Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 19d. 16:51

Šviesiaplauke tapusi Palmira Kelertienė: „Vyrai pasidarė mandagesni, paslaugesni“

Palmira Kelertienė
Žygimanto Gedvilos, asmeninio albumo nuotr. / Palmira Kelertienė

Ateina laikas, kai kiekvienas žmogus savo gyvenime užsigeidžia pokyčių. Vieni nusprendžia persikelti į kitą būstą, kiti įsigyti naują augintinį. Ne paslaptis, kad dailiosios lyties atstovės, išgirdusios žodį „pokyčiai“, skuba į grožio salonus. Juk kartais taip norisi atnaujinti išvaizdą ir nustebinti aplinkinius.

Pokyčių metas aplankė ir garsią astrologę Palmirą Kelertienę. Ilgą laiką ją visi galėjo atpažinti iš tamsių plaukų, tačiau praėjusios vasaros pabaigoje moteris apsisprendė – laikas juos šviesinti. Kaip teigia pati Palmira, šis sprendimas nebuvo spontaniškas.

„Aš nesu linkusi eksperimentuoti su savo išvaizda, tačiau tokio sprendimo priešistorė jau gana sena. Kai su a.a. Jurga Ivanauskaite buvome geros draugės, paskutiniuosius savo gyvenimo metus ji mane ėmė agituoti, sakydavo, gal tau laikas plaukus šviesintis, juk po 40-ties moterims tai įprasta.

Kai ji įsigijo šviesių plaukų peruką, juokavo, kad galėtume atidaryti šviesių moterų plaukų klubą. Kažkada ir buvo toks akstinas, tačiau ėjo metai, aš nieko nekeičiau. O dabar, rugpjūčio gale, sugalvojau, kad man reikia pokyčių“, – 15min sakė P.Kelertienė.

Įvertinkite, kuri spalva astrologei tinka labiau:

Astrologė pagal horoskopo ženklą yra Vandenis, o šio oro ženklo atstovams pokyčiai užtrunka nemažai laiko. Visgi šiuo metu juos užklupęs sunkusis periodas, todėl ir pati P.Kelertienė, pasitelkus profesionalios kirpėjos pagalbą nusprendė pakeisti išvaizdą.

„Prasidėjo nelabai geras Vandenio laikas, todėl sugalvojau, kad reikia pasikeisti – padariau eksperimentą. Pasąmonės glūdumoje vis sukosi mintis, kad reikia pašviesinti plaukus. Tai nepavadinsi spontanišku pokyčiu, labiau eksperimentu, pusiau pokštu.

Galvoju, juk visos draugės bent kartą gyvenime keitėsi plaukų spalvą, atėjo laikas ir man. Kirpėja gana skeptiškai vertino šį mano norą, tačiau per 5 val. pavyko išgauti šviesių plaukų efektą“, – sakė astrologė.

Stop kadras/Palmira Kelertienė
Stop kadras/Palmira Kelertienė

Pasakodama apie savo visus nustebinusį sprendimą, P.Kelertienė prisiminė ir linksmą nutikimą, kai bandė pati namuose, pirmą kartą dažytis plaukus.

„2008 metų vasarą buvau mėginusi pati savarankiškai šiek tiek pašviesinti plaukus, tačiau nelabai pavyko. Nuėjau į vaistinę, nusipirkau vandenilio peroksido ir užtepiau ant plaukų. Pašviesinau priekį, tačiau buvo labai negraži spalva. Po tokios nevykusios saviveiklos praėjo 10 metų. Šį kartą nusprendžiau palaukus patikėti profesionaliai kirpėjai“, – juokėsi Palmira.

Paklausta ar pakeitusi plaukų spalvą moteris sulaukia daugiau dėmesio ar komplimentų P.Kelertienė tikino gaunanti iš draugių pagyrimų bei pastebinti vyrų paslaugumą.

„Draugės sakė taip yra gražiau, geriau, šviesiau. Jos tikrai pagiria, nors kartais išgirstu ir atsiliepimų: „Čia ne ta Palmyra, mes pripratę prie kitokios.“ Neturiu šimtaprocentinio palaikymo, bet juk dariau eksperimentą. Iš vyrų dėmesio nepasakyčiau, kad susilaukiu labai daug, tačiau atkreipiau dėmesį, kad taksistai atidaro duris, pasidarė mandagesni, paslaugesni. Kartais priekyvietėje ir nuolaidų padaro“, – pasakojo astrologė.

„Scanpix“ nuotr./P.Kelertienė teigė, kad palankiausia Lietuvai bus pirma metų pusė iki liepos, o tolimesnė vasara bus itin sudėtinga.
„Scanpix“ nuotr./P.Kelertienė teigė, kad palankiausia Lietuvai bus pirma metų pusė iki liepos, o tolimesnė vasara bus itin sudėtinga.

„Visgi padariau išvadą, kad blondinėms gyventi lengviau. Turiu vieną draugę vairuotoją, ji man yra pasakojusi, kad prieš dažant plaukus šviesiai, ją vis bausdavo vairuotojai. Tapusi blondine, ji pastebėjo, kad niekas nebebaudžia, policininkai nešaukia“ – 15min sakė Palmira.

Moteris sakė mananti, kad visuomenėje vyrauja stereotipas, teigiantis, jog moterims šviesiaplaukėms gyventi yra lengviau. Visgi vyrams plaukų spalva didelio skirtumo nesudaro.

Tiesa, P.Kelertienė pakeitusi plaukų spalvą sako pati besijaučianti geriau, o ir tamsinti jų kol kas nesiruošia: „Aš pašviesinusi plaukus jaučiuosi geriau. Man šis žaidimas patiko. Kol kas minčių vėl nusidažyti tamsia spalva nekilo. Šviesi spalva tarsi atmuša problemas, tačiau nereikia to vienareikšmiškai suprasti. Vandens ženklams gali būti ir atvirkščiai, šie žmonės pašviesinę plaukus gali sulaukti problemų.“

„Lietuvos ryto“ televizijos archyvo nuotr./Palmira Kelertienė
„Lietuvos ryto“ televizijos archyvo nuotr./Palmira Kelertienė

Nors garsi astrologė ir teigia, kad žmonių sėkmes bei nesėkmes kartais lemia išvaizdos pokyčiai, tačiau visi gali pamėginti paeksperimentuoti ir nuspręsti, su kokia plaukų spalva jiems sekasi labiau.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

33:22
01:27
01:22

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką