Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 16d. 12:35

Su seserimis ir pussesere uždainavęs R.Kirilkinas: „Galbūt daugiau to niekada nebepakartosime“

Ruslanas Kirilkinas su seserimis Viktorija ir Oksana
Josvydo Elinkso ir asmeninio albumo nuotr. / Ruslanas Kirilkinas su seserimis Viktorija ir Oksana

Dainininkas Ruslanas Kirilkinas (35) šiuo metu išgyvena tikrą karjeros renesansą. Prieš pusę metų į Lietuvą iš emigracijos Ispanijoje grįžęs hito „Tu – mano mergytė“ atlikėjas tęsia dar vasaros pradžioje prasidėjusį koncertinį turą, su pussesere ir seserimis dalyvavo televiziniame projekte „Du balsai – viena širdis“ ir jau pradeda svajoti apie galimybę ateityje Lietuvai atstovauti „Eurovizijoje“.

Dar visai neseniai Ruslanas gyveno saulėtosios Ispanijos Gran Kanarijos saloje, ten bandė pabėgti nuo šaltos lietuviškos žiemos. Tačiau saulė ir egzotiška aplinka, pasak Ruslano, jo gyvenimo nepadarė gražesnio.

„Ispanijoje neradau to, ko tikėjausi. Eilinį kartą įsitikinau, kad su problemomis reikia susitvarkyti savo viduje ir nebandyti bėgti ten, kur šilta ir gražu. Visa tai laikina, tam kartui paguodžia, bet problemų neišsprendžia“, – apie Ispanijoje praleistą pusmetį kalbėjo R.Kirilkinas.

Pasibaigus vasarai jis susikrovė lagaminus ir grįžo į Lietuvą – čia visą vasarą koncertavo pajūryje. Ruslanas atvirauja, kad grįžęs pažadėjo sau daugiau niekada nebėgti iš Lietuvos: „Lietuva yra viena geriausių šalių pasaulyje, ji mano tėvynė, gyvensiu čia ir niekur nebėgsiu – nebent iki kokios Liepojos, kur galima ramiai pailsėti, pabėgti nuo dėmesio.“

Ruslanas džiaugiasi, kad grįžimas į Lietuvą buvo ne tik postūmis jo muzikinėje karjeroje. Čia atsirado vidinės pilnatvės jausmas – projekte „Du balsai – viena širdis“ dainininkas suartėjo su Norvegijoje gyvenančiomis seserimis Oksana ir Viktorija bei Latvijoje gyvenančia pussesere Julija.

Asmeninio albumo nuotr. /Ruslanas Kirilkinas su seserimis Viktorija ir Oksana
Asmeninio albumo nuotr. /Ruslanas Kirilkinas su seserimis Viktorija ir Oksana

„Man jų labai trūko, kartu dalyvaudami projekte galėjome iš naujo pažinti vieni kitus. Kartu ir ruošėmės, ir laukėme pasirodymo, ir stovėjome scenoje – turėjome daug laiko papasakoti vieni kitiems tai, ko galbūt nedrįsdavome pasakyti anksčiau“, – jautriai kalbėjo R.Kirilkinas.

Kelią projekte jis pradėjo su pussesere, su ja nužingsniavo iki pusfinalio – laidos, kurios metu dalyviai galėjo dainuoti su keliais šeimos nariais. Jame Ruslanas pasirodė su seserimis Viktorija ir Oksana, konkurso finale jis pasirodė su jauniausiąja seserimi Viktorija.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Ruslanas Kirilkinas su seserimi Viktorija
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Ruslanas Kirilkinas su seserimi Viktorija

Tiesa, Ruslanas pasakoja, kad projektas pareikalavo daug jėgų. Čia būta visko – ir pykčių, ir gerų emocijų.

„Galbūt kartais neteisingą žodį parinkdavau, nemokėdavau paaiškinti, padėti. Jos nėra profesionalės. Nepaisant visų komisijos komentarų ir įvertinimų, aš vis tiek jomis labai didžiuojuosi. Svarbiausia, kad mes buvome kartu scenoje – galbūt to niekada nebepakartosime“, – 15min sakė R.Kirilkinas.

Asmeninio albumo nuotr. /Ruslanas Kirilkinas su seserimis Viktorija ir Oksana
Asmeninio albumo nuotr. /Ruslanas Kirilkinas su seserimis Viktorija ir Oksana

Šiuo metu po Lietuvos miestelius gastroliuojantis ir pilnas sales surenkantis R.Kirilkinas vis dažniau pasvajoja apie didžiųjų miestų arenas.

„Kol kas arenoms nesu pasiruošęs, bet tikiu, kad ateityje surengsiu koncertų ne vienoje Lietuvos arenoje – tai mano siekis ir svajonė. Labai džiaugiuosi, kad turiu klausytoją ir jis auga kartu su manimi – tai didžiausias mano titulas, statulėlė“, – pasakojo dainininkas.

Keistis atlikėjui padeda ir nauja pažintis – koncertuodamas vasarą jis susipažino su dainų kūrėju, dainininku Edgaru Lubiu. Neseniai Ruslanas pristatė E.Lubio parašytą dainą „Juodai baltai“ – ji skamba Lietuvos radijo eteryje. Dainininkas žada pristatyti ir dainos vaizdo klipą.

Apsiriboti vienu kūriniu su E.Lubiu Ruslanas neketina – ateityje turi planų su jo daina dalyvauti nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Tiesa, tai įvyks dar ne šiemet – Ruslanas į konkursą eis tik galvodamas apie pergalę, ne dėl to, kad primintų apie save.

„Dalyvauti konkurse, kaip dauguma atlikėjų, vien dėl eterio ir skaičių nenoriu. Man gaila savo laiko, sveikatos. Eisiu tik tada, kai šimtu procentų tikėsiu daina ir savimi.“, – sakė ne kartą nacionalinėje atrankoje dalyvavęs Ruslanas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką