Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 11 29, 10:42

T.Vidmanto „Trys milijonai eurų“ tapo populiariausiu filmu: aplenkė rekordininką „Zero 3“

Režisieriaus Tado Vidmanto komedija „Trys milijonai eurų“ dar teberodoma Lietuvos kino teatruose, tačiau jau susilaukė ypač didelio populiarumo – filmą pamatė daugiau nei 190 000 žiūrovų. Tad juosta surinko daugiau nei milijoną eurų ir tapo populiariausiu 2017 metų filmu, aplenkdamas favoritu laikytą Emilio Vėlyvio „Zero 3“.
Filmo „Trys milijonai eurų“ filmavimas
Filmo „Trys milijonai eurų“ filmavimas / Ievos Jūros Jūraitės nuotr.

Filmo sėkme, puikiais ir netikėtais rezultatais džiaugėsi „Vabalo filmai“ prodiuseris Deividas Misiulis. „Trys milijonai eurų“ yra ne tik sėkmingiausias filmas 2017 metais, bet šiuo metu jau atsidūrė ketvirtoje visų laikų sėkmingiausių Lietuvoje rodytų filmų topo vietoje. Tačiau, matant tendencijas ir bilietų pardavimus, drąsiai sakau, kad kitą savaitgalį mes jau būsime nr. 2, aplenkę tiek „Avatarą“, tiek „Tadą Blindą“, – džiaugėsi D.Misiulis.

Pasak filmo režisieriaus Tado Vidmanto, kad filmas surinks milijoną, jis tikėjo jau seniai. „Visų režisierių Lietuvoje svajonė yra pasiekti tą auksinį milijoną. Man tai pavyko padaryti iš trečio karto. Kritikų ir snobų nuomonė man nėra svarbi, nes filmus kuriu žiūrovams. O jie parodė, kad myli šią komediją. Tiesa, kad bus milijonas eurų, jaučiau dar kai rašiau jį pernai lapkritį, o įsitikinau, kai pradėjome filmavimą šiemet gegužę. Turbūt buvau vienintelis, kuris sakė, kad bus tokie rezultatai. Na, dar mano žmona Lina man pritarė“, – smagiai pasakojo režisierius.

VIDEO: TRYS MILIJONAI EURŲ (2017) - Oficialus Treileris - Tado Vidmanto komedija

Pagrindiniai filmo personažai – sugyventiniai Julius ir Živilė savo kailiu patiria, jog į duris gali pasibelsti didžiulė sėkmė, kai dar vakar į jas beldėsi antstoliai. Trys milijonai eurų – tai loterijos laimėjimas, patikrinsiantis ne tik VMI operatyvumą, bet ir tikros, lietuviškos meilės tvirtybę. Draugai dėl pinigų tampa priešais, o priešai – draugais. Juliui teks juos atsirinkti, drauge ir nepamirštant moters, su kuria dar ką tik maudėsi skurde, o ne turtuose.

Filmui scenarijų parašė Tadas Vidmantas. Filmą kuria prodiuserių kompanija „Vabalo filmai“. Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Giedrius Savickas, Inga Jankauskaitė, Jokūbas Bareikis ir Ineta Stasiulytė. Filmą galima pamatyti visuose didžiausiuose šalies kino teatruose nuo 2017 m. spalio 27 dienos.

VIDEO: Ineta Stasiulytė apie erotinę sceną - TRYS MILIJONAI EURŲ

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką