Dabar populiaru
Publikuota: 2018 vasario 16d. 21:44

Sveikinimai Lietuvai socialiniuose tinkluose: magiškas triukas, tatuiruotė ir trispalvė Šri Lankoje

Mantas Wizard, Monika Linkytė, Tado Rimgailos tatuiruotė
Socialinių tinklų nuotr. / Mantas Wizard, Monika Linkytė, Tado Rimgailos tatuiruotė

Gimtadienį švenčiančią Lietuvą nuo anksčiausio ryto sveikino ir žinomi pramogų pasaulio atstovai. Vieni gražios šventės proga rodė triukus, kiti linkėjimus siuntė net iš tolimiausių pasaulio kampelių.

Laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė sveikinimus siuntė iš Jungtinių Arabų Emyratų – smėlyje užrašė „Aš myliu Lietuvą“.

Tuo tarpu Monika Linkytė šimtmetį pradėjo švęsti dar prieš savaitę. Svečiuodamasi Šri Lankoje, savo paskutinę atostogų dieną, atlikėja išdidžiai kėlė trispalvę. Visgi, kaip pati sako, tai svarbiausia daryti savo širdyse.

„Kai minioje giedame Lietuvos himną man šiurpsta oda ir akys prisipildo ašaromis.. Iš tos beprotiškai didelės meilės savo šaliai. Kai vaikščiodama užsienyje išgirstu lietuvišką žodį, visada nusišypsau ir pasisveikinu, tada dar stipriau pajaučiu tarsi būtume broliai ir seserys. Kai manęs, būnant toli nuo Lietuvos, kas nors klausia, iš kur aš – visada išdidžiai tariu savo mylimos Lietuvos vardą. Nes tikrai myliu. Nes tikrai žinau, ta virpanti širdis, kai girdi ir jauti žodį LIE-TU-VA, gyvena pas mus visus“, – rašė Monika.

Dainininkas Egidijus Dragūnas savo gerbėjus taip pat sveikino šimtmečio proga. Pasidalijęs trispalvės nuotrauka, jis rašė: „Mes tobulėsim! Aš labai myliu savo namus. Būk sveika, Lietuva. Meilės, pagarbos, tolerancijos, pasitikėjimo ir geros nuotaikos.“

Juoktis ir būti laimingiems linkėjo ir televizijos bei radijo laidų vedėja Gabrielė Martirosianaitė.

Bučinį siuntė ir atlikėja Karina Krysko, įsiamžinusi kartu su sūnaus Majaus pagamintu paveikslu. Jis sukūrė širdies formos trispalvę.

„Bučkis jubiliatei! Ir aš tikrai myliu Lietuvą!“, – rašė K.Krysko.

Ypatingą meilę šaliai jaučia ir aktorius Tadas Rimgaila. Gražios šventės proga jis pademonstravo ranką puošiančią Vyčio tatuiruotę.

Nors ją žinomas vyras pasidaręs seniau, tačiau ji T.Rimgailai – labai reikšminga.

„Ji daryta pagal ordiną, kuri esu gavęs iš prezidentės už nuopelnus Lietuvai“, – 15min sakė T.Rimgaila.

Įspūdingą triuką gimtadienio progą paruošė ir iliuzionistas Mantas Žmuidinavičius-Wizard.

„Mano ypatingas, magiškas ir kitoks sveikinimas Lietuvai. Šiuo triuku pasakiau, kas man svarbiausia ir kuo tikiu. Gražios šventės visiems!', – linkėjo magas.

Ypatingą sveikinimą Lietuvai skyrė atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu, pasidalijusi kartu su choru VIVA atlikta daina.

„Visą dieną skaitau draugų įrašus, klausau lietuviškų dainų ir raudu. Kažkoks gumulas gerklėje, kartu – toks dėkingumas ir skrydžio pojūtis. Lietuva, ačiū tau, kad esu, kad gyvenu. Ačiū už muziką, meilę ir kūrybą. Ačiū už visus nuostabius žmones, ačiū už visapusišką laisvę. Tu tik auk.

Visi mes aukime ir būkime vieningi. Labai jautria proga įrašėme labai jautrią dainą. Net dainuojant žnybiau sau į ranką, kartais žodžiai strigo gerklėje. Viską taip ir palikome – pirmą kartą, pirmąjį jausmą, netobulumus ir gyvybę. Linkiu visiems nebūti tobuliems. Būkite savimi, būkime su savim, būkime sau, būkime savi vieni kitiems. Lietuva, myliu tave ir mylėsiu amžinai“, – rašė Jazzu.

VIDEO: Jazzu ir choras Viva "Skriski, skriski Lietuvėlėn" (live at MAMA studios)

Sveikinimą Lietuvai siuntė ir atlikėja Monika Pundziūtė-Monique: „Dainuoju jau penktą dainą šiauliečiams mūsų gimtąja kalba ir tokia yra mano dovana Lietuvai.

Ar pastebėjot, kaip gražiai ir vieningai mes ne tik švenčiam, bet VERTINAM, kad esam laisvi, kad esam tauta, kad esam savi... Būkim tokie kasdien!

Aš dėkoju, kad Lietuva pamilo mano muziką, myliu dėl to ją dar labiau... Sveikinu su 100-tuoju gimtadieniu, mano Lietuva.“

Radijo laidų vedėja Simona Albavičiūtė džiaugėsi, kad Lietuva šimtmetį minėjo taip, kaip ir turėtų – šypsodamasi.

„Prieš 15 metų važiuodavau aplankyti sesers į Daniją ir negalėdavau atsistebėti, kaip ten žmonės, net savo gimtadienių metu, iškelia Danijos vėliavą, ja išpuošia visą kiemą ir net lėkštes!

Tada atrodė – kaip čia taip! Todėl džiaugiuosi, kad ir mes į savo trispalvę išmokome žiūrėti kitomis akimis ir pagaliau – šventes švęsti besišypsodami! Su Lietuvos šimtmečiu visus“, – sveikino S.Albavičiūtė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką