Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 11d. 01:28 , atnaujinta: 2011 lapkričio 11d. 13:31

Sūnaus gimimo išvakarėse Karina Krysko ir Saulius Skambinas sumainė žiedus

Karina ir Saulius gamino vestuvinius žiedus
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Karina Krysko ir Saulius Skambinas

Penktadienio, lapkričio 11-osios, naktį Karinai Krysko ir Sauliui Skambinui gimė sūnus. Žinia apie K.Krysko ir S.Skambino susilauktą naujagimį portalą 15min.lt pasiekė penktadienio naktį – lankydamasi naujai Kaune duris atvėrusiame klube džiugios naujienos nepajėgė nuslėpti Nijolė Pareigytė. Gavusi SMS žinutę iš grupės kolegės Nijolė tryško džiaugsmu. Penktadienį paaiškėjo dar viena įdomi detalė – sūnaus gimimo išvakarėse Karina ir Saulius susituokė.

Kaip rašoma šios šokėjų poros vadovaujamoje „Žvaigždžių mokyklos“ svetainėje, Karina ir Saulius tėveliais tapo ypatingą naktį, dar ypatingesniu laiku – 2011 11 11 00.01 val. jiems gimė sveikas ir gražus 52 cm ūgio, 3 390 g sveriantis sūnelis.

„Devynis mėnesius laukime gyvenę jaunieji tėveliai pagaliau sulaukė ypatingos datos, kurią atsimins visą gyvenimą. Sveikiname Kariną ir Saulių ir tikime, kad jie bus puikus pavyzdys savo sūnui, kuris į pasaulį atėjo labai lauktas ir neapsakomai mylimas“, – rašoma „Žvaigždžių mokyklos“ svetainėje. Laimingi tėvai kol kas neatskleidžia mažylio vardo.

Netikėtos vedybos

„Taip, mes susituokėme! Mūsų vestuvės tikrai buvo ypatingos, kadangi ir susituokėme, ir mums gimė sūnelis. Mes susituokėme santuokų rūmuose. Vestuvėse dalyvavo tik artimiausi draugai – mes ir liudininkai“, – portalui Superlt.lt atviravo S.Skambinas.

Anot Sauliaus, jiedu susituokė labai netikėtai, o Karina nevilkėjo jokios įspūdingos vestuvinės suknelės. „Karina nebuvo pasipuošusi balta suknele. Susituokėm kaip civiliai žmonės. Buvome apsirengę paprastais rūbais“, – laimingas jaunavedys pasakojo portalui Superlt.lt.

K.Krysko su mylimuoju yra minėjusi, kad jiems prieš vaikelio gimimą daug apsipirkti neteko. „Grupės „69 danguje“ „stovykloje“ įprasta pasidalyti naujagimiui reikalingais daiktais. Jie eina iš kartos į kartą. Kolektyve yra net dvi mamytės, tad viena padovanojo lovytę, kita – vežimėlį. Žodžiu, svarbiausius daiktus jau turime“, – pasakojo S.Skambinas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką