Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 19d. 13:26

Teismas nutraukė 16 metų trukusią Giedriaus Masalskio ir Astos Stašaitytės santuoką

Asta Stašaitytė-Masalskienė ir Giedrius Masalskis
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. / Asta Stašaitytė-Masalskienė ir Giedrius Masalskis

Po 16 metų gyvenimo šeimoje laidų vedėjai Giedrius Masalskis (47) ir Asta Stašaitytė (47) oficialiai išsiskyrė. Trečiadienį teismas nutraukė jųdviejų santuoką.

Nors kalbos apie tai, jog Asta ir Giedrius Masalskiai suka į skirtingas puses, sklandė kelis pastaruosius metus, sutuoktiniai kartu nebesirodydavo renginiuose, viešai apie skyrybas jiedu prisipažino tik 2017 metų gruodžio 1-ąją.

Praėjus metams, jų skyrybos dokumentai pasiekė teismą. Giedrius ir Asta prašė jųdviejų santuoką nutraukti bendru sutarimu.

Trečiadienį poros byla buvo nagrinėjama rašytinio proceso tvarka, po kurio Vilniaus apylinkės teismas nutraukė 16 metų trukusią Masalskių santuoką.

Sutuoktiniai per 30 kalendorinių dienų dar gali nutartį apskųsti ir skyrybas sustabdyti.

Apie skyrybas pranešė feisbuke

„Brangūs draugai ir visi, kam tai gali būti įdomu. Mes nusprendėme skirtis. Nesugebėjome išsaugoti jausmų, abu nebematome prasmės būti kartu. Labai gaila. Bet juk patyrėme daugybę neįkainojamų gyvenimo akimirkų drauge ir auginame du nuostabius sūnus.

Labai prašome, padėkite mums patiems visa tai išgyventi ramybėje, neskaudindami komentarais ir užuojautomis, netrukdydami skambučiais ir klausimais. Verčiau palaikykite mus, radusius drąsos ieškoti sprendimų, harmonijos sau ir vaikams. Ačiū“, – tokia žinute feisbuke praėjusių metų gruodžio 1-ąją pasidalijo ir Asta Stašaitytė, ir Giedrius Masalskis.

Po šio įrašo Asta atsitvėrė tylos siena ir skyrybų tema nebekalbėjo. Tačiau Giedrius ne vienoje laidoje prisipažino apie savo išgyvenimus. G.Masalskį tuo metu viena po kitos užgriuvo nelaimės – tėvo mirtis, įmonės bankrotas ir galiausiai – skyrybos. Giedrius prisipažino, kad teko kreiptis ir į psichologą.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Asta ir Giedrius Masalskiai
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Asta ir Giedrius Masalskiai

„Nesutinku, kad reikia laikytis vienas kito įsitvėrus. Jeigu tu matai, kad iš esmės – skirtingas žmogus, skiriasi tavo požiūris arba atsitinka įvykis, kuris nebeleidžia tau kartu gyventi, tai aš manau, visgi geriau nebegyventi kartu. Tu neturi vardan ko gyventi, jei bijai išsiskirti“, – kalbėjo G.Masalskis.

Pažintis – radijo stotyje

Asta ir Giedrius susipažino, kai abu dirbo radijo stotyje M-1. Tuo metu itin populiarūs radijo laidų vedėjai susituokė 2001-ųjų rugsėjį Palangos bažnyčioje. Iki vestuvių Asta ir Giedrius draugavo trejus metus. Pora augina du sūnus.

Radijo stotyje Giedrius dirbo nuo 1992-ųjų pabaigos. Iš Klaipėdos į Vilnių persikrausčiusi Asta taip pat pradėjo vesti M-1 laidas. Ypač klausytojai buvo pamėgę jos ir Livijos Gradauskienės vedamą laidą „Tarp mūsų, mergaičių“. Asta ir Giedrius juokais Liviją net vadino savo piršliene.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:38
01:02
01:19
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką