Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 20d. 20:42

Sukvietęs draugus Žilvinas Grigaitis pristatė savo kūrybos šaukštelius

Žilvino Grigaičio kolekcijos pristatymo akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Žilvino Grigaičio kolekcijos pristatymo akimirka

Verslo konsultantas, prekių ženklo „Ž Jewellery“ įkūrėjas Žilvinas Grigaitis nustebino pažįstamus ir bičiulius savo kūrybiškumu. Nuolat mados pasaulio tendencijų pulsą jaučiantis vyras Vilniuje pristatė savo kūrybos desertinius šaukštelius, ant kurių perkelti jo kurtų segių motyvai. 

Šaukšteliai – tęstinis Ž.Grigaičio kūrybos darbas. Prieš dvejus metus pristatyta išskirtinių papuošalų kolekcija, kurią kuriant buvo panaudota dalis iš mamos paveldėtų, todėl išskirtinę vertę žinomam verslininkui turinčių papuošalų, sulaukė ypatingos sėkmės.

Jau kurį laiką bendradarbiaudamas su žinoma menininke Laura Butkeviče (Laura.bu) Ž.Grigaitis ieškojo naujų kūrybinių iššūkių. Abu kūrėjai atsižvelgdami į šiuolaikines mados industrijos tendencijas, nusprendė pažvelgti plačiau ir sukurti kažką tokio, kas būtų prabangu, turėtų išliekamąją vertę ir tuo pačiu tiktų interjerui. Todėl šaukšteliai, dekoruoti prabangių segių motyvais, atrodė originalus ir įdomus sprendimas.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Žilvino Grigaičio kolekcijos pristatymo akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Žilvino Grigaičio kolekcijos pristatymo akimirka

„Su dizainere L.Butkeviče sukūrėme naują prekės ženklą, kurį pavadinome „Z Jewellery limited edition styled by Laura.bu“ ir ėmėme ieškoti galimybių, kaip šią idėją įgyvendinti. Tai užtruko beveik šešis mėnesius, tačiau dabar abu galime džiaugtis ir didžiuotis geru rezultatu. Žinoma, dekoruoti šaukšteliams negalime naudoti perlų ar tauriųjų metalų, tačiau menininkė rado puikius sprendimus ir panaudojo stiklą bei alterantyvią puošybą, kuri išlaiko ir atskleidžia segių prabangą. Be to, kiekvienas dekoruotas įrankis turi savo unikalų ženklinimo įspaudą“, – sakė Ž.Grigaitis.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Žilvino Grigaičio kolekcijos pristatymo akimirka
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Žilvino Grigaičio kolekcijos pristatymo akimirka

Kaip ir kiekvienas Ž.Grigaičio medalis-segė, taip ir šaukštelis, bus vienintelis, rankų darbo ir antro tokio nebus.

Žinomas vyras puikiai žino, koks įvairus ir nenuspėjamas gali būti gyvenimas, todėl, pasak jo, džiaugtis ypatingomis akimirkomis ir mėgautis gražiais daiktais reikia kiekvieną dieną.

„Būtent todėl vos grįžęs iš Melburno ir dar nespėjęs gerai adaptuotis prie mūsų laiko juostos, visus savo draugus ir bičiulius sukviečiau į „Courtyard by Marriott“ viešbutį. Jei atvirai, norėjau prieš šventes visus pamatyti ir pasisveikinti. Be to, šios šiuolaikinio dizaino erdvės puikiai pritaikytos ne tik tokiems susitikimams, ypatingiems renginiams, meno kūrinių pristatymams, bet ir visapusiškam svečių komfortui, todėl džiaugiuosi, kad galėjau visus čia pakviesti ir pasiūlyti pasivaišinti ypatingu, specialiai šiam vakarui sukurtu, restorano „Solt Dining“ šefo Javgenij Volkov kurtu desertu“, – sakė į „Courtyard by Marriott Vilnius City Center“ viešbutį bičiulius sukvietęs Ž.Grigaitis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką