Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 29d. 10:06

„Šuolio“ dalyvis Marius Gaižauskas: „Lankstumu nepasižymiu. Esu medis“

Marius Gaižauskas
TV3 nuotr. / Marius Gaižauskas

Jau nuo vasario 8 dienos TV3 prasidės projekto „Šuolis“ antrasis sezonas. Čia savo treniruotus kūnus, charizmą, gebėjimus taisyklingai šokinėti į vandenį ir kvapą gniaužiančius triukus pasiryžo parodyti ir dėl pergalės kovoti vienuolika itin skirtingų, ypač drąsių žmonių – pramogų ir mados pasaulio, sporto, šokių, teatro, muzikos, humoro žvaigždžių.

Projekte ryžosi dalyvauti ir profesionalus šokėjas, „Šok su manimi“ projekte išgarsėjęs Marius Gaižauskas. 22-ejų metų vaikinas prisipažįsta: „Kažkada per olimpiadą pamačiau šią sporto šaką ir negalėjau atsigrožėti, kaip šuolininkai, šokdami į vandenį, meistriškai valdo savo kūnus ir kaip viską gražiai atlieka.“

„Kadangi esu iš ežerų krašto, iš Trakų, nuėjau pabandyti prie ežero visų eteryje pamatytų fintų, tačiau mano matyti vaizdai visiškai nesutapo su tuo, kaip man viskas pavyko, o po atliktų šuolių jutau tik didelį skausmą ir nusivylimą. Todėl gavęs pasiūlymą dalyvauti projekte „Šuolis“ net nesvarstęs sutikau, nes vis dar tikiuosi, kad man pavyks bent dalelę išmokti to, ką mačiau olimpiadoje“, – entuziastingai pasakoja šokėjas. Beje, jis taip mėgsta vandenį, kad net nežada kraustytis iš savo mylimo miesto.

TV3 nuotr./Šou „Šuolis“ dalyviai
TV3 nuotr./Šou „Šuolis“ dalyviai

Nuo vasario 8 dienos sekmadieniais TV3 tiesioginiame eteryje Marius ir dar dešimt drąsuolių demonstruos ką išmoko. „Treniruotis sekasi neblogai, na bent jau taip treneriai sako. Tiesa, mano nuomone, šioje sporto šakoje kol kas esu silpnas“, – prisipažįsta šypsodamasis M.Gaižauskas.

Vaikinas sako, kad, nors ir yra šokėjas, – sunkiausiai jam sekasi tie šuoliai, kurie reikalauja lankstumo. „Lankstumu nepasižymiu, trumpiau tariant, esu medis. O geriausiai sekasi daryt bombas arba salto, ten galiu panaudot savo masę“, – juokiasi Marius.

Temos: 2 „Šuolis!“ TV3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką