Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Taja su darželinukais ruošia muzikinį sveikinimą mamoms

Taja Ukmergės darželyje
Organizatorių nuotr. / Taja Ukmergės darželyje
Šaltinis: 15min
0
A A

Šilčiausių sveikinimų mamoms konkurse „Tau, mama!“ nugalėjęs Ukmergės mokykla-darželis „Varpelis“ sulaukė savo žvaigždės. Pirmadienį darželyje apsilankė žinoma atlikėja Taja ir kartu su vaikais pradėjo repetuoti sveikinimą savo ir visos Lietuvos mamytėms. Motinos dieną, pirmąjį gegužės sekmadienį, LNK transliuojamo renginio metu 10 gabių darželio mergaičių kartu su Taja atliks žinomą dainą „Angelas baltas“.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Įdomus sutapimas: Vilniuje kadaise pati lankiau darželį, pavadinimu „Varpelis“. Abu mano sūnūs – to paties Vilniaus „Varpelio“ auklėtiniai. Dabar vykstu į Ukmergę susitikti ir dainuoti su „Varpelio“ mergaitėmis“, – įspūdžiais apie kelionę į Ukmergę dalinosi atlikėja Taja.

Atlikėjos apsilankymas darželyje tapo išskirtiniu dienos įvykiu. Tają džiugiai pasitikusios darželio auklėtojos teigė, kad vaikai kartu su choreografe dainą repetuoja jau nuo pat ryto. Taja kantriai pasirašinėjo autografus ir pasakojo apie tai, kaip pati vaikystėje sveikindavo mamą su Motinos diena.

„Laukdavau, kol mama pabus, o tada nudžiugindavau ją dovanodama pačios darytus darbelius, piešinius, atvirutes. Prisimenu, kaip kartą sveikinime parašiau ir paprašiau, kad mama būtų gera ir niekados nesibartų. Matyt, tais metais buvau griežčiau auklėjama“, – su šypsena pasakoja atlikėja.

Artėjant vienai gražiausių pavasario švenčių – Motinos dienai – Lietuvos vaikų darželiai buvo pakviesti paruošti bei nufilmuoti įspūdingiausią sveikinimą mamoms, kurį norėtų pristatyti visai Lietuvai koncerte „Tau, mama!“. Konkurso organizatorius nustebino Lietuvos darželių aktyvus dalyvavimas. Sveikinimų mamoms sulaukta iš beveik 150 Lietuvos darželių!

Iš viso vaikų kolektyvai iš 10 Lietuvos darželių turės neeilinę galimybę savo mamas pasveikinti nuo didžiosios scenos. Gegužės 2 d. jie dalyvaus finaliniame „Biovelos“ dovanojamame visų žvaigždžių koncerte „Tau, mama!“.

Netrukus žinomų muzikantų sulauks dar 5 naujai paskelbti Lietuvos darželiai – finalininkai: Panevėžio lopšelis-darželis „Vyturėlis“, Vilniaus nevalstybinis darželis SOS, Kauno lopšelis-darželis „Pasaka“, Trakų lopšelis-darželis „Ežerėlis“ ir Vilniaus lopšelis-darželis „Žilvinėlis“.

Kiekvienam sveikintojui ar jų kolektyvui svarbiajam pasirodymui padės pasirengti žymiausi muzikos atlikėjai bei populiariausios grupės. Koncerte kartu su naujai atrastomis mažosiomis žvaigždėmis dainuos ir mamas sveikins žinomi šalies atlikėjai: Aistė Pilvelytė, Stano, Alanas Chošnau, Neda, Linas Adomaitis, Vaida Genytė, Vilija Matačiūnaitė ir kiti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką