Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Subtiliame erotiniame akte nusifotografavusi aktorė Valda Bičkutė: „Niekada negalvojau, kad tam ryšiuosi“

Valda Bičkutė
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr. / Valda Bičkutė
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienio vakarą knygų parduotuvėje „Sofoklis“ įvyko išskirtinis Algimanto Aleksandravičiaus subtilia erotika alsuojančio fotoalbumo „Tyli naktis. Aktas“ pristatymas. Albumas yra išleistas ribotu, vos 150 egzempliorių tiražu, tad kviestiniai svečiai turėjo galimybę įsigyti fotomenininko albumą su nuotraukų autoriaus bei režisieriaus Mario Martinsono autografais.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Albumo  fotografijos  atskleidžia kino filmo „Tyli naktis“ filmavimo aikštelės užkulisius ir meniškai perteikia aktorių bei filmavimo komandos darbą, leidžia skaitytojui tapti atviro ir erotiško filmo kūrimo stebėtoju. 2013 metų sausio 18 d. kino ekranuose pasirodysiantis režisieriaus Mario Martinsono filmas „Tyli naktis“ – tai tikrais įvykiais paremtas intriguojantis pasakojimas apie žmonių tarpusavio santykius, meilės trikampius ir tamsiausius tabu, apie kuriuos garsiai kalbėti vengiame.

Progą pasisukioti tarp filmavimo grupės bei aktorių turėjęs fotomenininkas sukūrė tikrą psichologinių portretų ir subtilios erotikos aktą.  A. Aleksandravičius, pripažintas geriausiu Europoje portretistu, džiaugėsi galimybe fotografuoti filmavimo aikštelėje, kai aktoriai susitelkę į vaidybą bei režisieriaus pastabas, o fotografas tampa stebėtoju iš šalies. „Ypač sunku fotografuoti aktorius, nes jie, vos tik pamatę objektyvą, užsimetą kokią nors kaukę. Jų profesija yra įsijausti į personažą, todėl buvo labai sudėtinga parodyti juos tikrus“, – kalbėjo fotomenininkas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Pristatymo akimirka
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Pristatymo akimirka

„Užduotis iš tiesų buvo nelengva – mirtina tyla filmavimo aikštelėje kaskart įjungus kamerą ir tik retos akimirkos, kai siekdamas maksimalaus savo idėjos išpildymo režisierius sustabdo veiksmą ir prašo kartoti sceną, skirtos fotografuoti“, – pasakojo fotografas.

Albume A.Aleksandravičius savitai perteikė Valdos Bičkutės, Kosto Smorigino, Leonardo Pobedonoscevo, Vytauto Rumšo jaunesniojo, Viktorijos Kuodytės, Dalios Storyk, Gyčio Ivanausko bei kitų aktorių portretus, taip pat režisieriaus, Šanchajaus tarptautinio kino festivalio laureato, Mario Martinsono bei visos filmavimo komandos darbą aikštelėje.

Nuotraukų rinkinį įsigiję žmonės jame aptiks netikėtai atvirų, bet subtiliai erotiškų aktorės Valdos Bičkutės aktų. Todėl albumas skirtas suaugusiesiems ir pažymėtas „S“ raide. „Niekada negalvojau, jog kada nors mano nuogos nuotraukos pasieks publiką“, – prisipažino aktuose užfiksuota V.Bičkutė. Aktorė atviravo, jog anksčiau visuomet atsisakydavo fotografuotis apsinuoginusi, tačiau šį kartą ryžosi, nes viskas vyko filmavimo aikštelėje.  „Man labai baisu buvo ne fotografuotis, o pamatyti tas nuotraukas albume, pamatyti rezultatą. Toks jausmas, lyg nuotraukose būčiau ne aš, o kažkas kitas. Tačiau kol kas sulaukiau tik gražių atsiliepimų“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Valda.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Valda Bičkutė ir Maris Martinsonas
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Valda Bičkutė ir Maris Martinsonas

Aktorė pridūrė, jog žiūrėdama į savo nuotraukas bijojo ne savo kompleksų. Atvirkščiai – ji baiminosi, kad atrodo per gerai, nes kino juostoje „Tyli naktis“ Valda vaidina du vaikus pagimdžiusią moterį Aną. „Nesupraskite manęs klaidingai, aš nemanau, jog esu per graži, bet šiuo atveju aš kaip tik galvojau, kad du vaikus pagimdžiusi moteris turėtų atrodyti kiek kitaip“, – Žmonės.lt atviravo Valda Bičkutė.

Lapkričio antroje pusėje leidykla „Metodika“ ribotu 150 egzempliorių tiražu išleis Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Algimanto Aleksandravičiaus fotografijų albumą „Tyli naktis. Aktas“. Trečiadienį aktų paroda bus pristatyta plačiajai publikai Vilniaus prekybos centro „Akropolis“ ledo arenoje.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Pristatymo akimirka
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Pristatymo akimirka

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką