Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gegužės 31d. 21:59

„Sužydėjusios vilties“ labdaros aukcione – Džeimso Bondo elegancija ir parama kovoje su vėžiu

Davidas Huntas su žmona Sarah
D'alex Photography nuotr. / Davidas Huntas su žmona Sarah

Šeštadienį Vilniaus „Pirklių klube“ įvyko septintasis tarptautinis labdaros vakaras „Sužydėjusi viltis“, skirtas krūties vežio paliestoms moterims remti.

D'alex Photography nuotr./Aukciono akimirka
D'alex Photography nuotr./Aukciono akimirka

Šiame Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos organizuotame renginyje surinktos lėšos bus skiriamos krūties vėžio diagnostikos priemonėms – stulpelinėms biopsinėms adatoms ir žymekliams – pirkti. Medikamentai bus skirti onkologinėms ligoninėms Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Šis septintasis labdaros vakaras buvo simboliškai susietas su agento 007 Džeimso Bondo filmų tema. Į renginį susirinko išskirtinė publika: užsienio šalių ambasadoriai bei diplomatai, menininkai, verslininkai, žinomi Lietuvos gydytojai onkologai.

Ne vienerius metus skaičiuojantis projektas pavyksta didelių neatlygintinai dirbančių asociacijos narių dėka. Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos prezidentė Benita Guillaume žavėjosi, kad tai nėra vienkartinė akcija, o vyksta jau ištisus septynerius metus: „Man, kaip lietuvei, nepaprastai malonu, kad užsienio moterys gyvenančios mūsų šalyje yra neabejingos Lietuvos moterų sveikatos problemoms. Jos savanoriškai skiria savo laiką ir jėgas, norėdamos įgyvendinti kilnius asociacijos tikslus.“

D'alex Photography nuotr./Jeanas Claude'as ir Alberto Bernardi
D'alex Photography nuotr./Jeanas Claude'as ir Alberto Bernardi

Prie projekto dosniai prisidėjo šalies garsenybės: TV laidų vedėja, kulinarijos knygų autorė Beata Nicholson, garsus treneris Jeanas Claude'as Edhoras, žinomi dizaineriai Laura Dailidėnienė, Reda Budvilaitienė,  Eva Baliul, stilistas Kęstutis Rimdžius ir kiti.

Svečiai buvo kviečiami dalyvauti dvejuose aukcionuose: „tyliajame“ ir tradiciniame. Tyliojo aukciono metu buvo siūlomi 44 paaukoti daiktai ir paslaugos, tarp kurių – juvelyriniai dirbiniai ir aksesuarai, meno kūriniai, mobilioji įranga, Lietuvos ir užsienio dizainerių darbai, kelionės, poilsis Lietuvos ir užsienio viešbučiuose.

Tradiciniame aukcione svečiai varžėsi dėl tokių vertingų prizų, kaip prabangūs savaitgalio poilsiai prabangiame viešbutyje Budapešte bei prašmatiniuose apartamentuose Romoje, kulinarijos vakaras Beatos Nicholson naujoje studijoje, narystė sporto klube, juvelyrikos dirbiniai, prabangios grožio procedūros ir kita.

Labdaros vakaras stebino agento 007 Džeimso Bondo charizma ir elegancijos motyvais. Vakarienės stalai ir aukciono prekės turėjo Džeimso Bondo filmų pavadinimus: „Deimantai amžiams“, „Auksinė akis“, „Daktaras Ne“, „Paguodos kvantas“, Operacija „Skyfall“, „Viso pasaulio negana“ ir t.t.

Svečius linksmino žaismingas bei subtilus Artūro Noviko džiazo mokyklos vokalinės grupės „Jazz Island“ pasirodymas.

D'alex Photography nuotr./Grupė
D'alex Photography nuotr./Grupė „Jazz Island“

Kasmet „Blossom of Hope“ sutraukia apie 150 žmonių. Per pastaruosius šešis metus Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija moterų kovai su krūties vėžiu skirtoms priemonėms skyrė 82 tūkst. eurų.

Tarptautinė moterų asociacija Vilniuje (angl., International Women’s Association of Vilnius) yra labdaros organizacija, vienijanti užsienio ambasadorių bei verslininkų žmonas bei veiklias Lietuvos moteris. Oficialiai asociacija yra įregistruota 1998 metais ir nuo to laiko vykdo labdaringą, neatlygintiną veiklą. Pagrindiniai asociacijos renginiai – „Sužydėjusi viltis“ (angl. „Blossom of Hope“) bei Tarptautinę Kalėdų mugė Vilniuje.

Austėjos Jakštaitės nuotr./„Sužydėjusi Viltis“ komitetas
Austėjos Jakštaitės nuotr./Projekto „Sužydėjusi viltis“ komitetas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką