Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2014 vasario 9d. 19:29

„Šuolio“ premjera: šou paliko vandens baimę bandžiusi įveikti Liveta Kazlauskienė, favoritu tapo Vitalijus Cololo

Liveta Kazlauskienė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Liveta Kazlauskienė

Sekmadienio vakarą TV3 eteryje startavo vienas naujausių ir populiariausių televizijos šou pasaulyje „Šuolis“. Jo metu Lietuvos žvaigždės atliko šuolius nuo 1, 3, 5 ir net 7,5 metrų aukščio bokšto bei tramplinų. Kitose laidose jiems teks atlikti sinchroninius šuolius drauge su profesionalais, priešininkais projekte bei pasirinktais porininkais. „Šuolis“ suvienijo didžiulę profesionalų – prodiuserių, plaukimo profesionalų, sporto, muzikos, šokių ir televizijos žvaigždžių komandą.

Po pirmosios laidos paaiškėjo, kad atsisveikinti pirmajai teko Livetai Kazlauskienei, besistengusiai įveikti vendens baimę, tačiau nesiryžusiai antrajam – išlikimo šuoliui. Ji surinko mažiausiai komisijos ir žiūrovų balsų. Šou premjeros favoritu tapo Vitalijus Cololo, bendroje žiūrovų ir komisijos vertinimų lentelėje užėmęs pirmąją vietą.

Pernai Nyderlanduose sukurtas „Celebrities Jump“ iš karto pasiekė britus („Splash!“), o šiemet „Celebrity Splash!“ atkeliavo ir į Australiją. Šį realybės šou žiūrovai išskėstomis rankomis pasitiko Amerikoje, Argentinoje, Kinijoje, Prancūzijoje, Libane, Norvegijoje, Ispanijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje.

Lietuvoje toks šou startuoja pirmąkart – jo vairas patikėtas aktorei Monikai Vaičiulytei ir televizijos laidų vedėjui Mindaugui Stasiuliui.

Jau pirmoji „Šuolio“ laida vienam iš dalyvių tapo paskutine, todėl jau premjeros metu visi turėjo pasirodyti kaip įmanoma geriau ir įtikti ne tik žiūrovams, bet ir komisijos nariams – šuolio į vandenį  profesionalams Kęstučiui Autukui ir Ignui Barkauskui.

Dalyvius vertino ir šuolių į vandenį trenerė Aušra Jurevičienė bei moterimi persirengęs aktorius Aistis Mickevičius, „Šuolio“ premjeroje įkūnijęs plepią personažę – poniutę, vardu Undinė Meilutytė.

Dėl laimėtojo vardo tiesioginiame eteryje kovėsi 12 dalyvių: laidų vedėjas, verslininkas Gediminas Juodeika, dainininkė Liveta Kazlauskienė, šokėja Eglė Straleckaitė, Lietuvos galiūnas Vidas Blekaitis, Lietuvos krepšinio rinktinės talismanas Juozas Petkevičius, imtynininkas, olimpietis Aleksandras Kazakevičius, dainininkas Deivis Norvilas, šokėjas Deividas Meškauskas, humoristas Vitalijus Cololo, baletmeisteris Jurijus Smoriginas, šokėja Monika Šalčiūtė ir TV3 žaidimo „Laikykis!“ vedėja Indrė  Burlinskaitė.

 

„Labas vakaras visiems vandenų krašto gyventojams! Mes pradedame „Šuolį“! Mes čia taip linksminamės, kad net grindys braška“, – emocingai su žiūrovais sveikinosi M.Stasiulis, o jam antrino ir partnerė M.Vaičiulytė, pasidžiaugusi, kad visų laukia įspūdingas, kvapą gniaužiantis reginys.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Pirmosios „Šuolio“ laidos akimirka
Mindaugas Stasiulis ir Monika Vaičiulytė

Dalyviai į baseiną žengė apsirengę ryškiaspalviais chalatais, o vedėjai paskelbė, kad vienam iš jų, kuriam pavyks nugalėti, šou finale atiteks 50 tūkstančių litų prizas.

Pirmuoju premjeros šuolininku turėjo tapti J.Smoriginas, kuris vos tik nusimetęs chalatą ėmė demonstruoti savo kūno formas. Užlipęs į penkių metrų aukštį, jis nusprendė lipti dar aukščiau – į 7,5 metrų bokštą. Ropodamas tramplinu ant kelių jis baugiai žvelgė žemyn ir ilgą laiką nesiryžo net atsistoti ant kojų. Apačioje tai stebintys kolegos ėmė nerimauti – labiausiai nekantravo V.Cololo, ėmęs raginti Jurijų šokti arba lipti žemyn, jeigu jo „blauzdos per skystos“.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Pirmosios „Šuolio“ laidos akimirka
Jurijus Smoriginas

Nekantraujančiam V.Cololo buvo liepta pakeisti išsigandusį Jurijų, todėl jam teko garbė pirmajam pademonstruoti savo drąsą ir debiutinį šuolį. Užlipęs į trijų metrų bokštą,  V.Cololo susikaupė ir šoko į baseiną nuo tramplino, padaręs ore salto.

„Viskas buvo greitai, kaip pirmas kartas su moterimi“, – šmaikštavo iš vandens išlipęs Vitalijus.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Pirmosios „Šuolio“ laidos akimirka
Vitalijus Cololo

„Pasirinkai sunkesnį kelią – šokti nuo tramplino, o ne nuo bokšto, ir dar atlikai salto. Labai džiaugiuosi tavimi ir didžiuojuosi, kad dalyvauji, skiriu tau septynis balus“, – jo pasirodymą vertino K.Autukas. Tokį patį balą skyrė ir I.Barkauskas bei šuolių į vandenį trenerė A.Jurevičienė.

Komisijos kėdę užėmęs aktorius Aistis Mickevičius juokais papriekaištavo dėl ne itin stilingų V.Cololo trumpikių ir skyrė jam aštuonis balus.

Antrajai šokti teko E.Straleckaitei, kuri šuoliui pasirinko penkių metrų bokštą, nuo kurio šoko su šokių suknele ir aukštakulniais.

„Egle, tu mane sužavėjai! Ir dar su bateliais!“, – pakerėta sakė A.Jurevičienė, prisipažinusi, kad jai irgi yra tekę šokti į baseiną su basutėmis. Ji merginai skyrė 7,5 balo.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Pirmosios „Šuolio“ laidos akimirka
Eglė Straleckaitė

„Jūs nuostabiai gražiai atrodote, todėl jums visai nereikia maskuotis po drabužiais. Plaukimas yra nuogalių sportas. Dėkoju jums už efektą, bet skiriu penkis su puse balo“, – kritiškai Eglę vertino K.Autukas. Gero įvertinimo jai pagailėjo ir I.Barkauskas, skyręs jai šešetą. Tik A.Mickevičius šokėjos pasirodymą vertino aštuonetu, pasakęs, kad po prastų kitų komisijos narių vertinimo jam pasidarė jos gaila.

D.Norvilas debiutiniam šuoliui pasirinko trijų metrų aukščio bokštelį. Šuolis atbulomis palydėtas gausiomis ovacijomis ir pagyrimais.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Pirmosios „Šuolio“ laidos akimirka
Deivis Norvilas

„Kad tu scenoje esi labai judrus, tai aš žinojau, bet kad tau taip puikiai seksis vandenyje – nesitikėjau!“, – komplimentus Deiviui žėrė A.Jurevičienė. Kiti komisijos nariai irgi gyrė atlikėjo šuolį, sakydami, kad pasirodymas buvo puikus ir su mažai purslų, o tai, anot K.Autuko, reiškia, kad šuolis yra geras.

I.Burlinskaitė pasiryžo šokti net nuo 7,5 metro aukščio – keletą minučių skyrusi susikaupimui, grupės „Kitokios“ atlikėja nėrė žemyn, o jos šuolis palydėtas šūksniais „Bravo!“

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Pirmosios „Šuolio“ laidos akimirka
Indrė Burlinskaitė

„Iš susijaudinimo man drėko rankos, todėl vis valiausi jas prieš šuolį“, – vos tvardydama emocijas iškart po šuolio sakė I.Burlinskaitė.

„Indre, netikėjau, kad tu tai padarysi. Čia sėdėdamas jaudinausi labiau gal net už tave pačią. Tu įrodei, kad gražios panelės gali būti dar ir labai drąsios, skiriu 6,5 balo“, – jos pasirodymą vertino I.Barkauskas. tiek pat balų skyrė ir A.Jurevičienė.

„Juk ji buvo kaip undinė! Aš parašysiu aštuonis“, – gėrėjosi Aistis. Merginą už drąsą ir aukščio pasirinkimą gyrė ir K.Autukas, pastebėjęs, kad jos šuolis buvo labai panašus į E.Straleckaitės, tačiau sudėtingesnis dėl aukščio.

Prieš savo šuolį olimpietis A.Kazakevičius prisipažino, kad bijo aukščio, todėl pirmajai laidai pasirinko žemiausią – trijų metrų trampliną. Kol jis ruošėsi šuoliui, jo mergina grupės „Kitokios“ atlikėja Greta Lebedeva sėdėjo tarp žiūrovų ir sunkiai tramdė jaudulį dėl mylimojo.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Pirmosios „Šuolio“ laidos akimirka
Aleksandras Kazakevičius

Vis dėlto šuolis su pusantro salto ore pavyko puikiai – komisijos nariai negailėjo jam komplimentų, tik A.Jurevičienė, skyrusi septynetą, teigė, kad iš sportininko tikėjosi dar daugiau.

Galiūnas V.Blekaitis taip pat rinkosi trijų metrų aukštį, tiesa, skirtingai negu A.Kazakevičius, jis šoko nuo bokšto, o ne nuo tramplino. Komisijos nariai stebėjosi, kaip beveik 150 kilogramų sveriantis sportininkas sugebėjo pakankamai grakščiai atlikti šuolį kregždute.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Pirmosios „Šuolio“ laidos akimirka
Vidas Blekaitis

„Vidai, tu šiuo šuoliu įrodei, kad ir geležį galima palenkti, sveikinu“, – sakė A.Jurevičienė.

J.Petkevičius pirmąjį savo šuolį atliko nuo penkių metrų bokšto. Prieš debiutą krepšinio talismanu vadinamas Juozukas kuklinosi, kad nelaiko savęs favoritu ir nesitiki, kad ilgai išsilaikys „Šuolyje“.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Pirmosios „Šuolio“ laidos akimirka
Juozas Petkevičius

„Lai didžiuojasi tavo šeima tavimi, 68-erių metų žmogus atliko tokį šuolį ant galvos!“, – gyrė Juozuką A.Jurevičienė. Visi komisijos nariai vyrą gyrė už puikią sportinę formą ir drąsą.

D.Meškauskas pirmąjį savo šuolį atliko nuo penkių metrų aukščio bokšto. Kol jis ruošėsi, tarp žiūrovų sėdinti jo mylimoji Ineta Stasiulytė neslėpė jaudulio dėl savo mylimojo.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Pirmosios „Šuolio“ laidos akimirka
Deividas Meškauskas

„Esi pirmas dalyvis, kuris pasirinko atlikti šuolį su puse sraigto atgal, šaunuolis“, – dėl šuolio sudėtingumo Deividą gyrė A.Jurevičienė. Kiti komisijos nariai pastebėjo, kad nors ir buvo pasirinktas sudėtingas šuolis, jis nebuvo atliktas tobulai, todėl aukščiausių balų neskyrė.

Prieš projektą L.Kazlauskienė prisipažino net nemokanti plaukti – mat vaikystėje to besimokydama buvo pradėjusi skęsti, todėl visą gyvenimą vengė plaukimo. Į laidą moteris atėjo bijodama ir neslėpdama, kad įvekti vandens baimę jai – pats didžiausias iššūkis.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Pirmosios „Šuolio“ laidos akimirka
Liveta Kazlauskienė

 Moteriai leista šokti nuo vieno metro aukščio – tai buvo mažiausias nušoktas aukštis iš visų laidoje dalyvavusių dvylikos dalyvių. Eidama tramplinu, L.Kazlauskienė paprašė, kad jos vyras Petras Kazlauskas ateitų arčiau ir ją palaikytų – šis priėjęs prie tramplino laikė kumščius už savo žmoną.

Sukaupusi visą drąsą L.Kazlauskienė pasiryžo ir nušoko: „Buvo fainiai...puikiai...nieko nežinau, nieko neklauskite“, – vos išlipusi iš baseino sunkiai atgaudama kvapą sakė Liveta. Vyras po šuolio ją apdovanojo bučiniu.

Komisijos nariai neskyrė dainininkei aukštų balų, mat lyginant su kitais dalyviais ji atliko nesudėtingą šuolį. Vis dėlto jie gyrė Livetą už pastangas ir norą prisijaukinti vandenį.

Nors prieš savo šuolį kalbėjęs, kad labai bijo, G.Juodeika pasirinko šokti nuo 7,5 metro aukščio bokšto. Šokdamas jis nepademonstravo jokių triukų, todėl komisija komplimentų tik už aukštį nepuolė žarstyti.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Pirmosios „Šuolio“ laidos akimirka
Gediminas Juodeika

„Įspūdis toks – tvirtas, sveikas cepelinas skrieja nuo septynių su puse metro“, – trumpai pakomentavo K.Autukas. „Šaunuolis, net paprastai nušokti nuo tokio aukščio nėra taip lengva“, – Gediminą pagirti bandė A.Jurevičienė.

Prisipažinusi, kad labai bijo šokti, M.Šalčiūtė, kaip ir Liveta, šoko tik nuo vieno metro aukščio. Vis dėlto ji atliko sudėtingesnį šuolį – krisdama į baseiną padarė suktuką.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Pirmosios „Šuolio“ laidos akimirka
Monika Šalčiūtė

„Šaunuolė, nesijaudink, viskas tvarkoje“, – po pasirodymo trumpai tarstelėjo I.Barkauskas. „Monika, išnaudok savo jaunystę ir tada galėsi skristi“, – trumpai kalbėjo ir A.Jurevičienė. „Sveikame kūne sveika siela, būkite optimistiškesnė“, – Moniką ragino K.Autukas, pagyręs ją už puikią fizinę formą ir paraginęs įpūsti pačiai sau daugiau pozityvumo.

Paskutiniajam šokti teko J.Smoriginui, kuris ant trijų metrų tramplino lipo pasipuošęs blizgančiu prigludusiu drabužiu. Vis dėlto užlipęs jis varžantį apdarą nusprendė nusivilkti ir į vandenį šoko su trumpikėmis, atsisakęs blizgančio įvaizdžio.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Pirmosios „Šuolio“ laidos akimirka
Jurijus Smoriginas

„Pamatyti spragtuką baseine, o ne scenoje – tai yra bomba! Puiku!“, – sakė K.Autukas, skyręs septynetą. Deją, kiti komisijos nariai Jurijaus šuoliu su trumpai parodytu špagatu ore, neliko sužavėti ir skyrė žemesnius balus. Pats J.Smoriginas neslėpė nuostabos, kad jo pasirodymas buvo įvertintas gana prastai.

Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus dalyviai pasiskirstė taip:

1. Vitalijus Cololo
2. Aleksandras Kazakevičius
3. Juozas Petkevičius
4. Deivis Norvilas
5. Eglė Straleckaitė
6. Indrė Burlinskaitė
7. Vidas Blekaitis
8. Deividas Meškauskas
9. Jurijus Smoriginas
10. Monika Šalčiūtė
11.Gediminas Juodeika
12. Liveta Kazlauskienė

Trys mažiausiai balų ir žiūrovų palaikymo susilaukę dalyviai – M.Šalčiūtė, Gediminas Juodeika ir Liveta Kazlauskienė – turėjo atlikti dar po vieną – išlikimo šuolį.

Antrajam šuoliui L.Kazlauskienė nepasiryžo – vietoj jos šokti vyrui Petrui nebuvo leista, nors ji pati ir pats Petras būtų su tuo sutikę. Tuo tarpu M.Šalčiūtė truputį sudvejojusi ryžosi dar kartą nušokti nuo vieno metro aukščio tramplino. Antrąkart nuo 7,5 metro aukščio pasiryžo nušokti ir G.Juodeika. Kiek padvejojęs ir nebegalėdamas nuslėpti jaudulio ir baimės jis nėrė žemyn į baseiną. Antrasis jo bandymas akivaizdžiai buvo geresnis už pirmąjį – vyrą gyrė kolegos ir plojo treneriai.

Žiūrovai nusprendė, kad projektą palikti turi L.Kazlauskienė, neišdrįsusi atlikto antrojo šuolio ir kovoti už išlikimą. Vietoj jos jau kitą sekmadienį šou pasirodys Seimo narys Petras Gražulis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Verslas

Galvojo, kad naudojasi „Revolut“ paslauga nemokamai – liko su skolomis

Aktualu

Dauguma politikų – prieš partijų finansavimo keitimą

Aktualu

Orai.lt: išlydint pavasarį kaitra atslūgs

Aktualu

Marius Laurinavičius: R.Karbauskio ir S.Skvernelio Lietuva džiugina Kremlių. Kodėl?

Vardai

Kylie Minogue švenčia 50-metį: mėgaujasi sėkme scenoje, bet gyvenimo meilės dar nerado

Aktualu

G.Nausėda – apie mokesčių reformą, galimą partijų paramą per rinkimus ir politinės korupcijos skandalą

„Apie ką negalima kalbėti“ su rašytoju Herkumi Kunčiumi

Gazas

Naudoto automobilio pirkimas: daug ką išduoda detalės

Savaitės Lietuvos įvykiai – 15min fotografų kadruose (2018 m. gegužės 21 d.-27 d.)

Aktualu

Diktatorius F.Marcosas kankino ir žudė, o jo žmona taškė milijonus tualetiniam popieriui

Gyvenimas

Lietuvių laimės indeksas: psichiatras įvardijo priežastis, kodėl lietuviai emigruoja, geria arba žudosi

Sportas

Egiptas verkia, pyksta ir reikalauja bausmės: „Tas kalės vaikas yra baisus pavyzdys būsimoms kartoms“

Gyvenimas

Amelijos gyvenimas aukštyn kojomis apsivertė po planinio skiepo: mergaitei teko išgyventi tikrą košmarą

24sek

Kovos laukas „7“, arba žvėris, kuris pabunda LeBrono kailyje 

Interviu Kultūra

J.Žilinskas: „YouTube“ gali parodyti, kaip veikia daiktai. Kaip veikia žmogus – gali parodyti tik knyga“

Vardai

Ledo ritulininkas N.Ališauskas Italijoje vedė A.Stepanavičiūtę: „Tai buvo taip nuostabu, lyg sapnas“

Vardai

Kylie Jenner tobulą kūną po gimdymo susigrąžino be jokių pastangų – nei sportavo, nei laikėsi dietos

Kultūra

„Ąžuolas“ už geriausią 2018 m. kino operatoriaus darbą atiteko Mindaugui Survilai

Gazas

„Formulės 1“ Monako GP finišas: nukraujavęs D.Ricciardo privertė S.Vettelį ir L.Hamiltoną sekti iš paskos

Aktualu

„MG Baltic“ gynyboje – buvę aukšti prokurorai

Naujienos

Verslas

Galvojo, kad naudojasi „Revolut“ paslauga nemokamai – liko su skolomis

Aktualu

Dauguma politikų – prieš partijų finansavimo keitimą

Aktualu

Orai.lt: išlydint pavasarį kaitra atslūgs

Aktualu

Marius Laurinavičius: R.Karbauskio ir S.Skvernelio Lietuva džiugina Kremlių. Kodėl?

Vardai

Kylie Minogue švenčia 50-metį: mėgaujasi sėkme scenoje, bet gyvenimo meilės dar nerado

Aktualu

G.Nausėda – apie mokesčių reformą, galimą partijų paramą per rinkimus ir politinės korupcijos skandalą

„Apie ką negalima kalbėti“ su rašytoju Herkumi Kunčiumi

Gazas

Naudoto automobilio pirkimas: daug ką išduoda detalės

Savaitės Lietuvos įvykiai – 15min fotografų kadruose (2018 m. gegužės 21 d.-27 d.)

Aktualu

Diktatorius F.Marcosas kankino ir žudė, o jo žmona taškė milijonus tualetiniam popieriui

Gyvenimas

Lietuvių laimės indeksas: psichiatras įvardijo priežastis, kodėl lietuviai emigruoja, geria arba žudosi

Sportas

Egiptas verkia, pyksta ir reikalauja bausmės: „Tas kalės vaikas yra baisus pavyzdys būsimoms kartoms“

Gyvenimas

Amelijos gyvenimas aukštyn kojomis apsivertė po planinio skiepo: mergaitei teko išgyventi tikrą košmarą

24sek

Kovos laukas „7“, arba žvėris, kuris pabunda LeBrono kailyje 

Interviu Kultūra

J.Žilinskas: „YouTube“ gali parodyti, kaip veikia daiktai. Kaip veikia žmogus – gali parodyti tik knyga“

Vardai

Ledo ritulininkas N.Ališauskas Italijoje vedė A.Stepanavičiūtę: „Tai buvo taip nuostabu, lyg sapnas“

Vardai

Kylie Jenner tobulą kūną po gimdymo susigrąžino be jokių pastangų – nei sportavo, nei laikėsi dietos

Kultūra

„Ąžuolas“ už geriausią 2018 m. kino operatoriaus darbą atiteko Mindaugui Survilai

Gazas

„Formulės 1“ Monako GP finišas: nukraujavęs D.Ricciardo privertė S.Vettelį ir L.Hamiltoną sekti iš paskos

Aktualu

„MG Baltic“ gynyboje – buvę aukšti prokurorai

Vardai

Žinau, ką renkuosi

Atnaujinkime namus

Video

Metas rinktis

Maistas

Laikas griliui

Išlaikyk atostogų ritmą

Remontas be nervų

Sveikata

Automobilių švaros centras AINAVA

Ryškiems įvarčiams

Pasaulis kišenėje

Sulčių nauda

Naujas regėjimas

Unicef vaikų bėgimas „Už kiekvieną vaiką“

Renginių gidas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką