną, 21 val. per TV3!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką