Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sužadėtinis be iniciatyvos

Ramunė Pajuodytė
Gedimino Žilinsko nuotr. / Ramunė Pajuodytė
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Laba diena, esu jauna, šeimyninio gyvenimo gerai nepatyrusi, mergina. Man 22-eji. Gyvenu su būsimu vyru jau pora mėnesių.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Esame susižadėję ir greitu laiku planuojame vestuves. Tikrai myliu šį žmogų ir žinau, kad esu mylima. Man patinka staigmenos, veiksmas. Nemėgstu, kai laisvalaikio organizavimas ar šiaip kokie svarbesni darbai permetami tik ant mano pečių.

Jokiu būdu nesakau, kad nemėgstu kažko organizuoti, tačiau, kai visa laiką darai tik pats, pasijunti, kad tau irgi norisi būti tik paprastu dalyviu. Jaučiu, kad visa, kas susiję su mūsų abiejų veikla po darbų - kabo ant manęs. Net ir paprasčiausia – ką pagaminti vakarienei. Jo žodžiais: „Tu pasakyk ko nori, o aš pagaminsiu...“.

Nenoriu, kad ilgainiui jis prie to priprastų („ji galvoja, o aš vykdau“). Šia tema kalbuosi ir su juo pačiu, tačiau gal ne kalbomis, o veiksmais reikia įtikinti, kad man taip nepatinka. O gal ilgainiui viskas susirutulios savaime? Nemanau, kad jis taip elgiasi nenatūraliai ar stengiasi man įtikti. Kartais atrodo, kad jam tiesiog tas pats (kaip jis sako: „Man, mažute, nėra skirtumo, svarbiausia, kad tu šalia“). Prašau parašykite savo nuomone šiuo klausimu. Pagarbiai, Vilma.

Sveika, Vilma. Kaip suprantu, tau trūksta tavo sužadėtinio vyriškos iniciatyvos, krypties parodymo, aktyvumo, ryžtingumo. Jei jis yra pasyvesnis, ramesnis, daugiau namisėda, jam greičiausiai tikrai nėra tiek svarbu, ar jūs išvis kažkur nueisite, nukeliausite.

Jei tu esi aktyvesnė, dinamiškesnė, tenka būti organizatore. Bet ar taip blogai turėti vykdytoją, tavo norų pildytoją? O jeigu viskas būtų atvirkščiai - jis visad žinotų, ko nori, ir nebūtų linkęs derintis prie tavęs? Ar šis sužadėtinio trūkumas yra toks esminis tau, jei visa kita yra gerai? Pavargai? Atsibodo? Imi jo nebegerbti, pykti? Jauti, kad jei nieko nejudinsi, nedarysi, bus totalus sąstingis, nykuma?

Žinau, kad sunku, bet tu gali pabandyti kurį laiką išvis nieko nebeorganizuoti, nesiūlyti, neinicijuoti, gal tada po truputį pradės reikštis tavo brangusis. O jei tu visad imies organizuoti ir tai tau geriau sekasi, jis mielai viską ir perleidžia tau. Tiesiog sėdėk kaip pabučiuota ir nieko nedaryk.

Na, praleisite porą savaitgalių namie, gal net ilgiau, bet vėliau turėtų kažkas pradėt keistis. Nebijok eksperimentuoti, žaisti, vaidinti, išbandyk kuo įvairesnius vaidmenis, roles savo santykiuose su išrinktuoju. Tuomet ir tavo gyvenimas bus įdomesnis, santykiai turtingesni, nuotaika geresnė. Visokeriopos jums abiem sėkmės!
 

Komentarai
Temos Santykiai, Meilė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką