Dabar populiaru
Publikuota: 2021 rugsėjo 26d. 13:20

Tatjanos ir Kšištofo Lavrinovičių sūnaus krikštynų akimirkos: turės 3 krikštatėvius

Tatjanos ir Kšištofo Lavrinovičių sūnaus Kristiano krikštynų akimirka
Akvilės Razauskienės nuotr. / Tatjanos ir Kšištofo Lavrinovičių sūnaus Kristiano krikštynų akimirka
Šių metų rugsėjo vidurys krepšininkui Kšištofui Lavrinovičiui (41) ir jo žmonai verslininkei, tituluotai gražuolei Tatjanai (36) įsimins dėl ypatingo įvykio – tąkart buvo pakrikštytas pavasarį gimęs jų sūnus Kristianas. Dabar, nusikėlusi į tą nepamirštamą dieną, Tatjana ne tik dalijasi jos akimirkomis, bet ir atskleidžia krikštynų detales.

Saulėtą rugsėjo 12-ąją Tatjana ir Kšištofas Lavrinovičiai kartu su artimaisiais ir šeimos bičiuliais susibūrė vardan švento tikslo – pakrikštyti pavasarį gimusį Kristianą. Jo krikštatėviais tapo trys asmenys: krikšto tėtis Kšištofo brolis Darjušas Lavrinovičius ir tuo pačiu dar viena šeimos draugų pora Jurgita bei Vaidas Stoškai.

„Išlaikius tam tikrus kursus, buvo galimybė mažylį pakrikštyti trims asmenims, todėl tuo pasinaudojome ir labai džiaugiamės tokiu pasirinkimu“, – kalbėdama su portalu Žmonės.lt sakė Tatjana Lavrinovič.

Moteris pasidžiaugė, kad krikštydami sūnų pasirinko išties jaukią bažnyčią ir bendruomenę, kuriai priklauso žinomas šalies kunigas Algirdas Toliatas. „Su Algirdu teko bendrauti ne vieną kartą, todėl pajautę gerą aurą, nusprendėme, kad Kristianą turėtų pakrikštyti būtent jis“, – pasakojo Tatjana.

Akvilės Razauskienės nuotr./Tatjanos ir Kšištofo Lavrinovičių sūnaus Kristiano krikštynų akimirka
Akvilės Razauskienės nuotr./Tatjanos ir Kšištofo Lavrinovičių sūnaus Kristiano krikštynų akimirka

Savo ketvirtajai atžalai Tatjana ir Kšištofas suteikė Aleksandro krikšto vardą. Tiesa – ne be reikalo: šis vardas populiarus ir svarbus Tatjanos šeimai.

„Mano tėčio vardas yra Aleksandras, mano brolio sūnaus vardas Aleksandras, mano sesės vyro – taip pat. Kai rinkome mažylio vardą, vienas iš variantų buvo Aleksandras, tad kai jį pavadinome Kristianu, net neliko abejonių, koks bus antras krikšto vardas“.

Krikštynų nuotraukomis Tatjana sutiko pasidalyti ir su 15min skaitytojais:

Kadangi Kristianas dar visai ankstyvo amžiaus, po ceremonijos bažnyčioje antroji šventės dalis vyko pietų metu viename sostines restorane. Ten Kšištofų šeimos ir svečių laukė gardūs užkandžiai bei šventinės dekoracijos, tarp kurių vyravo mėlyna spalva.

Nors ketvirtoji Lavrinovičių atžala vos penkių mėnesių, Tatjana džiaugėsi, kad nei šventės metu, nei eilinę dieną mažylis nereikalauja ypatingai daug dėmesio, yra ramus.

„Šiam vaikučiui neturime jokių pretenzijų“, – juokėsi T.Lavrinovič. – Ir prieš krikštą ir po jo, Kristianas buvo ir yra labai ramus. Žinoma, tokio amžiaus kiekvienas vaikas yra rankinukas, tačiau kai mes šalia, negirdime jokių ašarų“.

Akvilės Razauskienės nuotr./Tatjanos ir Kšištofo Lavrinovičių sūnaus Kristiano krikštynų akimirka
Akvilės Razauskienės nuotr./Tatjanos ir Kšištofo Lavrinovičių sūnaus Kristiano krikštynų akimirka

Visgi, moteris neslėpė, kad gimus Kristianui, paroje kartais laiko išties nebeužtenka.

„Trūksta laiko ne sau, o kitiems. Noriu pabūti su kiekvienu vaiku, kiekvienam atskirai suteikti pakankamai dėmesio. Tačiau džiaugiuosi, kad ir iš vyresnėlių sulaukiu pagalbos – esame tikras kumštis“, – džiaugdamasi gausia šeima su portalu Žmonės.lt savo mintimis dalijosi Tatjana Lavrinovič.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

02:37
01:14:11
00:36

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką