Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Televizijos eteryje sutuoktoms poroms – buities išbandymai kaime ir gamtoje

Socialinio eksperimento „Aklos vestuvės“ dalyviai Andrius ir Aldona
TV3 nuotr. / Socialinio eksperimento „Aklos vestuvės“ dalyviai Andrius ir Aldona
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau šį, pirmadienio, vakarą TV3 eteryje – dar viena naujų išgyvenimų atnešianti socialinio eksperimento „Aklos vestuvės“ dalis. Šeši vienas kito nepažįstantys žmonės buvo sutuokti remiantis tik ekspertų stebėjimais ir išvadomis. Sutuoktiniai pradėjo gyventi kaip vyras ir žmona. Prabėgus mėnesiui nuo eksperimento pradžios, dalyviai nuspręs – skirtis ar likti šeima. Tiesa, kai kurie jų savo sprendimą, rodos, turi jau dabar.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Denis ir Inga įsikėlė gyventi į ką tik išsinuomotą butą, tačiau, užuot pradėję buities klausimų sprendimą, vos apžiūrėję savo bendro gyvenimo lizdelį išvyko vakaroti į Denio pusbrolio sodybą, o iš ten išsiruošė į turistinį žygį.

Gamtoje Denis jaučiasi tarsi žuvis vandenyje: viską moka ir entuziastingai daro. Tuo tarpu Inga, pirmą kartą gyvenime išsiruošusi į turistinį žygį, ne tik negali niekuo padėti, bet dar ir demonstruoja savo suirzimą ir nepasitenkinimą. Šis žygis romantiškų įsimylėjėlių porai taps rimtu išbandymu.

Beje, Denis su Inga yra vienintelė pora, kuri per visą povestuvinį laikotarpį nė karto nesikreipė pagalbos į santykių ekspertus. Šįvakar juos pačius pokalbiui pasikvies eksperimento „Aklos vestuvės“ psichologė Ramunė Želionienė. Atsargiai, po truputį, nenorėdami vienas kito įžeisti, jaunavedžiai pagaliau atsiskleis ekspertei.

TV3 nuotr./Socialinio eksperimento „Aklos vestuvės“ dalyviai Denis ir Inga
TV3 nuotr./Socialinio eksperimento „Aklos vestuvės“ dalyviai Denis ir Inga

Visai kitokios nuotaikos Indrei su Luku. Atrodo, kad be psichologo įsikišimo jie apskritai nebesugeba bendrauti. Gediminas Navaitis negaili patarimų, nuosekliai dirba su pora, tačiau Indrė ir Lukas turi įvardinti: ar tikrai atėjo laikas viską nutraukti?

Didžiausios simpatijos verda, kai santykiai gludinasi natūraliai. Andriaus su Aldona bendravimas iš tiesų primena tikrą šeimą: tai maži pykčiai, tai didelė meilė. Aldonos didžiausias noras visada buvo susirasti ūkišką vyrą. Atrodo, kad Andriui ūkio darbai nesvetimi. Tačiau kaip jam, iki šiol gyvenusiam moderniame bute, patiks nedidelis Aldonos namelis be jokių patogumų, net tualetas – lauke?

TV3 nuotr./Socialinio eksperimento „Aklos vestuvės“ dalyviai Indrė ir Lukas
TV3 nuotr./Socialinio eksperimento „Aklos vestuvės“ dalyviai Indrė ir Lukas

Negana to, porą dar kankina nuoskaudos šešėlis, likęs po asmeninių nesusipratimų leidžiant medaus mėnesį Turkijoje. Kaip tik dėl to Aldona lies ašaras psichologo G. Navaičio kabinete. Kokį sprendimą priims socialinio eksperimento dalyvė? Atsakymai – jau šį, pirmadienio, vakarą 20.00 val. per TV3.

Temos TV, TV3, Santuoka
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką