Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2018 09 29, 14:29

Šukuoseną pakeitęs R.Žemaitaitis iš kolegų gavo netikėtų dovanų

Šeštadienį Klaipėdoje vyksta partijos „Tvarka ir teisingumas“ kongresas, kuriame renkamas partijos pirmininkas, sprendžiami kiti aktualūs klausimai. Šiuo metu partijos pirmininko pareigas eina Remigijus Žemaitaitis, ką tik kolegas nustebinęs nauju įvaizdžiu.
Remigijus Žemaitaitis iš kolegų gavo neįprastą dovaną
Remigijus Žemaitaitis iš kolegų gavo neįprastą dovaną / 15min ir asmeninio albumo nuotr.

Penktadienį nenumatytame plenariniame posėdyje Seimo nariai, pateikinėję klausimus pretendentui, neapsiėjo ir be komentarų. Jiems į akis krito nauja politiko šukuosena. R.Žemaitaičiui teko aiškintis ir dėl garbanų.

„Pagražėjęs kolega“ – sakė parlamentaras Kęstutis Masiulis. Tuo metu Antanas Matulas užsiminė, jog tikisi, kad „degtukui“ parlamentarui garbanos prigesins emocingą būdą.

Šeštadienį Klaipėdoje vykstančiame partijos "Tvarka ir teisingumas" kongrese R.Žemaitaitis iš susiskaldžiusių partijos kolegų gavo dovanų. Jo kandidatūros partijos pirmininko rinkimuose nepalaikantys partiečiai jam padovanojo lankelį plaukams su ausytėmis.

J. Andriejauskaitės / 15min nuotr./Dovanų gautas lankelis.
J. Andriejauskaitės / 15min nuotr./Dovanų gautas lankelis.
15min nuotr. /Remigijaus Žemaitaičio šukuosenų pokyčiai
15min nuotr. /Remigijaus Žemaitaičio šukuosenų pokyčiai

Dovaną įteikęs partietis Ramojus Girinskas, partijos kongrese kalbėjęs, kad dalis partiečių, tarp jų – ir jis, buvo vadinami maištininkais, kriminaline grupuote, nors iš tiesų tik skleidė tiesą, galiausiai ištraukė paruoštą staigmeną ir pridūrė, kad pirmininkas galės „prisidėti prie naujos šukuosenos“.

Netikėtą dovaną R.Žemaitaitis priėmė ramiai, paguldė ant stalo ir emocijų neliejo.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką