Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gegužės 21d. 11:02

Fotografas, „Tauragės kurjerio“ vadovas Renaldas Malychas vedė mylimąją Jolitą Noreikytę

Renaldas Malychas ir Jolita Noreikytė
Arnoldo Vydmanto nuotr. / Renaldas Malychas ir Jolita Noreikytė

Tauragės pilies kiemelyje šeštadienį susituokė fotografas, laikraštį „Tauragės kurjeris“ leidžiančios bendrovės direktorius Renaldas Malychas (40) ir jo išrinktoji Jolita Noreikytė (36). Pora meilę prisiekė grojant styginių muzikai, apsupti brangiausių žmonių.

Vestuvių diena buvo pasirinkta neatsitiktinai. Nuotakai gegužės 20-oji buvo dviguba šventė – kartu paminėjo ir savo gimtadienį.

„Viskas įdomiai sutapo. Jolita prasitarė, kad per jos gimtadienį niekada nelyja. Tada pasakiau, vadinasi, nuspręsta, kada tuokiamės“, – kalbėdamas su 15min juokėsi Renaldas Malychas.

Arnoldo Vydmanto nuotr./Renaldas Malychas ir Jolita Noreikytė
Arnoldo Vydmanto nuotr./Renaldas Malychas ir Jolita Noreikytė

Jųdviejų meilė užgimė prieš 2,5 metų. „Su Jolita susipažinau fotografų klube, būtent jis mus ir sujungė. Šiaip ji dirbo verslo konsultante, bet fotografija buvo jos aistra. Tai ten susižvalgėm... Ir dabar esame kartu“, – šypsojosi Renaldas.

Netikėtai, bet labai džiaugsmingai jųdviejų gyvenimą papildžius dukrai Barborai, pora nusprendė su vestuvėmis neskubėti – palaukti, kol mažoji paaugs, ir galės tinkamai dalyvauti šventėje.

„Mes visada buvome prieš tradicines vestuves. Visada norėjome daryti kur nors įdomiau. Kadangi Tauragės miesto simbolis yra pilis, su kuria abu turime sąsajų, tai nutarėme, kad čia bus idealiausia vieta sumainyti žiedus“, – 15min pasakojo R.Malychas.

Ir visa ceremonija įvyko itin romantiškai – žvakių taku, skambant styginių muzikai, jaunieji laikydami savo dukrą ant rankų žengė link altoriaus. Jolita po vestuvių pasirinko vyro pavardę ir tapo Malyche.

Arnoldo Vydmanto nuotr./Renaldas Malychas ir Jolita Noreikytė
Arnoldo Vydmanto nuotr./Renaldas Malychas ir Jolita Noreikytė

„Susituokus su artimiausiais giminaičiais nuvažiavome į kaimo turizmo sodybą – ėjome į pirtį, šokome į baseiną, žaidėme tinklinį, vakarieniavome ir šokome. Tokia laisva, neįpareigojanti šventė“, – pasakojo fotografas.

Medaus mėnesis taip pat jaunavedžių planuose – pora netrukus išskrenda ten, kur šilčiau, ir kartu į kompaniją pasiima mažąją: „Ji neatskiriama mūsų dalis.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką