Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 9d. 16:34

Svetlana Pronina: „Meilės neieškojau ir neieškau“

Svetlana Pronina
Gretos Skaraitienės nuotr. / Svetlana Pronina

BTV laidoje „Yra kaip yra“ paaiškės, į ką reikia atkreipti dėmesį ieškant gyvenimo partnerio. Viena iš šios pokalbių laidos dalyvių, Julija Seržonovaitė, muzikos ir teatro akademijos studentė, teigs, kad ji ieškanti vyro, kuris turėtų ir pinigų, ir tikslų. Jai nebūtų svarbu ir jo fiziniai trūkumai. „Net jei vyrui dvoktų iš burnos ar jis nemokėtų gražiai apsirengti – tam moteris ir yra, kad jam padėtų susitvarkyti“, – savo nuomonę dėstys jauna moteris.

Taip pat laidoje svečiuosis Agnė Zobovienė, kuri jau daugelį metų skiriasi ir taikosi su savo 28-iais metais vyresniu vyru Nikolajumi Zobovu. „Jis buvo itin pavydus, niekur nenorėjo manęs išleisti“, – apie pagrindinę nesutarimų su vyru priežastį užsimins moteris.  Tačiau, kodėl net ir porai susitaikius, jie toliau bylinėjasi teisme?

Pokalbių laidoje skyrybų advokatė Svetlana Pronina papasakos, kad jos darbo praktikoje netrūksta bylų nei su barakudomis, nei su alfonsais. „Bylų – tikrai labai daug. Lietuvoje skiriasi kas šešta pora.  Norėčiau priminti Elizabeth Taylor žodžius – yra dvi kategorijos turtingų vyrų: viena iš jų turi pinigų, dėka savo žmonų, kita – žmonas dėka savo pinigų“, – laidoje pasakos savo milžiniškomis iškirptėmis išgarsėjusi advokatė.

Moteris, paklausta, kodėl jos pačios santykiai pasibaigė dvejomis skyrybomis, užsimins, kad visus savo santykius kūrė tik iš meilės, tačiau net ir šis jausmas ne visada garantuoja gyvenimą kartu iki mirties. „Meilės neieškojau ir neieškau“, – sakys advokatė.

O viena iš šios laidos eksperčių, Gintarė Gurevičiūtė nuspręs išsiaiškinti, kaip jai, vienišai merginai, greičiau susirasti partnerį, nes pasitaikys puiki proga – laidoje svečiuosis geišų mokyklos įkūrėja Inesa Mintaučkienė. Kada žavi šviesiaplaukė susiras antrąją pusę? Ir kokių priemonių, kad pasiektų šį tikslą jai teks imtis?

Pokalbių laida „Yra kaip yra“ – tobulo vyro paieškos – ketvirtadienio, sausio 9-osios vakarą 20.30 val. per BTV.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką