Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 21d. 13:07

Tarologas Leopoldas Malinauskas: „Šedžių žvaigždė nusileido“

Andrius Šedžius ir Monika Šedžiuvienė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Andrius Šedžius ir Monika Šedžiuvienė

TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ pasakos apie karščiausias pastarojo meto žvaigždžių skyrybas. Šių dienų aktualija – verslininko Andriaus Šedžiaus ir jo žmonos, merginų grupės „POP Ladies“ narės Monikos, santuoka yra atsidūrusi ant skyrybų slenksčio.

Šedžių šeima susikūrė prieš porą metų. Tai, kad pora žlugs, jau prieš metus prognozavo tarologas Leopoldas Malinauskas. Paprašytas „Žvaigždžių dešimtuko“ jis ir vėl metė kortas Šedžiams.

Andriui ir Monikai iškrito korta su apversta žvaigžde. „Jeigu žvaigždė yra vilties simbolis, tai apversta žvaigždė nepalieka jokių vilčių. Žodžiu, jeigu trumpai, Šedžių žvaigždė nusileido“, – laidoje konstatuos tarologas.

TV3 nuotr./Leopoldas Malinauskas
TV3 nuotr./Leopoldas Malinauskas

Prieš porą savaičių Vilniaus apylinkės teisme svarstyta buvusios manekenės Violetos Repčenkaitės skyrybų su verslininku Mindaugu Vosyliumi byla. Ar galutinai išsiskirs šios prieš penkerius metus susituokusios poros keliai?

Gerokai sudėtingiau iš šalies atrodė prieš porą metų įvykusios fotomenininkų, verslininkų Jurgos ir Ričardo Anusauskų, skyrybos. Pora daugiau nei dvidešimt metų buvo kartu. J.Anusauskienė iki šiol nekalba apie savo išgyvenimus. „Ar man reikia artimo žmogaus? Taip. Ar aš jį turiu? Ne. Aš turiu pakankamai daug dalykų gyvenime, kurie teikia man pilnatvės jausmą, ir žinau, kad toks žmogus tikrai bus mano gyvenime“, – sako optimistiškai nusiteikusi moteris.

Į šio vakaro „Žvaigždžių dešimtuko“ topą pateko ir laidos vedėjo Vitalijaus Cololo porininke tapusi merginų grupės „Naujosios pupytės“ narė Vita Jakutienė. Pikti liežuviai plaka, kad ji, po devynerių metų santuokos, skiriasi su vyru – prieštaringos reputacijos verslininku Justu Jakučiu, kuris šiuo metu sulaikytas. Vasarį jam pateikti kaltinimai, per kratą šeimos namuose aptikus didelį kiekį narkotikų ir šaunamąjį ginklą. Be to, vyras įtariamas rinkęs privataus pobūdžio informaciją apie savo žmoną.

„Aš skiriuosi, man atrodo, jau aštuonerius ar devynerius metus. Taip – mes vos tik susipykstam, ir iš karto skiriamės, va jau devinti metai“, – išskirtiniame interviu „Žvaigždžių dešimtukui“ pasakos Vita.

Tarologas L.Malinauskas kortas mes ir šiai porai. Laidoje paaiškės, ar iš tikrųjų Jakučiams lemta pasukti skirtingais keliais.

Kiti „Žvaigždžių dešimtuko“ herojai: beveik ketvirtį amžiaus su Ugne Sipariene praleidęs aktorius Saulius Siparis, kuris prisipažins jau išvažiavęs iš šeimos namų, neseniai susiburkavę TV3 projektų dalyviai – modelis Jolanta Leonavičiūtė ir šokėjas Marius Gaižauskas, prieš aštuonerius metus susituokusi pora – šokėja Edita Daniūtė ir advokatas Mindaugas Vasiliauskas, taip pat kitos ryškios, šiuo metu besiskiriančios pramogų pasaulio žvaigždės. Visos Lietuvą drebinančios žvaigždžių skyrybos jau šį vakarą 20.30 val. TV3 „Žvaigždžių dešimtuke“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

02:08
01:11
02:10

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką