Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gruodžio 23d. 10:32 , Atnaujinta: 2015 gruodžio 23d. 19:44

Suėjo metai po Tomo Dobrovolskio mirtino sumušimo: prie „Psichbario“ vyko akcija „Ateik su skėčiu ir žvakute“

Trečiadienį sueina metai po to, kada Vilniuje prie „Psichbario“ buvo žiauriai sumuštas kompozitorius Tomas Dobrovolskis. Dvi savaites dėl gyvybės kovojęs menininkas mirė, tačiau jo žmogžudystės byla vis dar nepasiekė teismo. Trečiadienio vakarą visi, neabejingi T.Dobrovolskio istorijai, buvo kviečiami susirinkti Vingrių gatvėje, prie to paties „Psichbario“, ir pagerbti menininko atminimą.

Prieš metus, naktį iš gruodžio 23 į 24-ąją, Tomas buvo žvėriškai užspardytas ir gavo mirtiną dūrį skėčiu.  Praėjo metai, o žudikai neįvardinti, įtariamieji vaikšto laisvi, byla įstrigo nepasiekusi teismo.  

T.Dobrovolskio artimieji neabejinguosius menininko istorijai kvietė susirinkti toje vietoje, kur prieš metus kompozitorius buvo užpultas. Su savimi žmonės atsinešė žvakę bei skėtį.

Apgailestaudami, kad po tragiško įvykio jau prabėgo metai, tačiau bylos nagrinėjimo procesas teisme nepradėtas ligšiol, T.Dobrovolskio artimieji ragino visuomenę ir pasirašyti peticiją, idant ši byla būtų nagrinėjama neatidėliotinai.

 

Prisiminti T.Dobrovolskį kompozitoriaus artimieji darsyk pakvies ir naujų metų pradžioje – sausio 6-ąją rengia atminimo koncertą „Lofte“. 

Žmonės.lt primena, kad T.Dobrovolskį pernai gruodžio 24-osios naktį Vingrių gatvėje prie „Psichbario“ užpuolė grupė jaunuolių. Jis buvo žiauriai sumuštas, neteko akies, menininką ištiko koma. Vilniaus policija netrukus sulaikė šešis jaunuolius, kai kuriuos teismas leido suimti.

Tomui buvo atliktos dvi sudėtingos galvos operacijos. Dvi savaites muzikantas buvo gydomas reanimacijos skyriuje, tačiau taip ir neatsigavo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką