Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugpjūčio 28d. 10:50

„Subtilu-Z“ būgnininko Vytauto Švažo vestuvės: Afrikos ritmai ir kelionė į pasaulio kraštą

Vytauto Švažo ir Aleksandros Milaknytės vestuvės
Gintarės Pakulytės nuotr. / Vytauto Švažo ir Aleksandros Milaknytės vestuvės

„Subtilu-Z“ būgnininkas, muzikos instrumentų meistras Vytautas Švažas (31) ir grafikos dizainerė Aleksandra Milaknytė (30) sostinėje prisiekė amžiną meilę. Lemtingąjį „taip“ jiedu vienas kitam ištarė po 11 metų draugystės.

Vytauto ir Aleksandros pažintis užsimezgė studijų laikais. Pora susipažino, kaip patys juokauja, ne visai romantiškoje vietoje – Vilniaus Gedimino technikos universiteto bendrabučio koridoriuje.

„Koridoriuje tekdavo dažnai susitikti, nes gyvenome tame pačiame aukšte. Vis nekaltai prasilenkdavome, o po to kritome vienas kitam į akį. Taip ir pradėjome bendrauti. Per tą 11 metų nebuvo jokių išsiskyrimų ir didesnių pykčių – visiškai sulipome“, – pažinties pradžią prisimena V.Švažas.

Gintarės Pakulytės nuotr./Vytautas Švažas ir Aleksandra Milaknytė
Gintarės Pakulytės nuotr./Vytautas Švažas ir Aleksandra Milaknytė

Sužadėtuvių žiedą Vytautas Aleksandrai įteikė prieš kelerius metus. 15min V.Švažas pasakojo, kad pasipiršo be pompastikos ir fejerverkų – būtent paprastumas papirko jo gyvenimo draugę.

„Kiekvienam vyrui sužadėtuvės yra vienas sunkesnių gyvenimo žingsnių, nes viską būtina atlikti teisingai. Mano žmonai nepatiktų sužadėtuvių žiedo sulaukti oro balione ar kokiame prekybos centre, todėl aš paprastai, romantiškai, gražiai ir be jokios viešumos paklausiau, ar už manęs tekėtų“, – pasakojo V.Švažas.

Po sužadėtuvių Vytautas ir Aleksandra pradėjo planuoti vestuves, tačiau labai neskubėjo – kai kartu laimingai nugyveni dešimtmetį, norisi surengti ypatingą šventę. O tuomet, kai mintyse susigulėjo tobulų vestuvių scenarijus, jiedu nusprendė, kad atėjo laikas vienai svarbiausių gyvenime dienų.

Gintarės Pakulytės nuotr./Vytautas Švažas ir Aleksandra Milaknytė
Gintarės Pakulytės nuotr./Vytautas Švažas ir Aleksandra Milaknytė

„Aš nemažai koncertuoju, be to, muzikantams visi savaitgaliai yra darbiniai, todėl ne taip lengva rasti laisvą dieną. Jau žiemos pabaigoje pradėjome galvoti, kad reiktų šią vasarą susituokti ir pradėjome kruopščiai žiūrėti, kada nebus jokių koncertų.

Nutarėme, kad norime paprastų ir jaukių vestuvių su artimiausiais žmonėmis ir draugais. Viskas taip, kaip ir norėjome, išėjo. Kiekvieną smulkmeną organizavome patys – abiejų darbai susiję su menu, todėl tikrai turime pajautimą. Nesinorėjo visų detalių atiduoti kažkokiam organizatoriui“, – šypsojosi V.Švažas.

Subtilus paprastumas atsispindėjo ir jųdviejų aprangoje. Aleksandra pasirinko žemę siekiančią baltą suknelę, kurią, pagal jos pačios kurtą eskizą, pasiuvo Oksana Dorofejeva. Jaunikis pasipuošė Andriaus Sergejenko kurtu kostiumu. Jųdviejų žiedai taip pat klasikiniai: „Tikrai be deimantų – nesinorėjo tų tokių pompastiškų išpūstų dalykų, mes už natūralumą, paprastumą ir nuoširdumą.“

Gintarės Pakulytės nuotr./Vytautas Švažas ir Aleksandra Milaknytė
Gintarės Pakulytės nuotr./Vytautas Švažas ir Aleksandra Milaknytė

Vestuvių ceremonija vyko Vilniaus santuokų rūmuose, ateityje Vytautas ir Aleksandra žada susituokti ir bažnyčioje.

„Galvojome iškart bažnyčioje, tačiau truputį atstūmė tai, kad ten daug biurokratinių ir piniginių reikalų – mažai lieka dvasiškumo. Nebuvo didelės traukos tuoktis ten, nes jautėme ne simboliką, o norą paimti krūvą pinigų. Nepaisant to, kažkada vis tiek prisieksime prieš dievą“, – teigė V.Švažas.

Po ceremonijos jaunavedžius nustebino draugai iš perkusijos studijos „Afrikos būgnai“, kurie šalia Santuokų rūmų surengė minikoncertą.

„Ši staigmena man buvo netikėta ir labai pradžiugino – juk pats esu būgnininkas. Po pasirodymo man davė djembe būgną, su kuriuo sugrojau solo savo žmonai. Ši atrakcija visiems labai patiko“, – prisimena V.Švažas.

Gintarės Pakulytės nuotr./Vytauto Švažo ir Aleksandros Milaknytės vestuvių akimirka
Gintarės Pakulytės nuotr./Vytauto Švažo ir Aleksandros Milaknytės vestuvių akimirka

Šventę jaunieji pratęsė sostinės senamiestyje įsikūrusioje salėje, kurioje ne kartą koncertavo ir Vytautas.

„Šventėme „White Piano Hall“ salėje, ten labai gera aura, jautiesi kaip namuose, o tai pagyvina visą šventę, nes gali atsipalaiduoti ir gražiai švęsti. Klausėmės mūsų draugų – Remigijaus Rančio, Richardo Banio grupės „The Shwings“ ir Migloko – koncerto. Jie surengė labai nuoširdų ir jaukų pasirodymą, tad vestuvėse muzikos ir būgnų ritmų netrūko“, – juokėsi V.Švažas.

Tačiau vestuvinio šokio jaunavedžiai nusprendė atsisakyti. „Aš, kaip muzikantas, esu ne kartą grojęs vestuvėse ir mačiau daug vestuvinių šokių. Matydavau, kad jaunieji yra iš aplinkos įpareigoti šokti, todėl dažniausiai jie negalėdavo atsipalaiduoti ir viskas išeidavo per prievartą. Mes nutarėme, kad ne tik svečiams turi būti šventė, bet ir mums patiems. To, ko negalime gerai padaryti, nutarėme nedaryti“, – atviravo V.Švažas.

Gintarės Pakulytės nuotr./Vytautas Švažas ir Aleksandra Milaknytė
Gintarės Pakulytės nuotr./Vytautas Švažas ir Aleksandra Milaknytė

Po vestuvių Vytautas ir Aleksandra kelioms dienoms patraukė į SPA centrą, tačiau planuoja ir medaus mėnesį svetur.

„Norime išvykti į Azijos pusę, pamatyti džiungles, todėl organizuosimės egzotiškesnę kelionę. Abu mėgstame keliones, todėl šįkart dviese keliausime į pasaulio kraštą“, – 15min pasakojo V.Švažas.

Po vestuvių Aleksandra pasirinko vyro pavarde ir tapo Švažiene.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

06:21
02:48:11
16:03

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką