Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 17d. 09:25

Sukritikuota J.Žižė pripažino: dovanojamas BMW buvo daužtas, konkurso idėja – iš rusų

Julija Žižė
Asmeninio albumo nuotr. / Julija Žižė

Penktadienį, aistroms dėl „influencerių“ kovos vis nerimstant, dar kartą pasisakė socialinių tinklų žvaigždė Julija Žižė. Moteris atskleidė, kokios būklės yra jos konkurso būdu dovanojamas automobilis, bei atviravo apie tai, kaip bus išrinktas laimėtojas.

Šią savaitę instagramas kitoks nei anksčiau – socialinių tinklų žvaigždės skilo į dvi stovyklas: tuos, kurie palaiko J.Žižės organizuotą konkursą ar net prie jo prisideda, ir tuos, kurie kaip įmanydami šią idėją peikia.

Apie konkursą galite skaityti čia:

Žinomi „influenceriai“ nutarė atsidėkoti sekėjams: dovanos BMW ir krūtų didinimo operaciją

Skandalingą „influencerių“ konkursą N.Bierancas vadina melu: prakalbo ir krūtinę bei BMW pažadėjusi J.Žižė

Iš pradžių sukritikuota dėl išskirtinių konkurso prizų (plastinės krūtų operacijos ir BMW), vėliau – nes už vieną iš prizų kone kiekvieno „influencerio“ buvo prašyta prisidėti po 500 eurų investicija, dar vėliau – už galimos reklamos nežymėjimą ir tai, kad dovanojamas automobilis priklauso jai pačiai, J.Žižė nusprendė netylėti ir atsakyti į visiems kylančius klausimus.

Prieš paskelbdama konkursą konsultavosi su teisininkais

„Tikriausiai galvojate, kad Žižė išsigando, paspruko, kokia Žižė kalta. Bet kokie visi ekspertai! Net ir tie, kurie valgo iš to paties katilo, kažkada buvę kolegos, kažkada šypsojęsi į akis, kvietęsi dėl to paties veido ir viso ko kito, tie, kurie rašė, [kad nori] dalyvauti tame pačiame konkurse“, – instagramo įrašą pradėjo J.Žižė.

View this post on Instagram

#laimekmasina ???? Kažkada aš nieko neturėjau, bet buvo gerų žmonių kurie man davė, dabar aš noriu duoti, todėl pirmą kartą Lietuvoje aš su @vilniusauto ir dar 28 savo draugais, noriu PADOVANOTI puikų miesto visureigį - BMW X3. ???? Ir tai ne viskas, kartu su @perfectus_clinica nusprendėme išpildyti kažkurios iš Jūsų viso gyvenimo svajonę - klinika padovanos plastinę krūtų operaciją, kurią atliks plastikos chirurgas @dr.drasutis_plasticsurgeon ???? ???? Manai, tai tiek? Oi, tikrai ne! Spalio 19d. advokatų ir audito įmonei filmuojant, bei Jums visiems stebint, kaip mes rinksime nugalėtojus, padovanosime ne tik šiuos du GRAND prizus, bet ir 50 kitų: Manillos 20 grožio dėžių, Pauliaus Ratkevičiaus treniruočių, Angelo studijos kobido masažų, Smokedudes grilio įrankių dėžių, 2 didelius maišus įvairių pasaulinių prekinių ženklų kosmetikos ir grožio priemonių, Rentboutique suknelių nuomos kuponų ir dar begalės vertingų kitų prizų. ???? ???? Ką Tau reikia daryti? Viskas labai paprasta: 1. Pasekti @laimekmasina paskyrą ir visus kuriuos tas puslapis seka. 2. Kiekvieną dieną stebi visų mano pasektų draugų paskyras, nes storių ar live metu gali laimėti daug prizų. 3. Daliniesi konkursu savo paskyroje ir storiuose. 4. Išgirdęs pas mane ar mano draugus storiuose raktažodį - LYJA, iškarto siųsk žinutę į @laimekmasina paskyrą. ???????? Sekmės didžiausios. Važiuojam. #reklama

A post shared by J U L I J A Ž I Ž Ė (@julija_zize) on

Kaip pasakojo socialinių tinklų žvaigždė, konkurso idėja buvo paprasta – padovanoti automobilį ir su kitais „influenceriais“ organiškai apsikeisti sekėjais.

Tiesa, ją nustebinusios reakcijos į kaltinimus neskaidrumu ir įstatymų pažeidimais. J.Žižė teigė, kad šiais klausimais ji kartu su vyru pasidomėjo iš anksto.

„Ar tikrai visi galvojate, kad Žižė tokia durnelė, kaip daugelis čia sako? Ar tikrai galvojate, kad mes su vyru (nes tai buvo mūsų idėja), nepasikalbėjome su Mokesčių inspekcija, su savo buhaltere, ar tikrai galvojate, kad nepasitarėme su teisininkais, ar jūs tikrai galvojate, kad mes esame tokie bukapročiai, kad tiesiog aklai paėmėme ir šovėme tokio dydžio konkursą?

Viskas yra suderinta, visi mokesčiai dėl konkurso, laimėtojui GPM bus apmokėti lygiai taip pat“, – sakė „influencerė“.

Moteris teigė sulaukusi klausimų, kaip bus renkamas laimėtojas. Anot J.Žižės, jis bus renkamas advokato ir antstolio kontoroje. Procesas bus filmuojamas, jame dalyvaus ir žmonės, nesusiję su konkursu, kad būtų garantuota sąžininga atranka.

„Viskas yra skaidru“, – patikino žinoma moteris.

Dovanojamas automobilis buvo daužtas

Netrukus į instagramo pokalbį įsijungė ir J.Žižės vyras. Šis nusprendė pasisakyti dar vienu daug kam kilusiu klausimu – kodėl dovanojamas automobilis nėra naujas.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Julija Žižė
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Julija Žižė

„Dėl automobilio – jeigu ką nors nuskriaudėme ar įžeidėme, labai atsiprašome, bet neginkite Dievo į medį ir nevaidinkite, kad visi važinėjate su naujomis mašinomis. Aš irgi važinėju su mašina, kuri nebuvo pirkta nauja. Bet, kai perku mašiną, tikrai nesiknaisioju ar ji sudaužyta, ar suvaryta, ar kita. Jeigu šį momentą perki automobilį, žiūri, kokia jo būklė ir pan.

Šiuo metu visas internetas ir populiariausios tendencijos yra apie tai, kas naudota. Netgi didieji gamintojai dabar atidarinės parduotuves, kur bus galima nusipirkti panaudotų baldų.

Ar pirkdami, pavyzdžiui, antikvarinius daiktus, spintas ir pan., kada prašėte parodyti nuotraukas, kaip jie atrodė prieš tai, kaip, tarkim, kokia spinta buvo sulūžusi pas močiutę? Taigi neprašote. Tiesiog matote, kad gražu, ir perkate. Kas čia blogo?“ – klausė Laurynas Žižys.

Vyrui pradėjo antrinti jo žmona. Ji nusprendė papasakoti istoriją, kaip pati įsigijo šiuo metu konkurso būdu dovanojamą automobilį.

„2018 metai, pavasaris, gimė Otilija, jai buvo pusmetis. Mes nusprendėme su vyru keisti mano BMW 5 į miesto visureigį. Tada atradome BMW X3. Kai atvažiavome, pamatėme, kad jis ledinis, visas išblizgintas, varikliai, varžtai nauji, visos detalės originalios.

Nuvežėme meistrams. O Dieve, meistrai sako, kaip puikiai surinktas ir kokios puikios būklės šis ketverių metų automobilis (nors tikslių metų nepamenu).

Klausiau jų, ar automobilio būklė gera, ar aš tikrai saugiai važinėsiu su savo vaikais. Man sakė, kad galiu būti rami. Juk matėsi, kad viskas kruopščiai sutvarkyta“, – tikino J.Žižė.

Kaip sakė moteris, vėliau atėjęs metas automobilį vėl pakeisti, tad jį perdavusi už pardavimą atsakingai įmonei „Vilnius Auto“. Tačiau dar jo nepardavus, L.Žižiui esą kilo kita idėja.

„Mano vyras tuo metu sekė vieną rusą, kuris dovanoja automobilius ir buvo šia idėja labai užsidegęs. Jis manęs paklausė, kodėl aš to nedarau Lietuvoje“, – pasakojo socialinių tinklų žvaigždė.

Taip buvo nuspręsta, kad minėtojo ruso idėja bus realizuojama Lietuvoje. Pora tuo metu esą susitiko su „Vilnius Auto“ ir kartu bandė išsirinkti, kokį automobilį konkurso būdu dovanos sekėjams.

Kaip teigė J.Žižė, bekalbant su minėtos įmonės darbuotojais buvo prieita prie išvados, jog automobilio toli ieškoti nereikia – juk pati socialinių tinklų žvaigždė gali padovanoti savąjį.

„Iš pradžių pagalvojau: juk čia mano. Bet jis geros būklės, praeiti visi technikiniai, niekas nelūžta, jis kaip naujas. Ar galiu garantuoti už savo mašiną? Visiškai taip. Ar ji man graži? Absoliučiai taip. Ji patogi? Taip. Su vaikais joje saugu? Taip.

Tad ko man dar reikia? Nieko. Mašina buvo daužta? Tai kas. Visos 80 proc. Lietuvos mašinų yra daužtos ir iš Amerikos. Kai sulauki tokio [kaltinimo] iš nieko, kur iš nieko bando padaryti nusikaltimą, kriminalą... Iš ko? Likome nesupratę“, – instagrame mintimis dalijosi socialinių tinklų žvaigždė.

Skandalingasis konkursas ir jo pasekmės buvo aptartos ir su komunikacijos specialistu Aidu Puklevičiumi 15min studijoje. Visą interviu apie tai, kada „influenceriai“ liks be darbo, kiek jie uždirba ir reklamos keistenybes nūdienoje galite žiūrėti čia:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką