Dabar populiaru
Publikuota: 2020 kovo 5d. 16:08

Tautiniais kostiumais pasipuošę žinomi žmonės atskleidė, kodėl didžiuojasi būdami lietuviais

Dovilė Filmanavičiūtė, Jonas Nainys, Beata Nicholson
LNK stop kadrai / Dovilė Filmanavičiūtė, Jonas Nainys, Beata Nicholson

Belaukiant Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečio, Kovo 11–osios, laida „Valanda su Rūta“ jau kviečia švęsti. Tautiniais kostiumais pasipuošę žinomi Lietuvos žmonės papasakojo, kodėl didžiuojasi būdami lietuviais, ir kaip lietuviškas pasas jiems yra padėjęs ekstremaliose gyvenimo situacijose.

Aktorius Leonardas Pobedonoscevas jau seniai savo gyvenimą dalija tarp Lietuvos ir egzotiškos Balio salos. Tačiau neseniai Leonardas keliavo ir po Sibiro platybes, kur jį sustabdė vietos policija, rašoma pranešime spaudai.

„Galvojau, kas čia bus, jie mane kalbino ir laikė ilgai, nes nesuprato, ką lietuvis savo noru veikia šitoje dykynėje. O pokalbio pabaiga buvo tokia, kad jie stebėjosi kodėl mes atsijungėme nuo didingos sąjungos ir tarsi norėjo atsakymo, kad mes, lietuviai, dabar labai blogai gyvename laisvoje Lietuvoje“, – prisiminė Leo.

LNK stop kadras/Leonardas Pobedonoscevas
LNK stop kadras/Leonardas Pobedonoscevas

Garsus didžėjus Jonas Nainys neseniai tapo žinomu ne tik Lietuvoje, bet užsienyje. Jonas tapo garsiausio Airijos klubo rezidentu ir yra kviečiamas groti net į Jungtines Amerikos Valstijas.

„Pamenu, buvau toks kuklus paauglys iš Pasvalio, niekada negalvojau, kad darysiu tai, ką darau dabar ir dar po visą pasaulį. Tėvai man nuolat kartodavo: kada susirasi normalų darbą“, – pasakoja Jonas ir pridūrė, kad lietuviams nereikėtų būti tokiems kukliems.

„Mes turim garsių mokslininkų, menininkų, sportininkų ir nederėtų kompleksuoti, kad esame kažkokie mažesni, mes esame lygūs“, – sakė Jonas Nainys.

LNK stop kadras/Jonas Nainys
LNK stop kadras/Jonas Nainys

Kulinarinių laidų vedėja Beata Nicholson atskleidė, kad jos britas vyras jau po mėnesio draugystės panoro pasipiršti ir pasakė, kad dėl jos jis gali kraustytis į Lietuvą.

„Tiesa, pamenu, kad Tomas pirmą kartą atvyko čia, jis labai stebėjosi, kad Lietuvoje žmonės žolę pjauna dalgiais“, – kuriozinę situaciją prisiminė Beata.

LNK stop kadras/Beata Nicholson
LNK stop kadras/Beata Nicholson

Aktorius Eimutis Kvoščiauskas Lietuvą per savo gyvenimą matė ir emigranto akimis. Po aktorystės studijų Eimutis vos pragyveno, todėl išvyko uždarbiauti į Angliją.

„Teko ir tualetus plauti, ir maistą nešioti, ir tvarkyti. Nors Londonas man patinka ir yra labai gražus, tolerantiškas ir spalvingas miestas, bet ten aš jaučiausi labai svetimas“, – LNK laidoje „Valanda su Rūta“ pasakojo Eimutis Kvoščiauskas.

LNK stop kadras/Eimutis Kvoščiauskas
LNK stop kadras/Eimutis Kvoščiauskas

Dzūkišku tautiniu kostiumu pasipuošusi reklamos specialistė Dovilė Filmanavičiūtė pasakojo, kad per trisdešimt atkurtos nepriklausomybės metų lietuviai labai daug pasiekė, bet vis dėlto daug ką prarado.

LNK stop kadras/Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep
LNK stop kadras/Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep

„Laisvės kartos lūkesčiai pagimdė daug nepamatuotų ambicijų ir nusivylimų. Pusryčiams valgome vaisius iš Peru, planuojame keliones į Paryžių, o per pietus verkiame, kad mums depresija. Statistika rodo, kad mūsų tautos psichinė sveikata šlubuoja. Pagal savižudybes pirmaujame, vis dar aiškinama, kad berniukai neverkia, o mergaitės negali užkariauti pasaulio” , – kalbėjo Dovilė Filmanavičiūtė.

Šios istorijos – ketvirtadienio vakarą, 20 val. LNK laidoje „Valanda su Rūta“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką