Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Supertorte“ V.Katunskytė prisipažino: „Kaip užgulčiau kokį tėtuką, neatsikeltų dvi paras“

V.Katunskytė ir A.Ramanauskas
LNK nuotr. / V.Katunskytė ir A.Ramanauskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Filmuojant ketvirtąją LNK „Supertorto“ laidą studijoje buvo taip triukšminga, kad laidos vedėjas Algis Ramanauskas nesusilaikęs drėbtelėjo, kad merginos dūzgia kaip musės ant pyrago. Merginas taip įaudrino itin pikantiškos laidos temos: „Ji moka už vyrus“ ir „Ji nepasigėdytų apsinuoginti viešai“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pastarąją temą nagrinėti ir reitinguoti laidos dalyves iškviesta dainininkė Vitalija Katunskytė šmaikštumu nenusileido laidos vedėjui. Išgirdęs, kad Vitalija sau skiria garbingą žemą vietą, Algis Ramanauskas paaiškino, kad dainininkė dabar nebenori apsinuoginti, nes anksčiau tai darydavo ypač dažnai. „Taip, Algi, jūs čia teisingai pastebėjote. Aš anksčiau visai nekompleksuodavau. Nusimetu rūbus, visi ploja, kaifuoja, ovacijos didžiausios“, – intrigavo humoro laidos „Laba diena“ dalyvė V.Katunskytė.

Netrukus įsilinksminusi dainininkė ėmė deklamuoti ketureilius, kurie netgi Algiui Ramanauskui nepasirodė padorūs. Tačiau didžiausia juoko dozė lauks vėliau, kai paaiškės, kokią vietą Vitalijai skirs gatvėje apklausti vyrai. Išgirdusi vieno iš vyrų komentarą, kad jos apvalumai per dideli, V.Katunskytė liepė turėti kantrybės, nes kaip tik dabar juos ir mažina. „Vaikeli, kaip užgulčiau kokį tėtuką, tai neatsikeltų dvi paras“, – kvatojo ponia Vitalija, kitoje laidos temoje paaiškinusi, kad jai nebūtų gėda mokėti už gerą vyrą.

Be ponios Vitalijos ketvirtojoje „Supertorto“ laidoje linksminsis dainininkės Rasa Kaušiūtė, Eglija Vaitkevičė, Baiba Skurstene, aktorė Kristina Savickytė-Damanskienė, „Misis Lietuva 2001“ Ilona Penkauskienė, įvairių TV projektų dalyvė Lidija Rasutis, buvusi „gelbėtoja“ Neringa Mažeikienė, šokėja Jurgita Česnavičiūtė ir Alano Chošnau draugė bei vadybininkė Aida Žiliūtė.

Kaip visuomet linksmas ir šmaikštus „Supertortas“ – ketvirtadienį 20.45 val.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką