Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 29d. 12:12

Tarp naujo šou „Lietuvos talentai. Supervaikai“ dalyvių – magai, mokslininkas ir motociklininkas

Arianas Eismontas ir Milena Sprainytė
TV3 nuotr. / Arianas Eismontas ir Milena Sprainytė

Pavasarį pasirodys specialus projekto „Lietuvos talentai“ sezonas. Šį kartą šou dalyvaus ir savo talentus demonstruos tik vaikai ir paaugliai iki 14 metų amžiaus. „Lietuvos talentai. Supervaikai“ jau sulaukė daugybės norinčių pasirodyti didžiojoje scenoje, tad dar svarstantys dalyvauti projekte turėtų suskubti pateikti paraiškas iki vasario 14 d. Pagrindinis šou prizas – 10 000 eurų.

„Ne veltui būsimus projekto dalyvius vadiname „supervaikais“. Šios kartos vaikai sugeba viską: gerai mokytis, aktyviai dalyvauti popamokinėse veiklose ir lankyti kelis būrelius. Dar jie turi neeilinių talentų, kuriuos privalo pamatyti visa Lietuva. Visi žinome, kiek daug darbo ir užsispyrimo reikia įdėti lavinant talentą. Todėl tokie vaikai turi būti pastebėti ir pagirti. Dalyvių lauks ne tik pasirodymas profesionalioje scenoje, žinomumas ir minios gerbėjų, bet ir piniginis apdovanojimas – pagrindiniam prizui TV3 televizija skiria net 10 000 eurų“, – sako TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

TV3 nuotr./„Lietuvos talentų“ ketvirtojo pusfinalio akimirka
TV3 nuotr./„Lietuvos talentų“ ketvirtojo pusfinalio akimirka

Kaip rašoma pranešime spaudai, projekto „Lietuvos talentai. Supervaikai“ organizatoriai džiaugiasi, kad anketas dalyvauti projekte jau pateikė tokie netikėti talentai kaip magai, gyvūnų dresuotojai, motociklininkas, šaškių mylėtojai, fechtavimo specialistai, 6 metų mokslininkas, dailininkas, kurio talentas tiesiog pribloškia. Dalyvio anketą taip pat užpildė buvusio „X faktoriaus“ dalyvio būgnais grojanti dukrelė. Ir tai tik maža dalis norinčių tapti projekto „Lietuvos talentai. Supervaikai“ dalimi. Šou rengėjai žada, kad komisija nevertins pasirodymų, bet drąsins, palaikys dalyvius, dalins patarimus ir padės dar labiau atsiskleisti kiekvienam talentui.

Su TV projektais daugelį metų dirbantis prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas pabrėžia, kad projekte laukiami ne tik dainuojantys ar šokantys vaikai. Scena atvira įvairių būrelių atstovams: robotikos, chemijos ar programavimo. Šou rengėjai nori parodyti, kuo užsiima šiuolaikiniai vaikai ir paaugliai – karta, kuri neabejotinai keis Lietuvą.

TV3 nuotr./„Lietuvos talentų“ ketvirtojo pusfinalio akimirka
TV3 nuotr./„Lietuvos talentų“ ketvirtojo pusfinalio akimirka

„Galbūt jūsų namuose yra vaiko dresuojamas augintinis, kuris stebina per šeimos šventes? Neslėpkite jo, leiskite pasidžiaugti visai Lietuvai. O gal jūsų vaikas tapo ir jo kūriniai džiugina namų sienas? Leiskite, kad džiugintų visos šalies meno mylėtojus. O gal jūsų vaiko pašaukimas – elektroninė muzika ir laisvu metu jis suka plokšteles? Šou gali dalyvauti ir didžėjai! Projekte „Lietuvos talentai. Supervaikai“ laukiame įvairiausių talentų atstovų, todėl kviečiame tėvus ir vaikus plačiau pažvelgti į „talento“ sąvoką. Parodykime šiuolaikinius vaikų užsiėmimus, kuo jie kvėpuoja, ką veikia“, – sako prodiuseris.

Projekto organizatoriai sulaukė klausimų, ar gali scenoje vaikui padėti šeimos nariai ar mokytojas. „Lietuvos talentai. Supervaikai“ projektas skirtas visai šeimai, todėl vaikai gali pasirodyti padedant suaugusiems. Pavyzdžiui, jei grojate gitara, o jūsų vaikas dainuoja, galite pasirodyti kartu, padėti ir palaikyti jį kartu pasirodydami didžiausioje šalies scenoje.

„Džiaugiamės, kad jau sulaukėme anketų, kur visa šeima muzikuoja. Gražu žiūrėti į tokias puikias šeimas. Neabejojame, kad neliks abejingų tokiems pasirodymams“, – sako S.Urbonavičius-Samas.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką