Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 27d. 19:36

„Tarp mūsų, mergaičių“ VIP premjera: atskleistos kortos, kaip linksminasi moterys be vyrų

Eglė Jakštytė, Aušra Štukytė ir Dmitrijus Radinas, Karolina Meschino ir Remigijus Daškevičius, Gintarė Gurevičiūtė ir Dmitrijus Jaruševičius
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / Eglė Jakštytė, Aušra Štukytė ir Dmitrijus Radinas, Karolina Meschino ir Remigijus Daškevičius, Gintarė Gurevičiūtė ir Dmitrijus Jaruševičius

Abejingų Lietuvoje nepalikusių komedijų „Tarp mūsų, berniukų...“, „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“ režisierius Kęstutis Gudavičius ir vėl visiems paruošė juoko dozę. Šįkart režisierius nusprendė nukreipti žvilgsnį į moteris – iš karto po Kalėdų Vilniaus kino centre „Forum Cinemas Vingis“ pristatė filmą „Tarp mūsų, mergaičių“.

Pasveikinti filmo kūrybinės komandos ir pamatyti, ką veikia bei kaip linksminasi moterys, kai šalia nėra vyrų, į premjerą atvyko būrys kviestinių svečių. Raudonu kilimu žengė ir pramogų pasaulio atstovai: Eglė Jakštytė, Gintarė Gurevičiūtė su Dmitrijumi Jaruševičiumi, Naglis Bierancas, Livija Gradauskienė su Marijumi Gradausku, Karolina Meschino su Remigijumi Daškevičiumi ir kiti.

Viena filmo aktorių Ineta Stasiulytė kino teatre pasirodė su ypatinga palyda – dviem savo dukromis.

TAIP PAT SKAITYKITE: Mieliau nebūna: Ineta Stasiulytė ant raudono kilimo pozavo su dukromis – Upe ir 2 mėnesių Frėja

„Tarp mūsų, mergaičių“ – ketvirtasis populiarių lietuviškų komedijų kūrėjo K.Gudavičiaus filmas. Istorija prasideda nuo nekalto sumanymo: šešios geros draugės nusprendžia smagiai ir jaukiai praleisti savaitgalį užmiesčio SPA centre. Susitikimo nekantriai laukia visa šešeriukė – juk jos artimos dar nuo studijų „Pedagoginiame“ laikų.

Nerūpestingu turėjęs būti savaitgalis netrukus virsta tikru nesusipratimu, keliančiu grėsmę senai draugystei. Kasdieniai pokalbiai apie visoms moterims aktualius dalykus (vyrus, amžių ir antsvorį) netrukus perauga į skaudžias išpažintis, kaltinimus ir pagiežą.

Bet kas ten supaisys tą moteriška draugystę... Veikiausiai ji tiesiog neįmanoma be pavydo, pykčių ir intrigų. Lygiai kaip be tarpusavio supratimo ir gebėjimo atleisti. Kas nugalės ar senos nuoskaudos ar moteriškas solidarumas ir draugystė?

Filmo kūrėjai skelbia, kad komedija „Tarp mūsų, mergaičių...“ subalansuota moterims (ypač „Sekso ir miesto“ gerbėjoms), tačiau filmą privalo pamatyti ir vyrai. Ir ne vien smalsumo vedami, o kad išgirstų ką tos moterys kalba, kai jų nėra šalia.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Filmo aktorė Aušra Štukytė su sužadėtiniu Dmitrijumi Radinu
Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Filmo aktorė Aušra Štukytė su sužadėtiniu Dmitrijumi Radinu

Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Ineta Stasiulytė, Rimantė Valiukaitė, Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė, Emilija Latėnaitė-Beliauskienė, Aušra Štukytė, Rasa Marazaitė.

VIDEO: „Tarp mūsų mergaičių“ treileris

Aktorei Inetai Stasiulytei vaidinant paskutinį vaidmenį prieš gimdymą, komedijos „Tarp mūsų mergaičių“ kūrėjai pasistengė jos nėštumą išnaudoti maksimaliai.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ineta Stasiulytė filmo „Tarp mūsų, mergaičių“ kolegoms pranešė naujieną – keičia dukters vardą

Ineta ne tik vaidino netrukus gimdysiančią nėštukę – jos 8 mėnesio nėštumas tapo smagiausių improvizuotų filmo pokštų šaltiniu. Viena juokingiausių filmo scenų, kuria prieš oficialią filmo premjerą pasidalino filmo kūrybinė grupė – aktorės Rimantės Valiukaitės pamokos Inetos personažui.

Filmo režisieriaus K.Gudavičiaus teigimu, šią šmaikščią sceną teko filmuoti daug kartų.

„Filmuotis aktorėms buvo labai linksma, tačiau komedijose linksmumas neretai reiškia daug nepavykusių kadrų. Taip ir su šiuo epizodu. Darėm daug dublių, sceną kartojome kelis kartus, nes vos pradėjus filmuoti, kažkuri aktorė iš šešetuko prapliupdavo juoku. Galiausiai pavyko, bet tuo pačiu prigaminome nemažai medžiagos nepavykusių kadrų filmukui“, – linksmai pasakojo režisierius.

Šalies kino teatruose komedija „Tarp mūsų, mergaičių“ pasirodys nuo gruodžio 28 dienos.

VIDEO: R. Valiukaitė moko I. Stasiulytę gimdyti

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką