Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Švęsdamas gimtadienį televizijos studijoje, Šarūnas Marčiulionis uždainavo (video)

Š.Mačiulionis apdovanojimą atsiims asmeniškai.
„Scanpix“ nuotr. / Š.Mačiulionis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Paprastai viešumos vengiantis legendinis krepšininkas Šarūnas Marčiulionis buvo pakviestas gimtadienio atšvęsti populiarioje LNK programoje „Kai švenčia...“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Dalyvauti joje krepšininkas pasiryžo net žinodamas, kad šioje programoje niekada netrūksta staigmenų.

LNK pranešime spaudai teigiama, kad specialioje laidoje, kuri bus parodyta per Jonines, Šarūną Marčiulionį 46-ojo gimtadienio proga netikėtai pasveikino Žilvino Žvagulio sūnus Vakaris. Berniukas krepšinio įžymybei įteikė savo pieštą paveikslą. Visą istoriją išklojo jo tėvas Žilvinas Žvagulis. Pasirodo, Š.Marčiulionis prieš 12 metų Ž.Žvagulio ir Irenos Starošaitės vestuvių proga jauniesiems padovanojo kelionę į JAV. Jaunavedžiams puikiai laiką leidžiant San Diege, užsimezgė jų meilės vaisius...

„Vakaris turi turėti JAV pilietybę... Jei apie tai sužinotų žemaičiai, neįleistų Žvagulio į Žemaitiją“, – juokėsi Šarūnas.

Vaikų temą pratęsė Valinskų šeima. Mažai kas žino, kad Arūno ir Ingos sūnus Šarūnas pavadintas Marčiulionio garbei. Pasirodo, per vieną čempionatą Arūnas Valinskas prisižadėjo savo sūnų pavadinti  rezultatyviausio žaidėjo vardu.

„Kiek girdėjau, jis labai džiaugėsi, kad rezultatyviausiu žaidėju nebuvo pripažintas Gvidonas Markevičius“, – juokėsi Š.Marčiulionis.

Laidos vedėjas Kristupas Baublys gimtadienį švenčiantį Š.Marčiulionį įkalbėjo į rankas paimti gitarą. „Girdėjome, kad kartkartėmis pagrojate ir padainuojate“, – krepšinio legendai sakė K.Baublys.

„Prismaugsiu Žvagulį“, – juokais replikavo Marčiulionis, tačiau paėmė į rankas gitarą ir atliko savo mėgstamiausią dainą „Saulė leidžias“. Tiesa, brazdindamas gitarą, Šarūnas vis žvalgėsi į užkulisius, laukdamas pasirodančios Irenos Starošaitės. Ir buvo beveik teisus – ten progos išeiti į sceną laukė jo bičiulis Ž.Žvagulis...

Per Jonines LNK žiūrovams bus parodyta speciali laida „Kai švenčia Dvyniai ir Vėžiai“, kurioje savo gimtadienius, be Š.Marčiulionio, paminės politiko žmona Jolanta Paulauskienė, buvęs kultūros ministras Jonas Jučas, dainininkai Aleksandras Ivanauskas-Fara, Deivis, Inga Valinskienė, olimpinis čempionas Romas Ubartas ir Seimo narys Rokas Žilinskas.

VIDEO: 15min.lt / Š.Marčiulionis uždainavo
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką