Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2021 09 09, 10:47

„Teleloto“ palieka L.Rastokaitė ir Dž.Siaurusaitis: paaiškėjo pretendentai į jų vietą

Sekmadienį LNK eteryje startuos naujasis „Teleloto“ sezonas. Pirmoje laidoje bus pristatytos dvi įžymybių poros, kurios, balsuojant žiūrovams, varžysis dėl „Teleloto“ vedėjų vardo. Paaiškėjo, kad žiūrovų simpatijas eteryje bandys užkariauti Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Remigijus Žiogas bei Nijolė Pareigytė-Rukaitienė ir Dainius Palivonas.
Lina Rastokaitė, Džiugas Siaurusaitis, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Remigijus Žiogas
Lina Rastokaitė, Džiugas Siaurusaitis, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, Irūna Puzaraitė-Čepononienė, Remigijus Žiogas / 15min ir asmeninio albumo nuotr.

Naująją vedėjų porą išrinks „Teleloto“ žiūrovai, balsuodami „Perlo“ internetinėje svetainėje. Daugiau balsų surinkę prisijungs prie „Teleloto“ senbuvių – laidą vedančių Skaivos Jasevičiūtės ir Jono Radzevičiaus bei Deivio ir Renatos Norvilų. Atsinaujinusią televizijos loteriją „Teleloto“ visi vedėjai ves pakaitomis: kiekvieną savaitę – vis kita vedėjų pora, rašoma pranešime spaudai.

Organizatorių nuotr./Įžymybių poros, kurios,varžysis dėl „Teleloto“ vedėjų vardo
Organizatorių nuotr./Įžymybių poros, kurios,varžysis dėl „Teleloto“ vedėjų vardo

„Pirmoje naujojo „Teleloto“ sezono laidoje žiūrovai ne tik galės savo akimis išvysti naująsias į vedėjų vietą pretenduojančias įžymybių poras, bet ir bus pakviesti atiduoti savo balsą tiems, kurie eteryje sukels daugiau simpatijų. Atsakomybę išrinkti „Teleloto“ vedėjus žiūrovams atidavėme pirmąkart – taip būsime tikri, kad vedėjų vietą išties užims patys mylimiausi“, – sako „laidos prodiuseris Arūnas Valinskas.

Pasakodamas apie pretendentus vedėjų vietai užimti A.Valinskas atkreipia dėmesį, kad visi jie – didelę patirtį turintys scenos vilkai, gebantys įtraukti žiūrovus ir nuteikti juos pramogai.

Arno Strumilos / 15min nuotr./Arūnas Valinskas
Arno Strumilos / 15min nuotr./Arūnas Valinskas

„Abi merginos – Irūna ir Nijolė – atlikėjos, kurioms jau teko ragauti televizijos laidų vedėjų duonos. Jos puikiai išmano darbo eteryje subtilybes, be to, nesyk pademonstravo gebančios lengvai bendrauti su įvairiais žmonėmis ar išsisukti iš netikėtų situacijų. Tuo tarpu Remigijaus ir Dainiaus patirtis renginių vedimo srityje smarkiai pasitarnaus kuriant pramogą – neabejojame, kad bet kuris iš jų, užėmęs „Teleloto“ vedėjo vietą, laidai suteiks naujų spalvų ir gero, kokybiško laisvalaikio elementų“, – sako A. Valinskas.

Prisistačiusios žiūrovams pirmoje naujojo sezono „Teleloto“ laidoje, abi įžymybių poros turės ir galimybę pasimatuoti loterijos vedėjų vietą – rugsėjo mėnesį pakaitomis ves po vieną laidą siekdamos užkariauti žiūrovų simpatijas ir pelnyti daugiau balsų.

Kuri pora – I.Puzaraitė-Čepononienė ir R.Žiogas ar N.Pareigytė-Rukaitienė ir D.Palivonas – taps nuolatiniais „Teleloto“ vedėjais, paaiškės spalio pradžioje, susumavus visus žiūrovų balsus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką