Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 8d. 18:40

Susižadėjo „Černobylio“ butą Fabijoniškėse įkūrę Rasa ir Linas: jau pasvajoja ir apie vaikus

Rasa Janina Jusionytė Linas Marcišauskas
Asmeninio albumo nuotr. / Rasa Janina Jusionytė ir Linas Marcišauskas

Radijo laidų vedėja, žurnalo „What do people do?“ įkūrėja Rasa Janina Jusionytė (29) bei „YouTube“ turinio kūrėjas Linas Marcišauskas (32) Estijoje ne tik pasiilsėjo, bet ir susižadėjo. Pusantrų metų draugaujanti pora 15min paatviravo ne tik apie šį lemtingą, santykius dar labiau įtvirtinusį momentą, bet ir apie pažintį.

Rasos Janinos Jusionytės ir Lino Marcišausko vardus lietuviai buvo išgirdę jau anksčiau – ši pora praeitais metais Fabijoniškėse įkūrė identišką seriale „Černobylis“ matomą butą.

O poros pažintis prasidėjo Rasos vedamoje laidoje „Žinių radijuje“, į kurią pati mergina Liną ir pakvietė, mat tą savaitę įnirtingai ieškojo tinkamo pašnekovo.

„Per savaitę surasti žmogų – yra ką veikti. Tad skambinau savo kelioms geriausioms draugėms, dirbančioms fainus darbus, prašiau padėti. Tada iš vienos išgirdau, kad Linas, nors ir daug keliauja, dabar kaip tik yra grįžęs. Tad paskambinau ir pasikviečiau“, – prisimena Rasa.

Asmeninio albumo nuotr./Rasa Janina Jusionytė Linas Marcišauskas
Asmeninio albumo nuotr./Rasa Janina Jusionytė Linas Marcišauskas

Mergina dar ir dabar puikiai pamena tą dieną, kai pamatė Liną – su mėlynu kombinezonu, ryškios rožinė spalvos kepure. Tą kartą Rasai jis pasirodė kiek susinervinęs, bet net ir ji pati laidos metu netyčia susipainiojo – jį pavadino ne Linu, bet Luku.

„O jis klausinėjo tokių dalykų, kaip ką valgiau šiandien pusryčiams, visokių nesąmonių“, – prisiminusi pažinties pradžią šypteli R.Jusionytė.

Netrukus po laidos Linas jai ėmė vis dažniau rašyti į instagramo paskyrą, nepaisant to, kad daug keliaudavo ir ne visada būdavo Lietuvoje.

„Jis prisipažino tada pagalvojęs, kad būtų visai faina nusikabinti“, – juokiasi Rasa.

Vėliau, Linui grįžus, sekė ir pasiūlymai susitikti, kvietimai į kiną. Nors Rasa nebuvo lengvai sukalbama – pareiškė santykių nenorinti. Tačiau galiausiai viskas išsirutuliojo iki to, kad pora vis dažniau pasimatydavo, o pokalbiai užsitęsdavo net iki kelių valandų.

„Kol buvo išvykęs, jis man kažką vis įdomiai, juokingai parašydavo, o grįžęs iš kelionių atėjo manęs pasitikti su geltonomis gėlėmis. Po to ėjome kavos. Buvome susitarę gal pusvalandžiui, bet prabuvome apie dvi valandas. Atšaukiau susitikimus, melavau kitiems, – prisiminusi juokiasi Rasa. – Blogai dėl to jaučiausi, bet užtat buvo smagu.“

Pažintį galėjo kiek apsunkinti atstumas. Netrukus Linas vėl išskrido į užsienį, su Rasa kartu praleisdavo vis mažiau laiko, o ir pati mergina vienu momentu išvyko į Londoną. Tačiau draugystės tai nesugriovė.

„Tada paskyrėme vienas kitam pasimatymą Kroatijoje. Tuo metu draugavome jau apie devynis mėnesius“, – prisimena R.Jusionytė, šiuo metu su mylimuoju drauge esanti pusantrų metų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Aruodas.lt: „Černobylis“ įkvėpė įrengti sovietinį butą Fabijoniškėse

Sužadėtuvės Estijoje

Pora prisipažįsta, kad laukti ilgai nenorėjo. Pas juos viskas vyko greitai, staiga. Taip pat ir sužadėtuvės, apie kurias 15min papasakojo Linas.

Asmeninio albumo nuotr./Rasa Janina Jusionytė Linas Marcišauskas
Asmeninio albumo nuotr./Rasa Janina Jusionytė Linas Marcišauskas

„Sužadėtuvių idėja mano galvoje kirbėjo nuo Kalėdų. Tada tėčiui pasakiau, kad norėčiau Rasai pasipiršti. Aišku, nuo Kalėdų iki rugsėjo daug laiko, tačiau tokiam dalykui reikia susikaupti, nes man atrodo, kad jei žmogus niekada nėra pasipiršęs, jis galvoja, kad tai reikia padaryti tada, kai santykiuose viskas yra tobula.

Kai susipykome prieš pora dienų dėl skalbinių, pamaniau – negi dabar galvosi apie piršimąsi? Todėl ši idėja man ilgai nedavė ramybės, bet per pokalbius galiausiai supratau, kad tam nėra tobulo laiko ir turbūt nebus“, – mintimis apie sužadėtuvės dalijasi Linas.

Galiausiai pasipiršti Linas išdrįso Estijoje. Būtent čia paskutinėmis vasaros dienomis pora nusprendė paatostogauti. O tam pasirinko dar ir neeilinę vietą – šalia Talino esančias uolas.

„Apsistojome palapinėje, prie Talino uolų, kur įsiremia į jūrą. Pasistatėme palapinę, užsikūrėme laužą, atsisėdome, pradėjome kalbėti apie santykius ir meilę, o aš garsiai pasakiau, kad tobulesnio momento turbūt nebus.

Kadangi kišenėje turėjau žiedą, tai atsiklaupiau ant kelio ir kažką pasakiau apie meilę. Dar nespėjus užduoti klausimo, aš jau mačiau, kaip Rasa prieš mane ištiesė pirštą. Supratau, kad jau reikia klausti“, – prisimena Linas.

Kadangi mylimųjų santykiuose viskas vystosi greitai, L.Marcišauskas neslepia, kad apie savo ateitį su mylimąja diskutuoja vis atviriau.

„Kartą eidami rožės alėja mes jau svarstėme, kad po metų norime turėti vaikų. Gal ir drąsiai kalbame apie santykius, jų peripetijas, vaikus, sužadėtuves. Tačiau manau, kad reikia apie tai kalbėti, jog galėtume suprasti vienas kito prioritetus ir viltis“, – įsitikinęs Linas.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

14:27
01:21
01:35

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką