Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sulieknėjusi Edita Mildažytė: „Komplimentų sulaukdavau ir kai buvau 10 kilogramų sunkesnė“

Edita Mildažytė dabar ir anksčiau
LRT ir Žmonės.lt nuotr. / Edita Mildažytė dabar ir anksčiau
Šaltinis: 15min
3
A A

Pasirodžiusi LRT televizijos sezono atidaryme žurnalistė Edita Mildažytė tučtuojau sulaukė svečių žvilgsnių. Sunku būtų nepastebėti jos išvaizdos pokyčių: Žmonės.lt E.Mildažytė atskleidė netekusi 10 kilogramų svorio.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Valdovų rūmuose LRT sezono atidaryme E.Mildažytė pasirodė ketvirtadienio vakarą. Pasipuošusi, besišypsanti ir stebėtinai pasikeitusi – taip ji atrodė šventėje.

Bendraudama su Žmonės.lt E.Mildažytė skaičiavo per kelis mėnesius numetusi 10 kg svorio, tačiau specialiai dėl to visai nesistengė.

„Nieko nedariau. Taip tiesiog atsitiko. Iš tiesų, labai daug dirbu, daug dėl to važinėju. Taip gali atrodyti, kad važinėjimas po skirtingas šalis yra pramoga. Bet juk visur, kur važiuoju, turiu rasti operatorius, pašnekovus, viešbučius, rasti viso ko kontaktus, organizuoti pervažinėjimus... Yra labai daug administracinio darbo, kurį viena ir pasidarau, – Žmonės.lt sakė E.Mildažytė. – Be to, kasdien nueinu po 10 km. Nesistengiu tiek vaikščioti, bet tiesiog nueinu. Nes man taip lengviau. O ir šiaip, paprastai pasakysiu: aš visada prisitaikydavau prie savo vyrų, ir jiems patikdavo, kai būdavau panaši į juos. O dabar esu panaši į save. Komplimentų sulaukdavau visada, nepriklausomai nuo to, 10 kilogramų sunkesnė ar lengvesnė buvau.“

Luko Balandžio / 15min nuotr./Edita Mildažytė
Luko Balandžio / 15min nuotr./Edita Mildažytė

Kelyje E.Mildažytė praleido kone visą vasarą – ruošė televizijos žiūrovams naują laidą: „Žiūrovams ruošiu įdomią laidą, kuri gal net kiek enciklopedinio pobūdžio. Žinote, aš visą laiką kuriu laidas, kurios kaip kokios sovietinės saldainių dėžutės: atidarai tokią, ir ten vienas prie kito prilipę saldainiai. Dabar tikiuosi, kad atsiras žmonių, kurie viską išvynios: po vieną istoriją išlukštens, po laidą padarys. Nors kol kas mano tikslas ambicingas: padaryti vieną įdomią laidą apie Lietuvą ir kitas šalis. Vasarą tikrai nesiilsėjau ir laiko tiek neturėjau. Bet ir gerai, kad man taip susiklostė, kad įvyko, kaip įvyko. Galėjau važiuoti, filmuoti, būti, kažką daryti. Tikrai labai gerai.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Valdovų rūmuose – šimtai puošnių svečių: LRT atidarė 91-ąjį sezoną

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką