TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Svajonių vyras – ne sutuoktinis

Ramunė Pajuodytė
Gedimino Žilinsko nuotr. / Ramunė Pajuodytė
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Sveika, Ramune. Esu gana sėkmingai susituokusi, turim porą šaunių vaikučių. Mūsų santykis su vyru yra ramus, stabilus, tačiau stiprios aistros, liepsnojančios ugnies niekada nebuvo. Gal man to ir trūko. Neseniai po 15 metų sutikau žmogų, kuris kažkada buvo mano svajonių vyras, kurio niekad nebuvau pamiršus. Mes draugavome seniai, nors ir neilgai. Jis taip pat vedęs, turi šeimą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pradėjome vis dažniau susitikti. Šie susitikimai tapo svarbiausia mano gyvenimo dalimi, gyvenu nuo susitikimo iki susitikimo, vėl tankiau plaka širdis, kaista skruostai. Kankinuosi, kad negalim būti kartu, nes nei jis, nei aš nemesime savo šeimų. Vyro prarasti taip pat nenoriu, nes santykiai kurti ir puoselėti šitiek metų, man tas žmogus be galo brangus, mus sieja labai daug dalykų. Kaip patartumėt man spręsti šią problemą? Auksė, 37 m.

Sveika, Aukse. Gal visai nebūtinas čia kažkoks ypatingas sprendimas. Juk jei tas svajonių princas taptų tavo vyru, kasdienio gyvenimo dalimi, jis nebebūtų princas. Gal tau tiesiog reikia turėti svajonių ir idealizacijos objektą ir tas vyriškis gali ir likti ta pakylėta nežemiška vyriška figūra tavo gyvenime.

Džiaukis, mėgaukis tais jūsų susitikimais. Ar tu iš tiesų norėtum su juo gyventi, dalintis buitimi, kartu auginti vaikus? Jis pažadino snaudžiančią sielą, atgaivino troškimus, įnešė gyvybės, ugnies į tavo gyvenimą. Jo dėka tu jautiesi gyva, aistringa, jausminga moteris, ar to nepakanka, negana? Griežtai nutraukti šį santykį? Ar tai nebus per didelė skriauda tau?

Pasilik svajonę

Aišku, kad ardyti šeimą ir ilgai kurtus ir puoselėtus ryšius su vyru, su kuriuo sieja tiek daug dalykų ir su kuriuo turbūt daug ką perėjote kartu, būtų labai drastiška. Be to, nepamiršk, kad tavo santykis su tuo ankstyvos jaunystės svajonių vyru yra daugiau iliuzijos, fantazijos, projekcijos. Realiai tu turbūt nelabai pažįsti to žmogaus, koks jis iš tiesų yra, juk negyvenote kartu, neperėjote ilgo išbandymų kelio, turbūt net nekeliavote kur nors ilgesnį laiką drauge. Įdomu, ką tu galvosi apie jį dar po keleto bendravimo mėnesių.

Gal nebeatrodys jis toks spindinčiai tobulas. Tad gal tau išeitų jį pasilikti kaip svajonę ir dėkoti gyvenimui už tai, kad ji niekad neišsipildys ir tu nenusivilsi? Žinoma, jausmams neįsakysi ir jei nebegalėsi be jo gyventi ir pasirodys, kad panašiai jaučiasi ir jis, imsite kartu kažką spręsti. Gyvenimas pats viską sudėlios, o dabar pabandyk pasidžiaugti tuo, ką jis tau duoda. Sėkmės!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Santykiai Meilė
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką