Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 5d. 18:53

Telemaratono „Ištiesk gerumui ranką“ metu neįgaliems vaikams paaukota per 130 tūkst. Lt

Rytis Cicinas ir Aušra Cicėnaitė
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Rytis Cicinas ir Aušra Cicėnaitė

Sekmadienio vakarą LRT žiūrovai stebėjo tiesioginę telemaratono „Ištiesk gerumui ranką“ transliaciją, kurios metu žinomi žmonės ragino aukoti lėšas neįgaliems vaikams. Fondo „Algojimas“ rengiamos tradicinės akcijos metu taip pat pildytos kalėdinės mažųjų svajonės. Ši akcija surengta jau penktus metus iš eilės, jos metu sekmadienį surinkta per 130 tūkst. Lt.

Telemaratono metu žiūrovams pasakotos jautrios istorijos, kaip ir kuo gyvena neįgalius vaikus auginančios šeimos, iš kur semiasi stiprybės atlaikyti gyvenimo siųstus išbandymus ir kaip negalia akimirksniu pakeičia likimus.

Koncerto metu ant scenos pasirodė Rytis Cicinas, Asta Pilypaitė, grupė „El Fuego“, Katažina su Vilniaus rajono choru, Stano, Liveta ir Petras Kazlauskai ir kitos Lietuvos scenos žvaigždės.

Aukoti lėšas gali visi geros valios žmonės: neribotą kiekį pinigų vis dar galite aukoti portale aukok.lt arba pervesti į „Algojimo“ fondą.

„Labai svarbu pabrėžti, kad visi tą vakarą ant scenos lipsiantys atlikėjai, kaip ir kasmet koncertuos be jokio honoraro. Tai jau tapo savotiška tradicija mūsų žvaigždėms atėjus gražiausioms metų šventėms savo gerumą dovanoti silpniausiai visuomenės daliai – negalią turintiems vaikams, o juk tokių mūsų šalyje gyvena net 30 000“, – anksčiau sakė telemaratono „Ištiesk gerumui ranką“ prodiuseris ir vienas iš vedėjų Edvardas Žičkus.

Telemaratoną taip pat vedė Marijus Žiedas ir Eglė Daugelaitė.

Renginys pradėtas Lauros Remeikienės ir jos dukrelės pasirodymu – josdvi atliko kūrinį „Tuk tuk širdele“. Po jos scenoje pasirodė Asta Pilypaitė, atlikusi kūrinį „Aš galiu“. 

Laura Remeikienė su dukra
Laura Remeikienė su dukra

Aukoti televizijos žiūrovus ragino ir šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė. Tiesa į studiją, kurioje vyksta filmavimas ir būriuojasi pagalbos laukiantys vaikai bei geros valios žmonės, šalies vadovė neatvyko – savo raginimą perdavė reportaže. „Pasirūpinkime, kad kiekvienas vaikas, kuriam būtini vaistai ir gydytojų priežiūra, sulauktų mūsų pagalbos“ , – žvelgdama į žiūrovus sakė D.Grybauskaitė, linkėjusi uždegti laimės žvaigždeles vaikų akyse ir išmokyti juos tikėjimo. 

„Meilės nublokšti“ – tokį kūrinį publikai dovanojo Rytis Cicinas ir Aušra Cicėnaitė. Savo pamąstymais su telezivijos žiūrovais kalbinamas E.Žičkaus pasidalino kunigas Ričardas Doveika. „Tuose vaikuose matau Dievo sandūrą tarp mūsų ir jūsų“, – kalbėjo kunigas pabrėžęs, jog šalia neįgalaus vaiko stovėdamas kiekvienas atsisako puikybės, arogancijos.

Stanislovas Stavickis-Stano
Stanislovas Stavickis-Stano

Baltai pasipuošusi Liveta Kazlauskienė su juodai apsirengusiu Petru Kazlausku žiūrovams dovanojo kūrinį „Žiema“. Po jų dainos televizijos ekranuose į žiūrovus kreipėsi Alanas Chošnau, taip pat raginęs visus nešykštėti tiems, kam to labiausiai reikia. Katažina Nemycko su savo vadovaujami Vilniaus choru žiūrovams skyrė Gyčio Paškevičiaus kūrinį „Draugams“. 

Stanislovas Stavickis-Stano scenoje taip pat pasirodė su maža mergaite ir aukoti ragino atlikdamas naują, dar niekur negirdėtą savo kūrinį. 

Liveta ir Petras Kazlauskai
Liveta ir Petras Kazlauskai

Energingą ir užvedantį pasirodymą publikai skyrė vyrų grupė „Multiks“. Po jų – ir grupė „El Fuego“, kurioje dainuoja ir LNK projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtojas Paulius Bagdanavičius. Dainininkai atliko kūrinį „Paukštis ir žuvytė“. 

Išskirtinį pasirodymą pademonstravo ir Nerijaus Juškos baleto mokyklo auklėtinės, dovanojusiios žiūrovams baleto šokį. 

Dainininkas Radžis telemaratono metu žiūrovus nustebino tikru netikėtumu – jis išpildė mažojo negalią turinčio Ugniaus svajonę. Vėliau kartu su B.Dambrauskaite jis atliko kūrinį „Tu patikėki“. Tada sceną užleido Katažinai Nemycko, atlikusiai energingą dainą „Tikėjau“. Renginį baigė dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, atlikusi akcijos „Ištiesk gerumui ranką“ himną. 

Televizijos žiūrovai, skambinę telefonu, transliacijos metu paaukojo per 112 tūkst. Lt, portalo aukok.lt vartotojai – daugiau nei 20 tūkst. Lt. Iš viso per dvi valandas trukusį telemaratoną paaukota daugiau nei 130 tūkst. Lt, aukoti neįgaliems vaikams dar galima internetu. 

„El Fuego“
„El Fuego“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką