Dabar populiaru
Publikuota: 2019 sausio 11d. 10:09

Tarp interneto žvaigždžių K.Meschino ir M.Šalčiūtės perbėgo juoda katė: viena kitą kaltina patyčiomis

Monika Šalčiūtė ir Karolina Meschino
15min nuotr. / Monika Šalčiūtė ir Karolina Meschino

Tarp socialinių tinklų žvaigždžių Karolinos Meschino ir Monikos Šalčiūtės perbėgo juoda katė. Ir panašu, kad draugyste artimiausiu metu nekvepia. Naujas merginų kivirčas kilo ketvirtadienio vakarą, kai M.Šalčiūtė „Instagram“ tinkle pasidalijo vienu stop kadru. Toks Monikos veiksmas supykdė asmeninių vaizdo įrašų nutekinimo skandalą patyrusią K.Meschino, ji M.Šalčiūtės įraše įžvelgė patyčias.

Šokėja Monika Šalčiūtė, socialinių tinklų žvaigždės titulą pelniusi dar prieš keletą metų, ketvirtadienio vakarą kartu su savo mylimuoju Dovydu Bagdonu leido diskutuodami grupinių pokalbių programėlėje „Discord“.

Netrukus instagrame M.Šalčiūtė paviešino stop kadrą, darytą vieno iš „Discord“ vartotojų, kuriame matoma Monika gulinti vonioje ir užrašas „Dovi, man šaaaalta“. Šis sakinys buvo perfrazuotas iš nutekintų Karolinos Meschino vaizdo įrašų.

„Instagram“ nuotr./Monikos Šalčiūtės instagramo nuotrauka
„Instagram“ nuotr./Monikos Šalčiūtės instagramo nuotrauka

Tai nepraslydo pro akis Karolinai Meschino, kuri Monikos Šalčiūtės paviešintame stop kadre įžvelgė patyčias.

„Smagu, kai žinomos merginos taip „palaiko“ viena kitą ir visai „neskatina“ patyčių. Sveikinu, matyt dabar kietesnė daug jaučiasi“, – tokius žodžius M.Šalčiūtei adresavo K.Meschino.

M.Šalčiūtė, pamačiusi K.Meschnino žinutę, siūlė jai nekreipti į tai dėmesio ir nesiaiškinti santykių viešai, o pasikalbėti akis į akį.

„Karolina, tu nesureikšmink šito, nes rodžiau viską, kas ten (programėlėje – red.) yra varoma ant manęs ir visokie bajeriai kuriami apie mane. Tikrai negalvojau apie tave. Jei tu jautiesi blogai, kad įdėjau tuos bajerius, tai parašyk man, o ne publikuok kažkokias nesąmones“, – sakė M.Šalčiūtė.

Karolina Meschino instagrame turi 226 tūkst. sekėjų, Monika Šalčiūtė – 179 tūkst.

„Aš tikrai patyčių nepalaikau ir visi tai žino, pati jų nuolatos sulaukiu. Aš tiesiog įdėjau tą, ką kiti įdėjo, kas nėra mano sukurta ir man tiesiog buvo juokinga. O juokinga ne dėl to, kad turinys komiškas, o dėl žmonių labai lakios fantazijos. Aš nematau, kad būčiau padarius kažką blogo“, – pridūrė Monika.

Tačiau netrukus M.Šalčiūtė sulaukė savo sekėjų komentarų, esą pati Karolina Meschino nevengia iš Monikos pasijuokti, o dabar ją dėl paties puola.

„Karolina sako, kad ji prieš patyčias. Nori, kad ją visi palaikytų, o pati ką daro, bent jau neapsimestų. Aš nesuprantu, kažkokie dvigubi standartai“, – sakė M.Šalčiūtė reaguodama į ją palaikančių sekėjų žinutes, kurie jai priminė atvejus, kai Karolina iš Monikos šaipėsi.

Monikos Šalčiūtės „Instagram“ stop kadras
Monikos Šalčiūtės „Instagram“ stop kadras

Karolina Meschino instagrame turi 226 tūkst. sekėjų, Monika Šalčiūtė – 179 tūkst.

Sekėjų armija didžiulė ir ši aplinkybė abi socialinių tinklų žvaigždes įpareigoja atsakingai reikšti nuomonę viešumoje, nes pro jaunų gerbėjų akis neprasprūsta nė menkiausia smulkmena. Tiek Karolina, tiek Monika daugeliui jų sekėjų yra pavyzdys, iš kurio paaugliai mokosi ir kurį kopijuoja.

Emocinė pagalba: kur kreiptis
Emocinė pagalba vaikams
„Vaikų linija“
Kasdien (11-23 val.):
Tel.: 116 111
www.vaikulinija.lt
Emocinė pagalba jaunimui
„Jaunimo linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 28 888
www.jaunimolinija.lt
Emocinė pagalba suaugusiems
„Vilties linija“
Visą parą:
Tel.: 116 123
www.viltieslinija.lt
Emocinė pagalba moterims
„Pagalbos moterims linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 66 366
www.moters-pagalba.lt
Emocinė pagalba rusakalbiams
„Linija Doverija“
Darbo dienomis (16-20 val.):
Tel.: 8 800 77 277
Krizių įveikimo centras
Antakalnio g. 97, Vilnius
www.krizesiveikimas.lt
krizesiveikimas
Psichologinė pagalba emigrantams

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką