Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2014 vasario 16d. 19:27

„Šuolį“ paliko Jurijus Smoriginas, antros laidos lyderė – Eglė Straleckaitė

Jurijus Smoriginas ir jo dukra Agnė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Jurijus Smoriginas su dukra Aiste

Sekmadienio vakarą TV3 eteryje transliuota antroji vieno naujausių ir populiariausių televizijos šou pasaulyje „Šuolis“ laida. Jos metu Lietuvos žinomi žmonės kartu su pasirinktais porininkais atliko šuolius nuo 1, 3, 5 ir net 7,5 metrų aukščio bokšto bei tramplinų. Dėl išlikimo laidos pabaigoje susikovė trys mažiausiai balsų sulaukę dalyviai: Monika Šalčiūtė, Jurijus Smoriginas ir Deivis Norvilas. Žiūrovų simpatijų nepakako J.Smoriginui: jis pasitraukė iš šou.

„Šuolio“ vedėjų kėdes užėmė aktorė Monika Vaičiulytė ir televizijos laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis. Dalyvių šuolius į vandenį vertino Aušra Jurevičienė, Kęstutis Autukas, Ignas Barkauskas ir Undinė Meilutytė (akt. Aistis Mickevičius).

Nors praėjusios laidos metu dalyviai į vandenį nėrė po vieną, šįkart užduotis buvo pasunkinta: į baseiną jie šoka su pasirinktu porininku.

Vitalijus Cololo pasirodo su TV partnere Dileta Meškaite, Eglė Straleckaitė – su pirmuoju  Rūtos Meilutytės treneriu Giedriumi Martinioniu, Aleksandras Kazakevičius su mylimąja Greta Lebedeva, Jurijus Smoriginas – su dukra Agne, Deivis Norvilas – su Kęstučiu Autuku, Deividas Meškauskas – su broliu Donatu, Juozas Petkevičius – su anūkėle Nida, Vidas Blekaitis – su „Mis Lietuva“ Rūta Mazurevičiūte, Gediminas Juodeika – su mama Virginija, Monika Šalčiūtė – su TV laidų vedėju, humoristu Justinu Jankevičiumi.

Indrė Burlinskaitė į baseiną turėjo šokti su mylimuoju Dariumi Petrikausku, tačiau dėl patirtos traumos jis sekmadienį šou dalyvauti atsisakė. Gražuolė į baseiną nėrė kartu su šuolių į vandenį profesionalu Mindaugu Gustu. Praėjusią savaitę iš šou škritusią Livetą Kazlauskienę pakeitė politikas Petras Gražulis, į vandenį šokęs be poros.

M.Vaičiulytė ir M.Stasiulis antrąją „Šuolio“ transliaciją pradėjo kreipdamiesi į žiūrovus ir rėždami sveikinimus vasario 16-osios proga. „Šiandien dalyviai šoks į vandenį su pačiais artimiausiais ir brangiausiais sau žmonėmis“, – sakė M.Vaičiulytė ir pristatė laidoje pasirodysiančius dalyvius.

Dalyviai į baseiną žengė apsirengę ryškiaspalviais chalatais, o vedėjai paskelbė, kad vienam iš jų, kuriam pavyks nugalėti, šou finale atiteks 50 tūkstančių litų prizas.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Indrė Burlinskaitė ir Mindaugas Gustas
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Indrė Burlinskaitė ir Mindaugas Gustas

Pirmoji savo šuolį į baseiną atliko grupės „Kitokios“ dainininkė Indrė Burlinskaitė. Nors drauge su ja turėjo pasirodyti mylimasis D.Petrikauskis, dėl jį ištikusios traumos kartu su Indre į vandenį nėrė M.Gustas. Jiedu šoko nuo 5 metrų aukščio bokšto. „Penktadienį treniravomės ir Dariui atsinaujino trauma – jis negali pakelti rankų“, – paaiškino I.Burlinskaitė.

Į vandenį gražuolė šoko demonstruodama įspūdingą triuką: užsilipusi partneriui ant pečių ji iš 5 metrų aukščio į vandenį krito žemyn galva, tuo tarpu M.Gustas paniro iš paskos.

„Indre, ačiū už reginį. Esi gladiatorių išrinktoji. Galvoju, kad ten viršuje tau turėjo būti labai baisu“, – sakė K.Autukas ir skyrė 7 balus. I.Barkauskas tikino esąs sužavėtas, tačiau įvertinimą skyrė ne maksimalų: taip pat 7 balus. „Kai darai šuolį, iš baimės į tą baseiną ir systelėti gali“, – juokavo Undinė Meilutytė ir skyrė porai 9 balus.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Deividas ir Donatas Meškauskai
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Deividas ir Donatas Meškauskai

Antrasis vandenin nėrė Deividas Meškauskas su broliu Donatu. „Ką? Yra dar vienas Meškauskas?“ – juokavo laidos vedėja M.Vaičiulytė. Broliai žemyn šoko nuo 7,5 metro aukščio bokšto. „Šokti su broliu yra jėga“, – sakė į televizijos kamerą žvelgęs Deividas. Tuo tarpu Donatas tikino nenorįs į baseiną šokti tik kartą – džiaugėsi, kad per treniruotes su broliu praleido nemažai laiko ir norėtų tai tęsti.

Panerti į vandenį broliams Meškauskams pavyko puikiai: jiedu žemyn galva į baseiną šoko sinchroniškai. „Romantiškas betmenų skrydis. Stebėdamas jį supratau, kad esu identiška Ineta Stasiulytė, tik po 20 metų“, – sakė Undinė Meilutytė ir skyrė broliams 10 balų. „Tai pavadinčiau olimpiniu šuoliu“, – sakė I.Barkauskas ir skyrė 9,5 balus. Kiti komisijos nariai porai skyrė po 9 balus.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Laidos „Šuolis“ akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Monika Šalčiūtė ir Justinas Jankevičius

Trečioji eilėje – M.Šalčiūtė, pasirodžiusi kartu su Justinu Jankevičiumi. „Mūsų pasiekimai yra tokie, kad pasigaminau marškinėlius su Monikos atvaizdu. Tiek tų pasiekimų“, – prieš šuolį ironizavo J.Jankevičius.

Nors iš pradžių žiūrovus mėginta suklaidinti, kad J.Jankevičius „Šuolyje“ visgi nepasirodys, M.Šalčiūtei atsistojus ant 5 metrų aukščio bokšto jis pasirodė netoliese ir „puolė“ Moniką. Pora į vandenį šoko nuo 5 metrų aukščio, M.Šalčiūtė nėrė įsikibusi į humoristą.

„Noriu tau dedikuoti dainą, Justinai, nes žinau, kad šiandien – tamstos gimimo diena“, – sakė Undinė Meilutytė ir uždainavo „Happy Birthday“ dainą. Vertintoja Aušra Monikai skyrė 5 balus, Kęstutis – 5 balus, Ignas – 5 balus.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Juozas Petkevičius su Nida
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Juozas Petkevičius su Nida

Galop atėjo eilė pasirodyti Juozui Petkevičiui ir jo anūkei Nidai. Mažylė, kuri pati mokosi šokinėti į vandenį, tikino mananti, kad ir jos, ir senelio gebėjimai atlikti šuolius yra apylygiai. Šeimyna į vandenį niro nuo 5 metrų aukščio ir atliko įspūdingą triuką: J.Petkevičius mažylę laikė iškėlęs už rankų.

„Tik dėl anūkės nušokau. Galvoju, kad vaikai gal pradės eiti į šuolius. Jei būčiau jaunas, tikrai lankyčiau“, – sakė J.Petkevičius. Aušra porai skyrė 9 balus ir tikino, kad labai dėl jų jaudinosi. „Esate šaunuoliai, padarėte labai įdomią kompoziciją“, – sakė Kęstutis ir skyrė 7,5 balų. Tiek pat skyrė ir Ignas, nusistebėjęs Juozo amžiumi. „Šeima tai vertybė. Vertinu jus labai – aštuoniais balais“, – sakė Undinė Meilutytė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Eglė Straleckaitė ir Giedrius Martinionis
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Eglė Straleckaitė ir Giedrius Martinionis

Eglė Straleckaitė į vandenį šoko su Giedriumi Martinioniu. „Šiam šuoliui reikia drąsos – man reikės atsistoti ant rankų“, – sakė E.Straleckaitė. Jiedu į baseiną taip pat nėrė iš 5 metrų aukščio, šuoliui pasipuošė violetiniais kostiumais. Prieš neriant į vandenį partneris šokėjai juodu raiščiu užrišo akis – ji į vandenį nėrė nieko nematydama. Buvo atliktas sudėtingas triukas: Giedrius Eglę pakėlė žemyn galva, krisdami į vandenį jie apsisuko 180 laipsnių kampu.

„Netikėjau, kad kažkas atliks tokį šuolį, o dar iš moterų“, – sakė Ignas ir papasakojo istoriją apie kolegas, kurie neseniai atliko tokį pat triuką ir susižeidė. Porai jis skyrė 7,5 balus. Undinė Meilutytė „iš geros širdies“ skyrė 8 balus. „Matėme mini spektaklį“, – kalbėjo Kęstutis ir skyrė 7,5 balus. „Tavo šuolis yra mistika“, – kalbėjo Aušra, pasirodymą įvertinusi aštuonetu.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Gediminas Juodeika ir jo mama Virginija
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Gediminas Juodeika ir jo mama Virginija

Gediminas Juodeika nutarė į vandenį nerti kartu su mama Virginija. „Ko tik dėl sūnaus nepadarysi“, – žvelgdama į žiūrovus kalbėjo Virginija, o pats Gediminas juokavo, kad mama ir pinigus sukčiams dėl jo atiduotų. Pora į vandenį nėrė iš 3 metrų aukščio. Šuolio metu taip pat pademonstravo triuką: šoko susikibę už rankų, sinchroniškai, elegantiškai.

Komisijos nariai nesibodėjo pašiepti Gedimino, kad jį šou metu išgelbėjo mama, tačiau vėliau pripažino, kad šis šeimos duetas – išties ypatingas. Vertintojai dalyviams skyrė  po septynetą.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Aleksandras Kazakevičius ir Greta Lebedeva
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Aleksandras Kazakevičius ir Greta Lebedeva

Aleksandrui Kazakevičiui šou metu talkino jo mergina Greta Lebedeva. „Šiandien šimtąkart baisiau“, – sakė Greta, praėjusią laidą draugo pasirodymą stebėjusi publikos gretose. Pora į vandenį šoko nuo 3 metrų bokšto. A.Kazakevičius šoko pirmesnis: persivertęs per Gretos laikytą lanką ir atlikęs salto jis nėrė į vandenį. Paskui šoko pati Greta. Tiesa, ji triukų nedemonstravo: šoko paprastai, kojomis žemyn.

Undinė Meilutytė porai skyrė 9,5 balo – buvo sužavėtas Aleksandro salto. Ignas skyrė 9 balus, Aušra negailėjo sveikinimų ir skyrė 8 balus.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Vitalijus Cololo ir Dileta Meškaitė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Vitalijus Cololo ir Dileta Meškaitė

Rokerišką įvaizdį šokdamas į baseiną demonstravo Vitalijus Cololo ir jo partnerė Dileta Meškaitė. „Mūsų šuolis bus vienas iš sudėtingiausių“, – prieš pasirodymą ironizavo V.Cololo. Pora į vandenį nėrė nuo 5 metrų aukščio, prieš šuolį Dileta neslėpė baimės: ėmė klykti. Vis dėlto bijoti, panašu, nebuvo ko – šuolis jiedviems pavyko puikiai, jie žiūrovams parodė triuką: Dileta į vandenį nėrė sėdėdama ant Vitalijaus pečių.

Ignas Barkauskas jiedviems skyrė 6,5 balo, nes rado trūkumų. Tuo tarpu Kęstutis gyrė Diletą: „Jei ne jos koordinacija, laikysena, būtum nukritęs ant nosies.“ Vertintojas taip pat porai skyrė 6,5 balo. Geranoriškesnis pasirodė Undinė Meilutytė – skyrė 7,5 balo. „Tavo artistiškumas mane žavi, bet ir kelia baimę“, – nuogąstavo Aušra, skyrusi mažiausią įvertinimą – 6 balus.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Jurijus Smoriginas ir jo dukra Agnė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Jurijus Smoriginas ir jo dukra Agnė

Jurijus Smoriginas į baseiną šoko su dukra Agne. Šioji tam, kad pasirodytų laidoje, specialiai vyko į Lietuvą iš Vokietijos, kur šiuo metu gyvena. J.Smoriginas ir Agnė į baseiną šoko nuo 3 metrų aukščio bokšto, susikabinę už rankų. Kartu su savimi jie į vandenį nusitempė ir Lietuvos vėliavą, taip atkreipdami dėmesį į reikšmingą datą – vasario 16-ąją. Paties šuolio būta paprasto: pora į vandenį šoko kojomis žemyn.

„Pasigedau vieno – jei dar būtumėte himną sugiedoję“, – ironizavo Undinė Meilutytė, skyręs porai 7,5 balo. „Tautiška, šventiška, šeimyniška. 6,5 balo“, – sakė Kęstutis. Anot Igno, Jurijus yra „kareivukų karalius“ – tokiu stiliumi jis nėrė į vandenį, gavo 6 balus.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Vidas Blekaitis ir Rūta Mazūrevičiūtė
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Vidas Blekaitis ir Rūta Mazurevičiūtė

Žiūrovams pasirodęs Vidas Blekaitis, kuris į baseiną šoko kartu su Rūta Mazurevičiūte, prajuokino publiką – įkūnijo gražuolę ir pabaisą. Rūtai tai – pirmas bandymas nerti į baseiną, todėl ji neslėpė jaudulio, nors treneriai ją vadino darbščia ir pareiginga. Žiūrovams jie parengė tikrą spektaklį: iš pradžių Vidas nešiojo gražuolę ant peties, vėliau, paėmęs už rankų ir iškėlęs į orą, paleido kristi į baseiną. Pats Vidas į baseiną šoko paskui, vandenin paniro žemyn galva.

„Esu pritrenkta, esu sujaudinta. 8 balai”, – spektaklį vertino Undinė Meilutytė. Kęstutis negalėjo atsistebėti poros kontrastingumu – vadino „trapia ir King Kongu“.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Deivis Norvilas ir Kęstutis Autukas
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Deivis Norvilas ir Kęstutis Autukas

Deivis Norvilas savo partneriu pasirinko mažylį sūnų Emilį, tačiau jis susirgo ir negalėjo pasirodyti laidoje. Dainininkas į vandenį šoko kartu su treneriu Kęstutčiu Autuku. Jiedu šoko sinchroniškai, žemyn galva. Pora pakartojo brolių Meškauskų šuolį, tačiau šis pasisekė mažiau – ne taip sinchroniškai.

„Kęstutis, aišku, pamaišė Deividukui, bet pasitreniruosite ir bus gerai – 6,5 balo“, – sakė į komisijos kėdę trumpam sėdusi trenerė Jolanta Railienė. Undinė Meilutytė porai skyrė 7 balus, Aušra – 6 balus. Ignas pasirodė dosnesnis: skyrė 6,5 balo.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Petras Gražulis
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Petras Gražulis

Galų gale pasirodyti eilė atėjo Petrui Gražuliui. Jis į baseiną nėrė vienas, nes šou yra naujokas. „Už Lietuvą, vyrai“, – toks užrašas puošė jo marškinėlius. Apie seimūną prieš jo šuolį atsiliepė treneris Kęstutis: gyrė už humoro jausmą, tačiau barė už išsiblaškymą. Humoro jausmą P.Gražulis pademonstravo savo šuolio metu: pakartojo tą patį, ką visi jau matė homoseksualų parado metu: į vandenį jį metė policijos pareigūnai, krisdamas vėl šaukė „Už Lietuvą vyrai!”

Teisėja Aušra jam skyrė 6, tiek pat ir Ignas. 6 parašė ir Undinė Meilutytė, kuri stebėjosi žinia, kad šokinėti į vandenį moka ir seimūnai. Tuo tarpu Jolanta skyrė aukščiausią įvertinimą: 6,5 balų.

Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus dalyviai pasiskirstė taip:

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Eglė Straleckaitė
Eglė Straleckaitė
 1. Eglė Straleckaitė
 2. Juozas Petkevičius
 3. Aleksandras Kazakevičius
 4. Vitalijus Cololo
 5. Indrė Burlinskaitė
 6. Deividas Meškauskas
 7. Gediminas Juodeika
 8. Petras Gražulis
 9. Vidas Blekaitis
 10. Monika Šalčiūtė
 11. Deivis Norvilas
 12. Jurijus Smoriginas

Trys mažiausiai balų ir žiūrovų palaikymo susilaukę dalyviai – M.Šalčiūtė, J.Smoriginas ir D.Norvilas – turėjo atlikti dar po vieną – išlikimo šuolį.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Laidos „Šuolis“ akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Laidos „Šuolis“ akimirka

Antrajam šuoliui Jurijus Smoriginas pasirinko trijų metrų aukščio tramplino. Atlikęs kojų tempimus ir prikandęs lūpą jis į baseiną vėl šoko kojomis žemyn, šuolio metu efektingai išskėtė kojas. Monika Šalčiūtė taip pat nutarė šokti nuo trijų metrų aukščio, neslėpė jaudulio ir baimės. Į vandenį ji šoko „kareivėlio“ stiliumi, neatliko jokio triuko. Tik Deivis Norvilas nutarė šokti iš aukščiau - nuo 5 metrų aukščio bokštelio. Šoko jis žemyn galva.

Žiūrovai nusprendė, kad projektą palikti turi Jurijus Smoriginas. Vietoje jo televizijos žiūrovai kitoje laidoje išvys naujosos šou dalyvės Diletos Meškaitės pasirodymą.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Laidos „Šuolis“ akimirka
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Laidos „Šuolis“ akimirka
Pažymėkite klaidą tekste pele, paspaudę kairįjį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Aktualu

Vilnių iškeitė į Naująją Akmenę – pokyčius nulėmė elementari matematika

Tiesiogiai Sportas

Tunisas – Belgija: fantastiška rungtynių pradžia atnešė tris įvarčius per 18 minučių!

Aktualu

Aleksoto aerodrome nukrito akrobatinio skraidymo čempionės pilotuojamas lėktuvas

Aktualu

„Tvarka ir teisingumas“ valdyba metams sustabdė Petro Gražulio narystę partijoje

Vardai

Švėkšnoje susituokė „Ryto“ krepšininkas Arnas Butkevičus ir Laurita Vilkaitė: porą sužavėjo bažnyčia

„Vieni vartai“: Neymaro ašaros, maištas Argentinos rinktinėje ir paskutinis šansas vokiečiams

Gazas

Palangos poilsiautojus išgąsdino lietus – prie remontuojamo įvažiavimo spūsčių nėra

Sportas

„Skrieja kamuolys“: politika Kaliningrade, įsibėgėjantys brazilai ir vokiška krizė

Tradicinė Rasos šventė Verkių parke

Gyvenimas

Vilnietei šokas: tyrimai Kauno klinikose jos močiutei baigėsi operacijomis ir kojos nevaldymu

Vardai

P.Gražulio dukros motina B.Navickaitė: „Nėščios koliojimas man buvo skaudesnis nei kilęs skandalas“

Aktualu

Iš TS-LKD pašalintas Mantas Adomėnas trauksis iš frakcijos, bet ne iš Seimo

Maistas

Vytaro Radzevičiaus „Pasaulio puodai“: paelja iš Menorkos restorano „Cuk-Cuk“

Pasaulis kišenėje

Išbandyta savo kailiu: žygis baidarėmis Šventosios upe kupinas staigmenų

Vardai

„Lietuvos balso“ dalyvė Carol susilaukė dukters: vardą su vyru išrinko jau per antrą pasimatymą

Sportas

Vokietija – Švedija: ar drąsiai svajojantys švedai leis čempionams išsiplauti suteptą mundurą?

Sportas

Flirtas pasaulio čempionate: Susitikau su penkiomis, visos buvo „už“

Aktualu

Etiopijoje sprogimas premjero šalininkų mitinge užmušė kelis žmones, per 100 sužeista

Vardai

Mažytės teismo malonės sulaukęs D.Redikas ieškos pelningo sandėrio krepšinio aikštelėje

Aktualu

Sinoptikas: šeštadienio vakarą oras nebus toks blogas, kaip gali pasirodyti dieną

Naujienos

Aktualu

Vilnių iškeitė į Naująją Akmenę – pokyčius nulėmė elementari matematika

Tiesiogiai Sportas

Tunisas – Belgija: fantastiška rungtynių pradžia atnešė tris įvarčius per 18 minučių!

Aktualu

Aleksoto aerodrome sudužo akrobatinio skraidymo čempionės pilotuojamas lėktuvas

Aktualu

Sustabdžius narystę partijoje, Petras Gražulis ėmė šnekėti, kad išeis pats

Vardai

Švėkšnoje susituokė „Ryto“ krepšininkas Arnas Butkevičus ir Laurita Vilkaitė: porą sužavėjo bažnyčia

„Vieni vartai“: Neymaro ašaros, maištas Argentinos rinktinėje ir paskutinis šansas vokiečiams

Vardai

Škotijos pilyje tuokiasi „Sostų karų“ žvaigždės Kitas Haringtonas ir Rose Leslie

Sportas

„Skrieja kamuolys“: politika Kaliningrade, įsibėgėjantys brazilai ir vokiška krizė

Tradicinė Rasos šventė Verkių parke

Gazas

Palangos poilsiautojus išgąsdino lietus – prie remontuojamo įvažiavimo spūsčių nėra

Gyvenimas

Vilnietei šokas: tyrimai Kauno klinikose jos močiutei baigėsi operacijomis ir kojos nevaldymu

Vardai

P.Gražulio dukros motina B.Navickaitė: „Nėščios koliojimas man buvo skaudesnis nei kilęs skandalas“

Aktualu

Iš TS-LKD pašalintas Mantas Adomėnas trauksis iš frakcijos, bet ne iš Seimo

Maistas

Vytaro Radzevičiaus „Pasaulio puodai“: paelja iš Menorkos restorano „Cuk-Cuk“

Vardai

„Lietuvos balso“ dalyvė Carol susilaukė dukters: vardą su vyru išrinko jau per antrą pasimatymą

Sportas

Vokietija – Švedija: ar drąsiai svajojantys švedai leis čempionams išsiplauti suteptą mundurą?

Sportas

Flirtas pasaulio čempionate: Susitikau su penkiomis, visos buvo „už“

Pasaulis kišenėje

Išbandyta savo kailiu: žygis baidarėmis Šventosios upe kupinas staigmenų

Aktualu

Etiopijoje sprogimas premjero šalininkų mitinge užmušė kelis žmones, per 100 sužeista

Vardai

Mažytės teismo malonės sulaukęs D.Redikas ieškos pelningo sandėrio krepšinio aikštelėje

Vardai

Idėjos savaitgaliui

Video

Maudymosi kostiumėlių tendencijos

Pinigai mano ateičiai

30 geriausių restoranų

Remontas be nervų

Sveikata

Svajonių virtuvė

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką