Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismas skyrė bausmę Pauliaus Skučo, jo žmonos Indrės ir dviejų draugų užpuolikui

Paulius Skučas
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. / Paulius Skučas
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Vilniaus apylinkės teisme paskelbtas nuosprendis vilniečiui Ronaldui Ustilai, kuris kartu su draugu praėjusių metų vasario mėnesį sostinėje užpuolė TV laidų vedėją Paulių Skučą su žmona Indre ir jųdviejų bičiulius – Dovą Serapiną bei jo žmoną Indrą Dovydėnaitę. Incidentas įvyko praėjus vos dienai po Skučų vestuvių.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Teismo posėdis dėl techninių kliūčių neprasidėjo laiku 9 val. ir vėlavo beveik 20 minučių, nes buvo sutrikusi Vilniaus apylinkės teismo kompiuterinės sistemos veikla.

Rolandas Ustila
Rolandas Ustila

Pirmasis į teismą atvyko nukentėjusysis Paulius Skučas, vėliau į teismo salę, lydimas dviejų policijos pareigūnų, buvo atvesdintas R.Ustila. Pauliaus žmona Indrė Kuodytė – Skučienė šioje byloje buvo tik liudytoja, nes užpuolimo metu nuo nusikaltėlių nenukentėjo, todėl jai dalyvauti posėdyje nereikėjo.

Teisėja Lilija Tarčevskaja paskelbė, kad subendrinus padarytus Rolando Ustilos administracinius ir baudžiamuosius pažeidimus, jam yra skiriama 2 metų laisvės atėmimo bausmė, kurią kaltinamasis turės atlikti Vilniaus pataisos namuose. Iš bausmės laiko bus išskaičiuotos vasario 4-6 dienos, kurias R.Ustila praleido areštinėje.

R.Ustila taip pat turės Valstybinei ligonių kasai sumokėti 86 litus ir taip atlyginti Indros Dovydėnaitės išlaidas. Kaltinamasis ieškinio dydžio per bylos nagrinėjimą neginčijo.

Skelbdama nuosprendį teisėja pabrėžė, kad neblaivus kaltinamasis ne tik smurtavo prieš aplinkinius, tačiau sutrikdė bendrą tvarką ir rimtį. L.Tarčevskaja teigė, kad smurtaudamas viešoje vietoje R.Ustila suprato savo veiksmus ir jų padarinius. Anot teisėjos, lengvinančių aplinkybių šioje byloje nėra, nes kaltinamasis yra teistas, ne kartą baustas už administracinės teisės pažeidimus bei kartą yra teistas už chuliganizmą, taip pat jam nėra nustatyta jokių psichinių sutrikimų.

Šis Vilniaus apylinkės teismo nuosprendis gali būti skundžiamas per 20 dienų Vilniaus apygardos teismui.

Nemalonus incidentas – iškart po vestuvių

Dieną prieš nemalonų įvykį susituokusi pora su draugais nuo peiliais ginkluotų chuliganų nukentėjo vidury baltos dienos, eidami pietauti ir susitikti su artimaisiais. D.Serapinas gavo tuščiu buteliu per galvą, jo žmona paslydo ir susitrenkė nugarą.

Tuomet policijos pareigūnai nustatė, kad abu užpuolikai buvo neblaivūs. Policininkų reigimu, konfliktas kilo, kai chuliganams pritrūko vietos praeiti taku, kuriuo ėjo jaunavedžiai ir jų draugai.

„Norime viską pamiršti ir atsipalaiduoti. Mes visi esame namie, tiek Dovas, tiek Indra, tiek mes su Indre. Mums pavyko išvengti sunkesnių sužalojimų. Kuo viskas baigsis, paaiškės vėliau, bet dabar norime viską pamiršti“, – tuomet Žmonės.lt sakė TV laidų vedėjas, tačiau siekė atlygio jį ir jo žmoną bei draugus užpuolusiems chuliganams.

Prokuratūra kaltinimus pateikė tik vienam – jau teistam R.Ustilai, būtent prieš jį bylos liudininkai Paulius ir Indrė davė parodymus ankstesniuose teismo posėdžiuose.

Paulius Skučas ir Indrė Kuodytė
Paulius Skučas ir Indrė Kuodytė savo vestuvių dieną

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Paulius Skučas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką