Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 31d. 15:04

Šventiniai garsenybių sveikinimai: ko Naujųjų metų proga linki I.Valinskienė ir A.Ramanauskas?

Algis Ramanauskas ir Inga Valinskienė
Dovydo Beržinio nuotr. / Algis Ramanauskas ir Inga Valinskienė

Gruodžio 31-ąją LNK žiūrovai kviečiami praleisti su daug muzikos ir šventiniais garsenybių sveikinimais. Ypatingoje laidoje „Muzikinė kaukė. Šventinė puota“ Naujametinius linkėjimus siųs „Muzikinės kaukės“ dalyviai, laidos vedėjas Algis Ramanauskas bei komisijos nariai – Inga Valinskienė, Livija Gradauskienė, Vytenis Pauliukaitis ir Džiugas Siaurusaitis.

Pasitinkant Naujuosius metus LNK žiūrovai išvys specialią laidą – „Muzikinė kaukė. Šventinė puota“. Eterio metu bus galima išvysti net 17 geriausių šio sezono pasirodymų, kuriuos surengs Jurgis Brūzga, Justinas Lapatinskas, grupės „Vairas“ lyderis Rolandas Janušas, Ingrida Kazlauskaitė, Akvilė Kisielienė iš „Queens of Roses“, Baiba ir kiti žinomi atlikėjai.

Lietuvos garsenybės dovanos ne tik muziką, bet ir gražiausius Naujametinius sveikinimus. „Visiems mums Naujaisiais metais linkiu sulaukti iššūkių, kuriuos įveikę taptume stipresni. Ir kiekvieną naujųjų metų dieną pradėkime daina. Jeigu nedrįstame dainuoti balsu, darykime tą širdimi, kad visiems kasdien būtų šviesiau“, – žiūrovams linki Inga Valinskienė.

Dovydo Beržinio nuotr./Naujametinė „Muzikinės kaukės“ laida
Dovydo Beržinio nuotr./Naujametinė „Muzikinės kaukės“ laida

Aštrialiežuvis laidos vedėjas Algis Ramanauskas Naujųjų metų proga linki pamiršti pykčius bei nuoskaudas: „Būkime geri vieni kitiems, nemuškime vaikų. Jeigu norime emigruoti, tai emigruokime iš kaimų į miestus. Su Naujais metais.“

Radijo laidų vedėja Livija Gradauskienė kalbėjo apie svajones ir linkės niekam jų nepamiršti, o Džiugas Siaurusaitis savo sveikinimą sueiliuos.

Dovydo Beržinio nuotr./Naujametinė „Muzikinės kaukės“ laida
Dovydo Beržinio nuotr./Naujametinė „Muzikinės kaukės“ laida

Ypatingoje laidoje dalyviai įsikūnys į Egidijų Dragūną-SEL, Donatą Montvydą, Oksaną Pikul, Taylor Swift, Prince ir kitus dainininkus.

Žinomiausios Lietuvos garsenybės, virtusios garsiausiais atlikėjais, gražiausios jų atliekamos dainos ir ypatingi sveikinimai Naujametinėje laidoje „Muzikinė kaukė. Šventinė puota“ – šį pirmadienio vakarą, 21:30 val. per LNK.

Daugiau akimirkų – galerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

07:45
02:10
03:18

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką