Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 11d. 18:13

Švedijoje viešėjusi Katažina vaikus paliko Deivydo priežiūrai: „Nemaniau, kad jam taip seksis“

Katažina Zvonkuvienė
Asmeninio albumo nuotr. / Katažina Zvonkuvienė

Atlikėjai Katažinai Zvonkuvienei veiklos netrūksta – vienas koncertas keičia kitą, o ir su šeima norisi pabūti. Vis dėlto vasario pradžioje ji atrado laiko kelių dienų išvykai į Švedijos sostinę Stokholmą, mylimus dvynukus Korneliją ir Donatą palikusi vyro Deivydo Zvonkaus globai. Nors jo ir Katažinos požiūris į vaikų auklėjimą kardinaliai skiriasi, atlikėja tikina – Deivydas yra puikus tėtis.

Kalbėdama su 15min Katažina pasakojo, kad Švedijos sostinėje lankėsi su renginių vedėju Remigijumi Žiogu ir jo bičiuliu. Ji sako vykusi pirmiausia darbo tikslais, tačiau džiaugiasi, kad spėjo ir apžiūrėti miestą.

„Tai buvo ir darbinė, ir pažintinė kelionė, kadangi pavyko suderinti malonumą su darbu. Smagu, kad pamatėme Stokholmą, įspūdžiai labai geri. Aišku, nėjome į muziejus, nesamdėme gidų, nes tiesiog neturėjome tam laiko, bet, kiek spėjome pamatyti, pats miestas tikrai didingas, su nuostabia architektūra“, –15min įspūdžiais dalijosi K.Zvonkuvienė.

Asmeninio albumo nuotr./Katažina Zvonkuvienė
Asmeninio albumo nuotr./Katažina Zvonkuvienė

Tiesa, Katažina pripažįsta, kad kelionė turėjo ir vieną nedidelį trūkumą: „Buvo žiauriai šalta. Žinoma, prieš tai nusiteikiau, kad vykstu ne į Turkiją, bet kai pasivaikščiojome devynias valandas, tikrai pasijuto.“

Užtat Katažiną itin sužavėjo vietinių kultūra. Čia sutikti žmonės jai pasirodė kitokio būdo nei lietuviai – laisvesni ir linkę labiau bendrauti.

„Žmonės ten labai atsipalaidavę, besišypsantys ir paslaugūs – visuomet pagelbės. Užsukome į banką, kur apsauginis tiesiog priėjo, pasakė kolegai komplimentą, pasiteiravo, iš kur esame, ir palinkėjo geros viešnagės. Tikrai ne kiekvienoje šalyje taip iš niekur nieko prieina ir užkalbina.

Ir apskritai parduotuvėse, restoranuose ar tiesiog gatvėje matyti žmonės – kažkokie pozityvūs. Aš tai iš pradžių buvau susiraukusi, nes sušalau, tai tik ieškojau, kur nusipirkti kokį šiltą megztinį“, – pasakojo K.Zvonkuvienė.

Asmeninio albumo nuotr./Katažina Zvonkuvienė
Asmeninio albumo nuotr./Katažina Zvonkuvienė

Anot atlikėjos, tokias išvykas, kad ir trumpas, ji itin mėgsta. Juk visuomet norisi pamiršti bėdas ir pailsėti nuo lietuviškos kasdienybės.

„Kai koncertuoji Lietuvoje, supranti, kad vos ne už kampo tavo namai, tad prireikus tą laiką gali šiek tiek paplanuoti, o čia jau atsisėdi į lėktuvą ir viskas – visus rūpesčius palieki namie. Tai smagu šiek tiek atitrūkti, pabūti kitoje aplinkoje ir pasiilgti šeimos. Tokie išvažiavimai labai prapučia smegenis ir gerai nuteikia. Paskui grįžti ir į darbus pasineri, rodos, su visai kitokia nuotaika ir jėga“, – kalbėjo K.Zvonkuvienė.

Katažinai kelioms dienoms išvykus į Stokholmą, prižiūrėti vaikų Lietuvoje liko vyras Deivydas. Pasiteiravus, ar pastarasis noriai išleido žmoną, Katažina tikino, kad problemų dėl to niekada nekyla: „Vyras kaip tik palaikė, sakė, kad čia gera proga šiek tiek pailsėti ir atitrūkti nuo buities.“

O ar pati Katažina nesibaimino, kad Deivydas galbūt neįstengs vienas susitvarkyti su dvynukais?

„Taip, pirmi kartai buvo sudėtingesni. bet kuo toliau, tuo mažiau bijau. Tiesą pasakius, net stebiuosi, nes negalvojau, kad jam taip gerai seksis. Aišku, čia dar klausimas, kas ką prižiūri, bet iš esmės jis puikiai susitvarko ir dabar jau suprantu, ką reiškia posakis „mano vyras gali“ – jis ir pamaitina, ir sauskelnes pakeičia, ir sumigdo, ir nuprausia“, – džiaugsmo neslėpė K.Zvonkuvienė.

Asmeninio albumo nuotr./Katažina Zvonkuvienė
Asmeninio albumo nuotr./Katažina Zvonkuvienė

Vis dėlto Katažina atvira – jos ir Deivydo auklėjimo metodai išties skiriasi. Tą galima suprasti vien tik pažvelgus į aukštyn kojomis apverstus namus.

„Mamytė paskui tokį bardaką namie randa... Tėtis leidžia viską, jis atsipalaidavęs. O mes, mamytės, labiau nervinamės, kartais perlenkiam lazdą – jeigu nepavalgo, tai Dieve mano... Tėčiai kažkaip ramiau reaguoja: nepavalgo – pavalgys vėliau, kai išalks, nepamiegojo per pietus – anksčiau atsiguls vakare. Ir jie teisūs, nes ši taktika pasiteisina. Aišku, jei jis vienas augintų vaikus, gal ir per daug būtų tos laisvės, nes tam tikrų taisyklių vis tiek reikia laikytis“, – atžalų auklėjimo ypatumus dėstė K.Zvonkuvienė.

Paklausta, ar žinodama, kad Deivydas puikiai išsiverčia ir be jos pagalbos, Katažina nenorės ištrūkti dažniau, atlikėja neneigė apie tai pagalvojanti: „Žinot, neslėpsiu – knieti, knieti... Jis ir pats mielai sutinka, bet tiesa ta, kad yra labai užimtas ir ne visada pavyksta.“

Ne paslaptis, kad sutuoktiniams kartais norisi pakeliauti ir dviese. Katažina sako pastaruoju metu turėjusi tik nedidelę tokią išvyką – porą dienų su Deivydu lankėsi Druskininkuose. Tačiau užsienyje vienas kito draugija sutuoktiniai mėgavosi gana seniai.

„Tai buvo kelionė į Paryžių pirmais mano nėštumo mėnesiais. Tada vienas kitam pasakėme, kad tokių kelionių reikėtų dažniau, bet kai gimė vaikai, prioritetai susidėliojo kitaip – jei kažkur vykstame, tai stengiamės kartu su visa šeima“, – 15min sakė Katažina.

Tiesa, ji pridūrė, kad kelionę dviese su Deivydu jie jau planuoja: „Juk mes esame ne tiktai tėvai, bet ir vyras su žmona, tad, be abejo, turime skirti vienas kitam dėmesio ir laiko. Dar nenusprendėme, kur vyksime, bet jau kalbamės, o kadangi močiutė su teta žadėjo prižiūrėti vaikus, tai pasinaudosime jų gerumu.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Su dvyniais Turkijoje atostogavę Zvonkai: „Pirmos naktys buvo bemiegės, o vėliau – pasaka“

Komentarai: 2

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką