Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 9d. 16:22

Su Liepa „Žvaigždžių duetuose“ uždainuos Justinas Jankevičius

Justinas Jankevičius
LNK nuotr. / Justinas Jankevičius

„Niekada negalvojau, kad galiu dainuoti, kol nesudalyvavau LNK laidoje „Dainuok, jei gali“, – juokiasi Justinas Jankevičius. – Toje laidoje man bedainuojant apie karštas merginas ir šaltą alų, reikėjo valgyti ir gerti visokias šlykštynes. Ir šioje ekstremalioje situacijoje išgirdęs mane dainuojant, Merūnas pasakė, kad aš turiu sugebėjimų dainuoti.“

Patikėjęs Merūno žodžiais, TV ir radijo laidų vedėjas, scenaristas Justinas Jankevičius kartu su Liepa Mondeikaite pasiryžo dalyvauti „Žvaigždžių duetuose“ ir mesti iššūkį visų sezonų muzikinio projekto nugalėtojams.

„Merūnas yra mano gerbiamas žmogus ir mielas draugas, kuris, tikiuosi, žodžius apie mano dainavimo talentą pasakė ne iš mandagumo“, – šypsosi Justinas.

Pasak Justino, jis visada norėjo išmokti dainuoti.

„Man pasisekė, kad dainuosiu su Liepa, kuri turi nuostabų balsą. Liepa yra tiek talentinga, kad atsvers mane ir mes laimėsime, nors varžovai – bauginantys, dainuojantys ne vienerius metus kartu. Bet mes stengsimės visomis išgalėmis ir tikėsimės, kad šiame „Žvaigždžių duetų“ sezone nedalyvaus pats Merūnas“, – juokiasi Justinas.

Pasak Justino, jiedu su Liepa pirmajam pasirodymui ruošia pačią geriausią „dviejų super mega talentų, dviejų Lietuvos kultūros žiburių dainą.

„Ir tai nėra Nelė Paltinienė ir Eugenijus Ivanauskas“, – užtikrino būsimasis „Žvaigždžių duetų“ dalyvis.
„Žvaigždžių duetai 6. Lemiama kova“ – jau nuo sausio 21-osios, šeštadieniais, 19 val. per LNK.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką