Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teisme teisybės ieškanti Skaiva Jasevičiūtė: „Mane padarė blynų veidu“

Skaiva Jasevičiūtė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Skaiva Jasevičiūtė
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Kauno apylinkės teismas toliau nagrinėjo bylą, kurioje Skaiva Jasevičiūtė (31) galimai neteisėtu jos atvaizdo naudojimu valgiaraštyje kaltina bendrovę „Amber Food“ (buvusi „Vičiūnų restoranų grupė“). Sakant baigiamąsias kalbas vadinamoje „Skaivos lietinio“ byloje, paaiškėjo, kodėl žinoma moteris nusprendė teisybės ieškoti teisme.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Nenoriu, kad mano veidas būtų siejamas su blynais. Mane padarė blynų veidu“, – Skaivos žodžius teismui perdavė jos atstovė Milda Martinkutė. Radijo ir renginių vedėjai labai nepatiko su ja nesuderinta ir valgiaraštyje panaudota nuotrauka.

Žmonės.lt primena, kad 2011 m. kovo 10 d. Vilniaus prekybos ir pramogų centre „Panorama“ S.Jasevičiūtė dalyvavo „Amber Food“ priklausančio restorano „La Crepe“ atidaryme. Per renginį ji iškepė prancūzišką blynelį. Vėliau jos nuotrauka atsidūrė „La Crepe“ meniu prie „Skaivos lietiniu“ pavadinto patiekalo. 

Žurnalistė ir renginių vedėja sako, kad jos niekas neprašęs ir ji niekam nedavusi sutikimo jos atvaizdo naudoti komerciniais tikslais ir už tai ji negavusi jokio atlygio. Moteris siekia prisiteisti 40 tūkst. litų kompensaciją ir 6 proc. procesinių palūkanų bei prašo, kad atsakovas padengtų bylinėjimosi išlaidas.

„Amber Food“ su kaltinimu nesutinka, prašo ieškinį atmesti ir nori, kad ieškovas atlygintų bylinėjimosi išlaidas – 3,3 tūkst. Lt ir PVM.

Ketvirtadienį į teismą atvyko ne tik ieškovo ir atsakovo advokatai, bet ir renginį organizavusios bendrovės „Elitaz“, kuri dabar vadinasi „Kūrybos sodas“, atstovė Eglė Kriščiūnienė.

Pinigų žvaigždėms nesumokėjo

„Daug personalo bendrovėje yra pasikeitę nuo to laiko. Nebuvo galimybės šiandien atsivesti Rolando Masiulio, kuris tiesiogiai dalyvavo rengiant renginio sutartį. Jis yra artimas Skaivos draugas ir įkalbino ją atvykti į renginį“, – sakė E. Kriščiūnienė.

Ji patvirtino, kad S. Jasevičiūtė restorano atidaryme (žiūrėkite atidarymo fotogaleriją teksto pabaigoje) dalyvavo neatlygintinai ir negavo 700 litų. Tokią sumą, pagal „Kūrybos sodo“ parengtą ir „Amber Food“ pateiktą 18 776 litų finansinį planą, turėjo gauti kiekviena iš trijų renginyje blynus kepusių žvaigždžių – Skaiva, Nijolė Pareigytė ir Ramūnas Rudokas.

Teisme paaiškėjo, kad nė vienas jų pinigų negavo. „Amber Food“ atstovo pastebėjimu, reikia suprasti, kad 2100 litų sau pasiliko „Kūrybos sodas“, kuriam vadovauja žinomas pramogų verslo atstovas Gediminas Jaunius.

Prašė tik išimti nuotrauką

E.Kriščiūnienė pasakojo, kad sužinojusi apie jos atvaizdo naudojimą „La Crepe“ valgiaraštyje, S.Jasevičiūtė 2011 m. rudenį kreipėsi į „Kūrybos sodą“. G.Jaunius susisiekė su „Amber Food“, prašydamas išimti nuotrauką, kuri labai nepatiko Skaivai ir nebuvo su ja derinta.

„Tuo metu nebuvo kalbama nei apie turtinės, nei apie neturtinės žalos atlyginimą, tik prašoma išimti nuotrauką. Buvo bendrauta ne kartą, tačiau „Amber Food“ nesiėmė jokių veiksmų“, – teigė E.Kriščiūnienė.

Po jos pasisakymo ir atsakymų į klausimus, buvo sakomos baigiamosios kalbos. Kitame teismo posėdyje bus skelbiamas nuosprendis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką