Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sūrskis ir Mauzeris rengia alternatyvius balandžio 1-osios apdovanojimus

Sūrskis ir Mauzeris
LNK nuotr. / Sūrskis ir Mauzeris
Šaltinis: 15min
0
A A

„Dviračio šou“ politologai Sūrskis ir Mauzeris balandžio 1-ąją planuoja surengti alternatyvius, bet iškilmingus politikų apdovanojimus „Didysis liliputo sūris“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

LNK pranešime spaudai teigiama, kad idėja surengti apdovanojimus Sūrskiui ir Mauzeriui kilo staiga pamačius, kad Lietuvoje labai trūksta pozityvaus mąstymo. 

„Didžiuosius liliputo sūrius“ nuo peliukų gaus tie žmonės, kurie dorai tarnauja Lietuvai ir nėra „susiš...“.

Iš pradžių peliukai norėjo įteikti bent 10 tokių apdovanojimus, bet pasirodė, kad tokiai mažai šaliai tiek padorių politikų yra per daug.

„Atrodo, jau surandi tinkamą kandidatą, ir, žiūrėk, išlenda uošvienės sodyba“, – guodėsi Mauzeris su Sūrskiu.

Po konsultacijų iš 8 nominacijų liko 5, paskui – 3, bet neaišku, kaip visa tai baigsis, nes dar laukiama pažymų iš STT, ONTT, FNTT ir PZU LT.

Todėl Sūrskis ir Mauzeris dar turi vilčių įteikti nors vieną „Didžiojo liliputo sūrio“ apdovanojimą per balandžio 1–-ąją transliuojamą „Dviračio žvaigždę“.

„Dviračio šou“ komanda pristato naują balandžio 1-osios tradiciją – nacionalinius šou verslo ir politikos apdovanojimus „Dviračio žvaigždė“.  Iškilmingoje ceremonijoje paauksuotos „Dviračio žvaigždės“  bus įteiktos vienuolikai labiausiai nusipelniusiųjų 2009-aisiais.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką