Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugsėjo 12d. 12:17

„Super L.T.“ tyrimas: prie prostitutėmis apsimetusių žurnalisčių rikiavosi eilės

Prostitutėmis apsimetusios žurnalistės
Super L.T. nuotr. / Prostitutėmis apsimetusios žurnalistės

Pastarosiomis dienomis vis dažniau pasigirsta kalbų, jog sostinės gatves okupavę užsienio sirgaliai po rungtynių nevengia pasilinksminimų su seniausios profesijos atstovėmis. Kiek iš tikrųjų kainuoja valanda intymių malonumų? Ar tikrai Europos krepšinio čempionato metu prostitučių paklausa ir kainos už jų paslaugas užaugo iki kosminių aukštumų, slapto tyrimo metu aiškinosi „Super L.T.“ žurnalistės.

„Lietuvos ryto“ televizijos žurnalistės Sandra Kučinskienė ir Milda Paulauskaitė pabandė persikūnyti į naktines plaštakes. Pasišovusios ištirti prostitučių paklausą ir kainas, jos apsirengė trumpus sijonėlius, pasidarė ryškų makiažą ir patraukė į miestą.

„Prieš pradėdami slaptą tyrimą bandėme apmąstyti įvairius scenarijus: kaip turi elgtis laisvo elgesio merginos, kad atkreiptų į save dėmesį, ką jos privalo šnekėti ir kokias kainas siūlyti potencialiems klientams. Buvome iki smulkmenų aptarę kaip elgtis, kilus net ir mažiausiam pavojui“, – sakė laidos prodiuserė Viktorija Kuliomina.

Nors šiam naktiniam žygiui buvo ruoštasi ilgai, tačiau visko numatyti nepavyko. Prostitutėmis apsimetusios žurnalistės pakraupo, kai vos tik atsistojus gatvėje prie jų pradėjo rikiuotis automobilių eilės, o pasiūlymai pasipylė kaip iš gausybės rago: 40 eurų už valandą vyrams atrodė menka suma, o už naktį jie nedvejodami buvo pasišovę mokėti kelis šimtus.

„Nors buvome susitarusios, ką kada sakysime, tačiau nebuvome apmąstę, kaip elgsimės sutarusios su interesantais dėl kainos. Juk tuomet jau kaip ir turėtume kažkur važiuoti. Nesitikėjome, kad mažai kas derėsis dėl kainų, nors kai kurie sekso aistruoliai bandė prašyti nuolaidų“, – apie naktinius nuotykius pasakojo žurnalistės.

Su vyrais besiderančias žurnalistes sulaikyti bandė ir policijos pareigūnai. Kaip sekėsi vienai nakčiai seniausios profesijos atstovėmis tapusioms „Super L.T.“ žurnalistėms ir koks yra tikrasis plaštakių naktinis gyvenimas – jau šiandien 18.20 ir 22.10 laidoje „Super L.T.“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Temos: 1 Tyrimas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką